Εκπομπές των καναλιών που δεν μας άρεσαν

jimijoop

RetroMaNiaC
Joined
28 Απρ 2011
Μηνύματα
690
Αντιδράσεις
96
Με αφορμη το θεμα των σειρων που δεν μας αρεσαν,αποφασισα να φτιαξω αυτο το thead ,που θα αφορα τις 5 εκπομπες ανα καναλι που δεν μας αρεσαν ,ανεξαρτήτου κατηγορίας.Είτε είναι ψυχαγωγικη είτε είναι ενημερωτικη , δεν έχει σημασία. Κάντε λοιπόν ένα τοπ 5 για τα εξής θέματα:

 


5 εκπομπες της ΕΤ1 που δεν μας αρεσαν

5 εκπομπες της ΝΕΤ/ΕΤ2 (Μετά το 1987) που δεν μας αρεσαν

5 Εκπομπες της ΕΤ3 που δεν μας αρεσαν

5 Εκπομπες του Mega που δεν μας αρεσαν

5 Εκπομπες του ΑΝΤ1 που δεν μας αρεσαν

5 Εκπομπες του Alpha που δεν μας αρεσαν

5 Εκπομπες του Alter που δεν μας αρεσαν

5 Εκπομπες του Star που δεν μας αρεσαν


5 Εκπομπες του ΣΚΑΙ που δεν μας αρεσαν

Και μία Special Κατηγορία για τους πιο έμπειρους του... είδους:

5 Εκπομπες της Κρατικής προ του 1989 που δεν μας αρεσαν

1.

1.

2.

3.

4.

5.

 


Μπορειτε να βαλετε και των αλλων καναλιων εκπομπες που δεν μας αρεσαν


 


Σκοπός είναι να αναδείξουμε εκπομπες που δεν αξιζαν , δεν πρεπει να παιχτουν σε επαναληψη και δεν αντεξαν στο περασμα του χρονου.Χρονικό περιθώριο μεχρι το 1995


Όσοι "κολλάνε" και δε μπορούν να θυμηθούν κάποια εκπομπη, μπορούν να απευθυνθούν εδώ:

www.retrodb.gr

Για να δούμε ποιά ήταν τα προγράμματα των καναλιών που δεν σας άρεσαν
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Χρονικό περιθώριο υπάρχει και είναι το έτος 1995 (αυτό δλδ που έχει οριστεί και ως χρονικό περιθώριο για τη θεματολογία του φόρουμ) :)
 
Kambia είπε:
Χρονικό περιθώριο υπάρχει και είναι το έτος 1995 (αυτό δλδ που έχει οριστεί και ως χρονικό περιθώριο για τη θεματολογία του φόρουμ) :)
ενταξει το αλλαξα και εβαλα χρονικο περιθωρΙΟ το 1995
 
Προς τους tv-ρετρομανιακούς. Πού είστε οι υπόλοιποι καλέ; Τώρα που ζητάμε την ψήφο σας εξαφανιστήκατε;; :p
 
To 3..2..1 μου έρχεται πρώτο στο μυαλό. Αν θυμηθώ καμιά ακόμα, θα την βάλω...
 
Είναι τόσες πολλές οι εκπομπές που δεν μου άρεσαν... Δύσκολο να απαντήσω, δεν ξέρω από που να ξεκινήσω...

Το 3, 2, 1 που αναφέρει ο RIO παραπάνω ήταν σίγουρα μία από αυτές....
 
Eπίσης οι εκπομπές της Διγενή ( Πανικός, Made in greece), H "Κόκκινη κάρτα" του Παπαδάκη και τα ριάλιτι του Μικρούτσικου...
 
Πίσω
Μπλουζα