Νέα σύναντηση Αθηναϊκό division

Amigovios

RetroActive
Joined
26 Αύγ 2008
Μηνύματα
324
Αντιδράσεις
133
Καλησπέρα σε όλες/όλους, πάει καιρός από την τελευταία συνάντηση που κάναμε στην Αθήνα. Τι θα λέγατε να οργανώσουμε μια στο προσεχές διάστημα ;
 
Καιρός είναι να ξαναβρεθούμε και να θυμηθούμε τα παλιά...



Εγώ είμαι μέσα για συνάντηση! :)

Φυσικά επειδή είναι του Retromaniax θα πρέπει να δούμε τι θα πουν και τα παιδιά απο την ομάδα των Admin/Mods σύμφωνα με αυτό τον κανονισμό.

Σε κάθε περίπτωση όσοι θέλουν να βρεθούμε μπορούμε να κανονίσουμε μεταξύ μας και μέσω PMs για ένα ρετροκαφεδακι.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Έχουν περάσει αιώνες από την τελευταία συνάντηση στο Αθηναίων Πολιτεία και σκεφτόμουν πότε θα κανονιστεί επιτέλους μια ρετροσυνάντηση!!!
 
Εγώ πάλι θα έλεγα το αντίθετο γιατί απο μόνα τους τα likes δεν σημαίνουν και απαραίτητα συμμετοχή στον Ρετροκαφε.

Μπορεί σε κάποιο/κάποια απο τα μέλη να τους άρεσε το post σου και η ιδέα να γίνει κάποια συνάντηση αλλα αν δεν υπάρξει άλλο post που να επιβεβαιώνει ότι το τάδε μέλος θα συμμετάσχει στην συνάντηση τότε δεν υπάρχει ενδιαφέρον παρά μόνο τα likes.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Παιδιά εγώ θα ήθελα να συμμετάσχω σε μια πιθανή συνάντηση, θέλω πολύ να σας γνωρίσω!!
 
κι εγώ θέλω πολύ να έρθω να ξεδώσω λίγο μιας και έχω τζάμπα εισιτήρια από την πίτα του Ορειβατικού και πρέπει να τα χρησιμοποιήσω, και θα βγάλουμε και φωτογραφίες, πολλές φωτογραφίες!
 
@elephadas Όταν μας ξανάρθεις με το καλό δώσε σήμα για να κανονίσουμε συνάντηση και ειδική υποδοχή με παραδοσιακό Greek καφεδάκι σε κάποιο παραλιακό μαγαζί και μετά ταβερνοκατασταση με μεζαδακια και ουζακια.

Υγ. Αν είναι δυνατόν.. γράφω απο κινητό και όταν πάω να γράψω την λέξη ουζακια μου βγάζει η αυτόματη γραφή την λέξη "β*ζακια" :biglaugh:
 
Τελευταία επεξεργασία:
Και like έβαλα και να είμαι εκεί θέλω. Υπολογίστε με σε μια ενδεχόμενη συνάντηση (εκτός απροόπτου βέβαια).
 
Λοιπόν έχουμε και λέμε:

1. Amigovios
2. Εγώ
3. domniki
4. marysuz73
5. Uskoke
6. bajar
7. laura ingalls

Ο επόμενος παρακαλώ.. :anim_roll:
 
Τελευταία επεξεργασία:
Εγωωωωώ!
Αν και πολύ θα ήθελα να γνωρίσω και τον Ελέφαντα να δω αν θα έρθει στην συνάντηση κρατώντας τον περίφημο Τζάρτζανο στο χέρι. Έτσι θα καταλάβουμε ότι είναι αυτός, όπως κρατούσε και η Λαμπρόπουλου το τόπι στο "Η Αλίκη στο Ναυτικό".
 
Τελευταία επεξεργασία:
Και γω θα ήθελα πολύ συνάντηση απλά δεν βολεύει η πόλη που μένω. Αν βέβαια τυχαίνει να είμαι κάτω για κάποια δουλειά και πέσει η συνάντηση εκείνη την μέρα ακριβώς εννοείται θα χαρώ πολύ (και θα ρίξω και ένα τζόκερ λόγω τύχης )
 
Έτσι θα καταλάβουμε ότι είναι αυτός, όπως κρατούσε και η Λαμπρόπουλου το τόπι στο "Η Αλίκη στο Ναυτικό".
Σας θυμίζω ότι το τόπι δεν δούλεψε κι η συνάντηση δεν έγινε. (Θα μου πείτε, ο Τζάρτζανος ίσως δούλευε)
 
Και γω θα ήθελα πολύ συνάντηση απλά δεν βολεύει η πόλη που μένω. Αν βέβαια τυχαίνει να είμαι κάτω για κάποια δουλειά και πέσει η συνάντηση εκείνη την μέρα ακριβώς εννοείται θα χαρώ πολύ (και θα ρίξω και ένα τζόκερ λόγω τύχης )

Ακόμα δεν έχουμε πει για την μέρα που θα γίνει η συνάντηση πάντως θα υπάρχει περιθώριο αρκετών ημερών για να μπορούν όλοι να έχουν κανονίσει τις δουλειές τους και να έρθουν στην συνάντηση.

Μακάρι να τα καταφέρεις να είσαι Αθήνα εκείνη την μέρα.
 
Έλα μωρέ κοντά είναι η Λαμία. Αν το κανονίζαμε μεσημέρι για να υπάρχει περιθώριο χρονικό ώστε να έρθουν από πιο μακριά και να φύγουνε μετά με μια σχετική άνεση;
Θα πεις δεν μόνο θέμα χρόνου αλλά και κόστους μετακίνησης.
 
Εγώ θα έρθω μόνο αν έρθει και ο Rygar. Πάντα με σεβασμό και υπόληψη σε όλους τους άλλους.
 
Εγώ θα έρθω μόνο αν έρθει και ο Rygar. Πάντα με σεβασμό και υπόληψη σε όλους τους άλλους.

Χαχαχα!!!

@Rygar Ο τελετάρχης των παλιών συναντήσεων! :)

Δε μπορεί.. φυσικά και θα πρέπει να παρεβρεθεί ως επίτιμο τιμώμενο πρόσωπο (και τι πρόσωπο ε.. δείτε το άβαταρ του το οποίο έχει εδώ και 250 χρόνια και θα καταλάβετε.. :fafoutis: )

Αφτα! Που λέει και ο ίδιος.

:biglaugh:
 
Τελευταία επεξεργασία:
Χαχαχα!!!

@Rygar Ο τελετάρχης των παλιών συναντήσεων! :)

Δε μπορεί.. φυσικά και θα πρέπει να παρεβρεθεί ως επίτιμο τιμώμενο πρόσωπο (και τι πρόσωπο ε.. δείτε το άβαταρ του το οποίο έχει εδώ και 250 χρόνια και θα καταλάβετε.. :fafoutis: )

Αφτα! Που λέει και ο ίδιος.

:biglaugh:
Διαφωνώ με τον χαρακτηρισμό τελετάρχης γιατί θυμίζει γραφείο τελετών (κηδειών). Θα προτιμούσα καλύτερα το διοργανωτής.

Επιπλέον καλό είναι να μην έρθει ως επίτιμος :mitsotakis: γιατί να το κρύψωμεν άλλωστε : δεν θα αποβεί καλό για τη συνάντηση :gun::gun::gun::gun:
 
Τελευταία επεξεργασία:
Εγώ πάντως τον Ρηγαρ τον γνώρισα ως τελετάρχη στο περιβόητο "το κοπή τη πίτα" (για τους παλιούς) που μετά έγινε και θεσμός στο GRM!

Ο Ρηγαρ ο τελετάρχης έχει και πολύ χιούμορ και είναι και πολύ καλό παιδί!
 
Τελευταία επεξεργασία:
Πίσω
Μπλουζα