Μια τίγρης στο σπίτι μου. Tiger Game.com Pocket Pro

Τον εστειλες μηνυμα τον πωλητη να τον εξηγησεις; Τουλαχιστον να σε επιστρεψει τα λεφτα για το Trilogy.
 
DarkSynbios είπε:
Τον εστειλες μηνυμα τον πωλητη να τον εξηγησεις; Τουλαχιστον να σε επιστρεψει τα λεφτα για το Trilogy.
Εννοείται πως τον έστειλα μήνυμα αμέσως. Είναι όμως δύσκολη περίπτωση διότι το παιχνίδι ήταν σφραγισμένο και δεν μπορεί να ανοιχτεί (θεωρητικά) και να λείπει κάτι από μέσα. Για να ανοιχτεί πρέπει να χρησιμοποιήσεις ψαλίδι. Η πατάτα έγινε από το εργοστάσιο. Ελπίζω μόνο να μην μου αρχίσει τις τζιριτζάντζουλες γιατί δε μας βλέπω καλά!

Υ.Γ. Σε μελλοντική αγορά sealed παιχνιδιού Game.com θα ζητήσω από τον πωλητή να ανοίξει το κουτί και να τσεκάρει αν υπάρχει μέσα παιχνίδι. Δεν την ξαναπατάω.
 
Ωχ! Άλλο και τούτο! Γκαντεμιά και πάνω που θα σου έλεγα να μας κάνεις μια παρουσίαση του παιχνιδιού. Ελπίζω να βρεις μια άκρη και να αναπληρώσεις το παιχνίδι με ένα spare.
 
Πολυ γκαντεμια ρε Τζοννυ... Μακαρι να παρεις τα λεφτα σου πισω τουλαχιστον.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ajax87 είπε:
Πολυ γκαντεμια ρε Τζοννυ... Μακαρι να παρεις τα λεφτα σου πισω τουλαχιστον.
Άστα να πάνε. Πολύ δύσκολη περίπτωση γιατί άντε να αποδείξεις ότι από ένα ολοκαίνουριο σφραγισμένο παιχνίδι λείπει το κασσετάκι. Μετά βίας μου έδωσε μερικά χρήματα πίσω. Και άντε να βρω τώρα μόνο το παιχνίδι :( .
 

Επιτέλους βρέθηκε και το κασετάκι. 1@johnny_salonica[/USER] Έπαιξα λίγο χθες, το παιχνίδι έχει πολλά σοβαρά θέματα. 2 πράγματα θα πω μόνο, κάνοντας foot sweep ο αντίπαλος δεν πέφτει κάτω (!!) όπως επίσης και όταν χάνει δεν πέφτει κάτω παρά μένει στον αέρα σα ζαλισμένος. Μεταξύ μας δεν περίμενα και θαύματα αλλά όχι κι έτσι.

Επίσης η έλλειψη του Subzero μεγάλο αρνητικό για μένα.



IMG_20160601_181057.jpg

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα