Ευκαιρίες σε Games/Software, Bundles, Freebies

Alien Isolation στο Steam, 12,49 ευρώ.

http://store.steampowered.com/app/214490/

Παιδιά το παιχνίδι αξίζει με τα 1000 ειδικά αν σας αρέσουν τα Survival horror games και το Alien franchise γενικά. Εγώ προσωπικά το έχω φτάσει μέχρι την μέση και πραγματικά δεν έχω ξαναπαίξει κάτι παρόμοιο. Και η ατμόσφαιρα θυμίζει πολύ την πρώτη ταινία που είναι και η καλύτερη (κατά την άποψή μου) ενώ όλα τα άλλα games που έχουν να κάνουν με το Alien παραείναι action.
 
Τα Summer Sales του GOG ηταν μετρια.

Σε μια μερα τελειωνουν οι καλοκαιρινες εκπτωσεις στο Steam

Μεχρι τωρα τσιμπησα Kamui, Hitogata Happa, Revolution Ace, Camera Obscura, Out There Somewhere, Love και Sky Mercenaries

Kαλοκοιταω και καποια απο τα Abyss Odyssey, Insanity's Blade, Fotonica, Silence of the Sleep, 140, Capsule, Race The Sun

Εσεις?
 
Προσωπικά δεν είχε κάτι το gog να μου κάνει click. Από steam πλευρά να πω την αλήθεια δεν κοίταξα!
 
Δίνω το voucher ενός game που μου έγινε unlocked από το Summer Sale του GOG, το SimCity 2000 Special Edition, αφού το έχω ήδη, για όποιον το θέλει.

Και όποιος πρόλαβε, πρόλαβε...!

Όποιος προλάβει και το κάνει redeem ας το αναφέρει εδώ για να μη προσπαθήσουν άλλοι άδικα :p

YT18492EF0F01C
 
To Amnesia The Dark Descent ειναι τζαμπε στο Steam αυτη τη στιγμη. Ορματε
 
arpacolla είπε:
Δίνω το voucher ενός game που μου έγινε unlocked από το Summer Sale του GOG, το SimCity 2000 Special Edition, αφού το έχω ήδη, για όποιον το θέλει.
Και όποιος πρόλαβε, πρόλαβε...!

Όποιος προλάβει και το κάνει redeem ας το αναφέρει εδώ για να μη προσπαθήσουν άλλοι άδικα :p

YT18492EF0F01C
Μην προσπαθήσει κανείς, μόλις το χτύπησα εγώ :p . Και δε νομίζω να υπάρχει παράπονο, 3 μήνες έχουν περάσει :D
 
Για 2 ακόμα ημέρες 66% off το classic Grim Fandango Remastered είτε στο Steam είτε στο GOG.com. Μπορείς In-game να επιλέξεις μεταξύ original ή remastered. Μάλιστα έχω δει comments (δεν το δοκίμασα ακόμα) που λένε αν δεν έχεις τα απαραίτητα hardware specs σε βάζει με το ζόρι στο original lol.
 
Και; Αφού δεν μπορούμε να αγοράσουμε τίποτα.... :(
 
Kambia είπε:
Και; Αφού δεν μπορούμε να αγοράσουμε τίποτα.... :(
Μπορείς μέσω paypal να κάνεις την αγορά αρκεί να έχεις balance.

Υπάρχει ένας τρόπος να το κάνεις αυτό. Στείλε μου pm αν ενδιαφέρεσαι
 
Αλλά δεν κατεβαίνει με τίποτα ... :(
 
Στο πνεύμα των ημερών, και επειδή έχω ήδη πολλά GOG games να παίξω, δίνω το free game που πήρα από το GOG Winter Sale, to Divine Divinity.

Όποιος ενδιαφέρεται και προλάβει, ας πάρει τον code (λήγει 13 Jan 16):

3QJ4672454CE326F5F
 
arpacolla είπε:
Στο πνεύμα των ημερών, και επειδή έχω ήδη πολλά GOG games να παίξω, δίνω το free game που πήρα από το GOG Winter Sale, to Divine Divinity.
Όποιος ενδιαφέρεται και προλάβει, ας πάρει τον code (λήγει 13 Jan 16):

3QJ4672454CE326F5F
Ευχαριστώ πολύ, το τσίμπησα εγώ που δεν το είχα! :) Επιφυλάσσομαι για κάποια αντίστοιχη προσφορά! :)
 
Δωρεαν παιχνιδια στο site και content της Microids.

Παιζεις ενα παιχνιδι με καρτες και κερδιζεις τυχαια "βραβεια".

Εγω κερδισα το Nostradamus και Robin Hood (steam keyes) και το soundtrack του Syberia2 σε mp3
 
Πίσω
Μπλουζα