Πέπη Τσεσμελή

exetlaios

Retro PaTRi@RcH
Joined
17 Mαϊ 2006
Μηνύματα
4.460
Αντιδράσεις
1.031
Τι να πει κανείς για την συν-παρουσιάστρια του ΑΥΤΟΦΟΡΟΥ ;

Με τις ατάκες-σφήνες της ("άλλο Πέπη και άλλο πρέπει") μπαχαλαποιούσε κάθε απόπειρα τηλεοπτικής σοβαρότητας,

με ένα αξιαγάπητο και ναζιάρικο τρόπο, πυροδοτώντας ταυτόχρονα πρωτόγνωρες ποσότητες τεστοστερόνης στον άρρεν τηλεοπτικό κοινό.

Ίσως το απόλυτο σύμβολο του σεξ" της δεκαετίας του 90.

Μετά από μια βραχύβια καρριέρα στο τραγούδι ("αν θέλεις να ανοίξουν της καρδούλας μου οι πόρτες, βγάλε όλα τα ρούχα σου και μείνε με τις μπότες"), δυστυχώς είχε άσχημο (καλλιτεχνικό) τέλος (τα έχουμε συζητήσει αλλού αυτά), σοκάροντας τους οπαδούς της (και όχι μόνο).

[edit] Καλύτερα η συζήτηση να επικεντρωθεί στα τηλεοπτικά δρώμενα της κα Τσεσμελή και όχι στις φήμες που κυκλοφόρησαν και κυκλοφορούν [edit]

Ακολουθούν ακυκλοφόρητες φωτό :

Με Μίστερ Μπούτια (Γιώργο Σταυρόπουλο).

attachment.php


attachment.php


Με έταιρο είδωλο τρας-τιβί (που δυστυχώς δε θυμάμαι το όνομά του)

attachment.php
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πλεον παρουσιαζει καποιες sponsored εκπομπες μαγειρικης και εχει ηδη κυκλοφορησει 2 "τσελεμεντεδες".

Την ειδα προσφατα σε ενα καναλι και μπορω να πω οτι κρατιεται μια χαρα! Συνεχιζει τα υπονοουμενα που τοσο λατρεψαν οι Trash Fans!

Δειτε μια μακροσκελη πολυ προσφατη συνεντευξη

 
Μια χαρά κρατιέται η Πέπη ! "Σα να μην πέρασε μια μέρα" ...
 
και γιατι οχι...μικρουλα ηταν τοτε..(φανταζομαι)
 
Την πρωτη φορα που ειδα Αυτόφορο, μια τηλεθεατρια που ειχε τηλεφωνήσει και μιλουσε στο Λεωτσάκο είχε νευριάσει μαζί της. Η Πέπη πεταγοταν συνεχεια και ελεγε τα ακυρα της, και τελικα οποτε την εδειχνε η οθονη, αυτη ελεγε 'βγαλτε την αυτή απο την οθόνη πια!' :D
 
Λατρεμένη persona,την τίμησα σε live promo του δίσκου της πριν μια 10ετία+ και έχω και αυτόγραφο,yeah!
 
Μακράν ομορφότερη από τα "καβαλημένα τω καλάμιον" της σημερινής tv. !!
 
Από τα μεγαλύτερα άσματα της Πέπης :p


(Ντρέπομαι που το λέω αλλά μ' αρέσει.)
 
Tι να πούμε για την Πέπη Τσεσμελή ,απλά ο αποκριφος πόθος μας στα χρόνια της εφιβίας!

Ασχετο : Ο Mr. Μπουτια έχω την εντυποση (απο τις φωτο που βλέπω) οτι έπεξε στην ταινία του Μαστορακη ''Tα παιδιά του διαβόλου'' του 1976. Εκανε τον μικρό εραστή του ξενοδόχου κάτι τέτοιο.

Exetlaie τα φώτα σου.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μπα, το "παλληκάρι" μοιάζει λίγο στον Μπούτια αλλά δεν είναι αυτός. Σε κάποια άλλη ταινία εμφανίζεται αλλά έχει κολλήσει το μυαλό μου τώρα...
 
Κοιτώντας τη Πέπη ξέρω που έχει κολλήσει........ Αλλάργα ρε ήρθα πρώτος!!!!! :p :p
 
[edit] Καλύτερα η συζήτηση να επικεντρωθεί στα τηλεοπτικά δρώμενα της κα Τσεσμελή και όχι στις φήμες που κυκλοφόρησαν και κυκλοφορούν [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
video80 είπε:
Ο Mr. Μπουτια έχω την εντυποση (απο τις φωτο που βλέπω) οτι έπεξε στην ταινία του Μαστορακη ''Tα παιδιά του διαβόλου'' του 1976. Εκανε τον μικρό εραστή του ξενοδόχου κάτι τέτοιο.Exetlaie τα φώτα σου.
Δε νομίζω να ήταν αυτός.
 
Από τις πιο εκκεντρικές προσωπικότητες των 90's.
 
ναι,εγω να πω οτι δεν ηταν φημες,καθως ειχε μιλησει γι αυτο και προσπαθησε να δικαιολογησει τα αδικαιολογητα...
 
Άλλο πρέπει και άλλο Πέπη...! Πού χάθηκε αυτή τώρα?
 
Παρουσιαζε εκπομπη μαγειρικης σε καναλι της Θεσνίκης, τουλαχιστον μεχρι αρχες του 2010
 
Betty ριχνε και καμια ματια πριν ποσταρεις

Wally είπε:
Πλεον παρουσιαζει καποιες sponsored εκπομπες μαγειρικης και εχει ηδη κυκλοφορησει 2 "τσελεμεντεδες".Την ειδα προσφατα σε ενα καναλι και μπορω να πω οτι κρατιεται μια χαρα! Συνεχιζει τα υπονοουμενα που τοσο λατρεψαν οι Trash Fans!

Δειτε μια μακροσκελη πολυ προσφατη συνεντευξη

 
Είχα πετύχει την Πέπη στο κολωνάκι μαζί με τον Δημοσθένη Βεργή , τον πρόεδρο και τον Μις Μπούτια πριν κάτι χρόνια έπιναν καφέ... περιττό να πω οτι όλο το κολωνάκι την κοιτούσε μ'αυτο που φόραγε... Αχχχχ ωραίες εποχές... :)
 
Πίσω
Μπλουζα