Εταιρεία PLAGGONA

Ναι αυτά βρήκα. Στον Ιππότη της λακούβας φαίνεται μία μικρότερη πινακίδα, αλλά πρέπει να έχεις λογισμικό του CSI για να την διακρίνεις. Για την Θεσσαλονίκη δίκιο έχεις. Πάντως φαίνεται και ένα Κ κάποιες φορές στο σήμα της πλαγγόνα και από Κ ξεκινάει και ο ιδιοκτήτης της Plaggon -plast. Κάτι αφοι γράφει και μου φαίνεται ξεκινάει από Σ, δεν βλέπω και καλά.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κι αυτος ο PETROS PLAGGONA A.E που αναφερει η Αναστασια στο ποστ ποιος ειναι;
 
τα κουτια στη σειρα "τμημα ηθων" (2η φωτο) αν φαινονταν λιγο καλυτερα θα μας ελυναν αρκετες αποριες.. αλλά δυστυχως
 
'Ασχετο λίγο, αλλά η κούκλα Καρολαϊν να ήταν εμπνευσμένη από την Τόλμη και Γοητεία ίσως;
 
spirtoulis είπε:
'Ασχετο λίγο, αλλά η κούκλα Καρολαϊν να ήταν εμπνευσμένη από την Τόλμη και Γοητεία ίσως;
κι εγω μολις διαβασα το ονομα εκει πηγε αμεσως το μυαλο μου ;)
 
Κούκλα Elleana από την εταιρεία Plaggona...

IMG_5504.jpg

IMG_5500.jpg

IMG_5501.jpg

IMG_5503.jpg
 
συγκεντρωμενα τα διαφορα λογοτυπα της εταιριας PLAGGONA

attachment.php


Clipboard0.jpg
 
αλλο ενα διαφορετικο λογοτυπο της εταιριας

plag.JPG

και η κουκλα Susy

pla3.jpg

φωτο απο διαδικτυο (ebay)

pla1.jpg

pla6.JPG
 
Καλημερα και απο μενα.Η εταιρεια plaggona ειχε εδρα την Αθηνα.Εχω ενα ποδηλατακι παιδικο παλιο και στη σελα του εχει τα στοιχεια της εταιρειας.Θα προσπαθησω να ανεβασω φωτο την ερχομενη εβδομαδα
 
riongreece είπε:
Καλημερα και απο μενα.Η εταιρεια plaggona ειχε εδρα την Αθηνα.Εχω ενα ποδηλατακι παιδικο παλιο και στη σελα του εχει τα στοιχεια της εταιρειας.Θα προσπαθησω να ανεβασω φωτο την ερχομενη εβδομαδα
ειχε εδρα στην Αθηνα ; :eek:

δηλαδη ο Λευκος Πυργος που βλεπουμε στα λογοτυπα δεν εχει καμμια σχεση με Θεσσαλονικη;

δε γνωριζα οτι η εταιρια εκτος απο παιχνιδια κατασκευαζε και παιδικα ποδηλατακια

:thanx2:
 
Πίσω
Μπλουζα