Επίσκεψη στο Legoland Discovery Centre

circleag είπε:
Πολύ όμορφα είναι όλα!



Μήπως φταίει κάποια ρύθμιση του firewall που έχεις;
νομιζα οτι επειδη περασε τοσος καιρος μπορει να σβηστηκαν,δηλαδη ολοι σας βλεπετε τις φωτογραφιες εκτος απο μενα;

δεν ξερω τι φταιει
 
katerinak είπε:
νομιζα οτι επειδη περασε τοσος καιρος μπορει να σβηστηκαν,δηλαδη ολοι σας βλεπετε τις φωτογραφιες εκτος απο μενα; δεν ξερω τι φταιει
Ούτε εγώ βλέπω εικόνες και απ' ότι φαίνεται, το πρόβλημα υπάρχει σε όλα τα ποστς της Μετς!...

Τώρα είναι 2 τα τινά:

α) Ή ανεβάστηκαν σε κανένα imageshack & μετά το πέρας του προβλεπόμενου χρόνου διαγράφηκαν ή

β) Μάλλον το album του χρήστη έγινε private (που το βλέπω πιο πιθανό, αλλιώς ο circleag δε θα τις έβλεπε κι εκείνος!)
 
Για κάποιο ανεξήγητο λόγο το άλμπουμ πράγματι ήταν private, χωρίς να το έχω επιλέξει. Τώρα επανήλθε στην αρχική του κατάσταση. Πιστεύω ότι οι φωτογραφίες θα φαίνονται κανονικά από όλους τώρα.
 
metsgr είπε:
Για κάποιο ανεξήγητο λόγο το άλμπουμ πράγματι ήταν private, χωρίς να το έχω επιλέξει. Τώρα επανήλθε στην αρχική του κατάσταση. Πιστεύω ότι οι φωτογραφίες θα φαίνονται κανονικά από όλους τώρα.
metsgr σ ευχαριστουμε πολυ για την παρουσιαση και τις φωτογραφιες!!!!!!!!!!!!!επιτελους μπορεσα να τις δω κι εγω :cheers: :cheers: :cheers:

εντυπωσιαστηκα με τον καθεδρικο ναο της Κολωνιας,απιστευτες λεπτομερειες
 
Να φανταστώ είναι παλιό παιχνίδι αυτό
 
Πίσω
Μπλουζα