Χριστόφορος Κολόμβος - Christopher Columbus. New World (2007)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

greeceeeee

RetroN00b
Joined
26 Μάρ 2010
Μηνύματα
6
Αντιδράσεις
0
Το έδειχνε στην ΕΡΤ 3,μήπως το έχει βρει κανένας 'η το θυμάται;;;;

[edit] Το θέμα κλειδώνει καθώς είναι εκτός χρονολογικών ορίων <2007 [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Το θυμαμαι! :)

Το δειχνει κατα καιρους σε τοπικα καναλια. Τελευταια φορα το πετυχα πριν 3 μηνες στο ΤΡΤ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Λορένα τελείως ασχετο με το πόστακι αλλά που αρέσει που έχεις βάλει για avatar σχέδιο του Louis Royo
 
δυστυχως ή ευτυχως, εδω δεν εχουμε "κόπιες" αν αυτο εννοεις... ισως το βρεις σε κανενα βιντεο κλαμπ που να εχει μεγαλη ποικιλα απο παιδικα και καρτουν.

αν και συνηθως τις low budget παραγωγες τις κανουν μεταγλωτιση στα καναλια μονο για την προβολη.
 
greeceeeee είπε:
Γι' αυτο λεω και εγω :)

Καθε μερα, το δειχνει στο ΤΡΤ (νομιζω φτανει μεχρι Αθηνα η συχνοτητα του) και δυο φορες μαλιστα, στις 12 το μεσημερι και στις 8 το βραδυ (χθες τα ειδα, και ειναι στα πρωτα επεισοδια)

Παραπανω δεν μπορω να σε βοηθησω :(
 
Θα το κοιτάξω Λορένα αν μπορώ να δω το κανάλι μεσω ίντερνετ(streaming).Σε ευχαριστώ πολύ για την πληροφορία εσένα οσο και τους υπόλοιπους!!!!
 
Γείααα! έκανα account μόνο και μόνο για να δηλώσω ότι το παιδικό το οποίο ψάχνεις το ψάχνω και εγώ απελπισμένα.. Το λάτρευα όταν ήμουν πιτσιρικάς, θυμάμαι το παρακολουθούσα σε καθημερινή βάση παρέα με τον 2 χρόνια μεγαλύτερο αδερφό μου, θυμάμαι το απίστευτο soundtrack που είχε το οποίο πιστεύω με λίγη προσπάθεια θα θυμηθώ να ξανά σφυρίξω στο ρυθμό του. Θυμάμαι που μερικές φορές έπαιζε 2 επεισόδια στη σειρά και νόμιζα ότι έκαναν λάθος γελώντας από τη χαρά μου.

Τι ωραίες και αθώες εποχές τότε.. πφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ.. αυτά.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα