Τι ζώδιο είστε;

Αρχεί ως λιονταρι
Οι πιο αντιπαθείς ανθρωποι που έχω γνωρίσει ανήκαν στο ζώδιο του λέοντα! Δυστυχώς τους έχω γνωρίσει όλους στον εργασιακό χώρο, σε σημείο που όταν συναντώ κάποιον αντιπαθητικό τώρα πια ξέρω από πριν ότι είναι Λέων!
Προφανώς δεν ταιριάζουν τα μαγνητικά μας ρευστά :beer:
 
Τελευταία επεξεργασία:
Οι πιο αντιπαθείς ανθρωποι που έχω γνωρίσει ανήκαν στο ζώδιο του λέοντα! Δυστυχώς τους έχω γνωρίσει όλους στον εργασιακό χώρο, σε σημείο που όταν συναντώ κάποιον αντιπαθητικό τώρα πια ξέρω από πριν ότι είναι Λέων!
Προφανώς δεν ταιριάζουν τα μαγνητικά μας ρευστά :beer:
Πλέον θα υποψιάζομαι και γω όταν ο άλλος μου λέει λιονταρι
 
Ένα Hot (9) Hot Dog (August)

Hot - Hot Dog !!

01373489-a
 
Εμένα και η πραγματική ημερομηνία γέννησης και αυτή με την οποία γράφομαι στα διάφορα φόρουμ δίνουν αποτέλεσμα για κλάματα. Όταν έκανα τη θητεία μου στο ΠΝ ήμουν γεννημένος 21 Ιανουαρίου.
 
Εμένα και η πραγματική ημερομηνία γέννησης και αυτή με την οποία γράφομαι στα διάφορα φόρουμ δίνουν αποτέλεσμα για κλάματα. Όταν έκανα τη θητεία μου στο ΠΝ ήμουν γεννημένος 21 Ιανουαρίου.
Μάλλον τρολλάρεις...
Ομοίως λόγω ιδίων γενεθλίων

Η αγαπητή Μαντώ ως γεννηθείσα στις 13 Απριλίου : Sultry Boobs !!!!
 
Μάλλον τρολλάρεις...
Τι εννοεί ο κύριος? Ότι δεν ήμουν sexy sailor?

(Μα είμαι σίγουρος ότι το είχα πατήσει το "Post Reply! Γιατί με περίμενε ακόμη στο editor?)

______________________________________________________________

Παρατηρώ ότι για τους Παρθένους πιο πάνω λέει

ΜΟΙΑΖΕΙ ΚΑΛΟΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ.

Πού τονίζονται τα δύο ΚΑΛΟΣ?

______________________________________________________________

"Να φοβάσαι όταν ο Παρθένος δεν έχει κάτι ευφυές να πει (Ρημαδιό θα γίνουν όλα)"


Δεν το λέω εγώ, διότι βεβαίως η μετριοφροσύνη χαρακτηρίζει τους σε όλα τέλειους Παρθένους. Τα άστρα το λένε

ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΤΗΣΩ Post Reply
 
ώστε λοιπόν μοιάζω με *****α και είμαι *****ας. τι να πω!
(mystic of magical rainbows). (μήπως με πέρασε για τον Dio;)
 
Πίσω
Μπλουζα