Η Tecmo Koei ανακοίνωσε αποκλειστικά για το Wii U νέο Fatal Frame (Project Zero)

Υπάρχουν άνθρωποι που δε γνωρίζουν τα Fatal Frame ?? :p

Θα κλείσω τη σελίδα να μη διαβάζω τα άσχημα νέα χαχα !που τα ξέρω,αλλά δε θέλω να τα ξέρω :p
 
Το παιχνιδι το παρουσιασε τελικα η NINTENDO UK οποτε μιλαμε σιγουρα για PAL και κυκλοφορει φθινοπωρο του 2015.Τωρα γιατι δεν το εδειξαν στο Digital event μονο αυτοι το ξερουν.Παρα πολυ καλα νεα παντως.

 
Σημερα κυκλοφορει στην Ευρωπη! (Δυστηχως στην Ελλαδα μονο απο παραεισαγωγη... :( )
 
Παραεισαγωγή; Το έχεις δει κάπου;

Το είχα κάνει προ παραγγελία μήνες πριν και πριν από λίγες μέρες με ενημέρωσαν πως δε θα έρθει Ελλάδα...

Μιλάμε για ΤΟ ξενέρωμα.
 
Το ειχα δει σε 2 μαγαζια και ειχα ενα γνωστο που το ειχε παραγγειλει ,αλλα τελικα χτες ειπαν του ειπαν οτι δεν θα το φερουν οπως και εσενα...

Ρε ... θα μας κανουν με το ζορι να παρουμε τα επομενα παιχνιδια σε ψηφιακη μορφη.

Ps.Για το Xenoblade στην απλη εκδοση τουλαχιστον βρηκα ενα μαγαζι που ειπε οτι θα το φερει εκτος Νορτεκ.Ειδωμεν...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Δε πα να κάνουν ότι θέλουν... Ψηφιακό παιχνίδι τέτοιου τύπου δεν αγοράζω... Είτε θα το έχω κανονικό στα χέρια μου είτε ας μη το παίξω... Απαράδεκτοι.
 
Πίσω
Μπλουζα