Αποκλειστική συνέντευξη του ΣΤΑΜΑΤΗ ΓΑΡΔΕΛΗ στο RetroManiaX

Μπράβο και από μένα. Πολύ ωραία έκπληξη. Συγχαρητήρια!!
 
"Με θυμάσαι ρε π***τη;" :cool:


Ποσο τελεια συνεντευξη!!



Ποσο απιθανος τυπος ο Σταματης μας!



Ποσο αλανι,πραγματικο αλανι,γνησιο..Οχι σαν κατι σημερινα...φρουτα της υποκριτικης.



Χιλια μπραβο!!!!!
 
Περίμενα πώς και πώς να μπω να τη διαβάσω! Τεράστια φαν του Γαρδέλη παιδιόθεν! :heartcloud:

Είναι ο ίδιος, καταπληκτικός, προσιτός άνθρωπος που θυμόμαστε από τις συνεντεύξεις της Σούπερ Κατερίνας!

Αγέραστος - αυτά τα μάτια του και το χαμόγελό του, έχουν μείνει ίδια!

Οι ερωτήσεις είναι στοχευμένες, προσεγμένες & ενδιαφέρουσες!

Διαμάντι απ' όπου κι αν το προσεγγίσεις! Ευχαριστούμε πολύ και τους 2! :flower:
 
Κι από μένα πολλές πολλές ευχαριστίες στην Perla και στον Σταμάτη. Πολύ ωραία συνέντευξη. Τι έρωτας κι αυτός με τον Γαρδέλη!!! Τρέχαμε να πάρουμε Μανίνες για τις αφέσες του... και μετά ξεροσταλιάζαμε :)
 
Βασικά να πούμε και πολύ πρώτη η συνέντευξη. :D

Πολλές από αυτές τις ταινίες τις είχα δει στο σινεμά (και μάλιστα θερινό). Ωραίες εποχές, αν και η αναφορά στη χρονική απόσταση της δεκαετίας του 40 από του 80 και η αντιστοιχία της με την απόσταση από το σήμερα μου στοίχισε λίγο, διότι μου φαίνεται σαν να ήταν χθες (το 80 όχι το 40... να είμαστε συνεννοημένοι).

Τώρα περιμένω συνέντευξη από Μιχαλόπουλο, Ντούζο κτλ, αφού ως γνωστόν πάνε πακέτο.
 
Δρ.Χού είπε:
Τώρα περιμένω συνέντευξη από Μιχαλόπουλο, Ντούζο κτλ, αφού ως γνωστόν πάνε πακέτο.
Tον Ντούζο μπροστά σου τον έχεις, για κοίτα στις συνεντεύξεις :p
 
Μεγαλος ο Σταματης κ απο τους αγαπημενους μου στα 80's

 


80's 4 ever!
 
Τα συγχαρητήριά μου και τα εύσημά μου στην perlastar για αυτή τη θαυμάσια δουλέιά που έκανε :) . Υπάρχουν όμως κάποια σημεία σε αυτά που είπε ο Σταμάτης που προσωπικά μου άφησαν μια ελαφρώς αρνητική γεύση. Τί ακριβώς εννοούσε, αναφερόμενος στα ομόφυλα ζευγάρια, με τη φράση

"Δέχομαι τη διαφορετικότητα του άλλου, αλλά δε δέχομαι το περιθώριό του να γίνεται επικεφαλίδα"




Δηλαδή ο κος Γαρδέλης επιθυμεί τον κάθε gay στο περιθώριο ή θεωρεί ότι ο κάθε gay είναι περιθώριο? Προσωπικά διέκρινα μια- έστω και ασυνείδητα- κεκαλυμμένη homophobia σε αυτή τη φράση
 
Σταμάτης Γαρδέλης στο <<Καλύτερα δεν γίνεται>>
Alpha TV - 7/11/2020

 
Γι αυτό έγινε τρεντ χθες ο Σταματήσει στο τουιτερ , μάλιστα! Ίσως να ήθελε να πει ο άνθρωπος με τρόπο αριστοφανικο ότι μην με ρωτάτε τώρα με ποιες είχα σχέσεις γιατί εδώ καίγεται το σύμπαν.
 
Φιλοσοφημένος ο Σταματαρας! :)
 
Τελευταία επεξεργασία:
gardelis.jpg
https://www.protothema.gr/life-styl...ha-sunergazomoun-san-trelos-me-ton-filippidi/
 
Πίσω
Μπλουζα