Βοήθεια με αυτοκόλλητα!! Για τα αγρίμια της ELGRECO!

Galoob

RetroWannaBe
Joined
8 Ιουν 2013
Μηνύματα
75
Αντιδράσεις
19
για σας και χαρά σας, θα ηθελα να ζητήσω βοήθεια μιας και εγώ δεν ήμουν αρκετά προνοητικός και δεν κράτησα ενα backup απο τα δικα μου αυτοκόλλητα (κουστούμι) απο τα αγρίμια.... βρήκα πριν λίγες μέρες αλλο ενα ξεχασμένο αγρίμι ( οχι απο την elgreco αλλα απο την μετέπειτα master με την συσκευασία της galoob! ) αλλά και αυτό οπως η τίγρη μου δεν εχει αυτοκόλλητα! το να κατσω να τα φωτογραφίσω απο τα υπόλοιπα και να τα ξαναφτιάξω απο την αρχη θα ηταν η τελευταία και η ποιο χρονοβόρα λυση, αν καποιο αστερι ομως που εχει σκανερ και μου σκαναρει τα δικα του προθυμοποιειται τοτε πραγματικά ο χρονος αποκαταστασης θα ηταν ελάχιστος και τα 2 αγρίμια μου θα γίνονταν και παλι όμορφα και στολισμένα μέρες που ειναι! οπότε αν δεν εγινα σαφής θα ηθελα οποιος εχει την καλη θεληση και την διαθεση ακομη και με πληρωμή εστω να κάνει μια "σκαναρισια" :p τα κλασικα αυτοκόλλητα (νύχια,πλαϊνές φάσες και λογότυπα ) και ας τα βαλει σαν απάντηση στο μήνυμα αυτο! σας ευχαριστώ προκαταβολικα!!
 
Νομίζω ότι στο ebay βρίσκονται, εγώ βρήκα για το Bigfoot (o Ελέφαντας) ολόκληρο το σετ το αμερικάνικο
 
Πίσω
Μπλουζα