Γιώργος Γκούτης (παρουσιαστής της εκπομπής Μουσικόραμα)

Wally

Retired Admin
Joined
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
25.785
Αντιδράσεις
4.254
Που να βρισκεται ο Γκουτης τωρα?
 
Που να ειναι τωρα αυτος....
 
O Γκουτης τι απεγινε αραγε?
 
Καλώς σας βρήκα.

Έχουν ακουστεί πολλά μετά την «απόσυρσή» του, με πιο δημοφιλές σενάριο ότι έγινε αγρότης και καλλιεργεί βιολογικά προϊόντα.

πηγή: http://urbane71.blogspot.com/2006/07/okt-80.html

:)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
mr.Vox είπε:
Καλώς σας βρήκα.Έχουν ακουστεί πολλά μετά την «απόσυρσή» του, με πιο δημοφιλές σενάριο ότι έγινε αγρότης και καλλιεργεί βιολογικά προϊόντα.

πηγή: http://urbane71.blogspot.com/2006/07/okt-80.html

:)

Πωπω, φαντάζομαι τον Γκούτη με τσαπα στο λιοπύρι, να φοράει 80s τζην και φανελάκι δυχτιωτό και να ακούει Duran Duran από το φορητό κασετόφωνο...
 
Πραγματικά αυτός ο Γκούτης που να βρίσκεται άραγε;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
παιδια επειδη εχουν ακουστει πολλα,και ειχα και εγω το ιδιο ερωτημα τι να απεγινε.?εμαθα πριν καποιους μηνες απο τον μεγαλο "δασκαλο" γιαννη πετριδη,οτι εργαζεται σε τραπεζα!νομιζω ειναι απο μια αξιοπιστη πηγη.
 
Γιώργος Γκούτης (παρουσιαστής της εκπομπής Μουσικόραμα)

Γνωρίζω ότι για το Μουσικόραμα υπάρχει και άλλο thread. Ωστόσο, εξειδικεύω το topic στην εξής βασανιστική απορία:

Πού είναι ο Γκούτης?

Ο αρχετυπικός παρουσιαστής του Μουσικοράματος, που μας καθήλωνε στις τηλεοράσεις κάθε Παρασκευή -τι μαγική μέρα- απόγευμα, δημιούργησε σχολή στα μουσικά-τηλεοπτικά πράγματα των 80's. Ενσάρκωνε με τον καλύτερο τρόπο τις μουσικές μας αναζητήσεις, με κόμμωση που ακολουθούσε τη μόδα της δεκαετίας και διαφοροποιούνταν από χρόνο σε χρόνο (διευκολύνοντας σε να καταλάβεις ότι άλλη μια χρονιά είχε κυλήσει, φερνοντάς σε πιο κοντά στο τέλος της πιο μαγικής δεκαετίας ever!).

pdvd0046jf.jpg


Η απουσία του από τα τηλεοπτικά πράγματα όλα αυτά τα χρόνια συντηρεί το μύθο της εκπομπής. Ίσως, είναι γοητευτικότερο έτσι... στη σφαίρα της ασαφούς και μακρινής ανάμνησης.

Αλλά, παρ' όλα αυτά, θα ήταν πολύ ενδιαφέρον να μάθουμε την κατοπινή του πορεία. Όποιος γνωρίζει κάτι παραπάνω ας το καταθέσει :please:
 
"...Ακούστηκαν πολλά μετά την «απόσυρσή» του, με πιο δημοφιλές σενάριο ότι έγινε αγρότης και καλλιεργεί βιολογικά προϊόντα."

(madtv-medianews)
 
Ναι, το έχω ακούσει αυτό το σενάριο ή -το άλλο- ότι έγινε υπάλληλος σε τράπεζα! Δεν ξέρω όμως κατά πόσο ευσταθούν αυτές οι φήμες ή είναι -απλά- ράδιο αρβύλα.
 
Δοκιμάσατε να τον βρείτε στο facebook;
 
Δεν παίζει τέτοιο ενδεχόμενο. Το ψαξα.
 
Εμενα μου αρεσουν αυτες οι μυστηριωδεις εξαφανισεις.. εχουν μια γοητεια. Αν μαθαινες πχ οτι ειναι υπαλληλος γραφειου σε μια εταιρεια δεν θα ξενερωνες? Ενω τωρα... εχει ενα μυστηριο
 
Αχ! Μακάρι να βρούμε κάποια στοιχεία για το που βρίσκεται τώρα..

Πολύ καλή ιδέα θα ήταν και κάποια επαφή για συνέντευξη.
 
οεο...;

Φημες λενε οτι ειναι μελος των LORDI ,καθως κατα βαθος ηταν κρυφομεταλλας,(οπως λεμε κρυπτοχριστιανος..) και ολες αυτες τις αηδιες που ελεγε για το μεταλ,ηταν για ξεκαρφωμα.. :D :headbang:
 
Με έχει βασανίσει η απορία πολύ καιρό: είναι σίγουρα Νίκος Γκούτης ή Γιώργος Γκούτης?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
εγω παλια νομιζα οτι τον ελεγαν ΓΙΩΡΓΟ..χαχαχ!!!τελικα ΝΙΚΟ λενε τον ανθρωπο...αληθεια τι να γινετε αραγε???
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
MrRetromemories είπε:
εγω παλια νομιζα οτι τον ελεγαν ΓΙΩΡΓΟ..χαχαχ!!!τελικα ΝΙΚΟ λενε τον ανθρωπο...αληθεια τι να γινετε αραγε???
αν και λεπτομερεια παιδια,τον ελεγαν γιωργο γκουτη.θα δειτε και την φωτο απο την εκπομπη.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
για οσους τον αναζητουν,πλεον εργαζεται σε τραπεζα..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα