Χαιρετώ σας !

Pinhead

RetroActive
Joined
24 Αύγ 2013
Μηνύματα
214
Αντιδράσεις
65
Πρέπει να είχα λογιαριασμό πριν 3-4 χρόνια εδώ αλλά δεν τον θυμάμαι, ξαναθυμήθηκα το φόρουμ σήμερα ψάχνωντας πληροφορίες για μιά ταινία και μου το έβγαλε το Google...σας χαιρετώ και πάλι και καλά να περνάτε!
 
arpacolla είπε:
Ευχαριστώ, το νικ σου μου θυμήζει την αγαπημένη μου ταινία του Περάκη !

Deathshadow είπε:
Kαλως ηρθες!Your avatar rulezzz :diablotin: .
Θενκς !!! Pinhead rulzzzzzz όπως φυσικά και ο Clive Barker...

Kambia είπε:
To κουτί του Λε Μερσάν σε τουρτίτσα...τέλειο !

VAGBITH είπε:
Καλώς ήλθες και πάλι σύντροφε "Blade Runner - maniac":thumbup:
Δεν ήμουν, έγινα !!!! Μου πήρε καμιά 30αριά χρόνια αλλά το είδα τελικά και το αγάπησα :beer: θα χαρώ να συζητάμε για Sci-fi όπως βλέπω στα γραπτά σου είσαι κι εσύ ομοιοπαθής !

Σας ευχαριστώ και πάλι για την υποδοχή, αν βρώ το παλιό μου νικ ίσως το χρησιμοποιήσω αν και αυτό μου αρέσει καλύτερα...
 
Καλως ηρθες και ευχομαι να παραμηνεις κανονικα εδω μεσα και να μην ξαναμπεις μετα απο 3 χρονια με νεο nickname:D

Σαν μεγαλος οπαδος των ταινιων τρομου και μεγαλος οπαδος επισης των hellraiser θα πω και γω με την σειρα μου οτι το avatar σου ειναι εξαιρετικο.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
metalcandyman είπε:
Καλως ηρθες και ευχομαι να παραμηνεις κανονικα εδω μεσα και να μην ξαναμπεις μετα απο 3 χρονια με νεο nickname:D
Σαν μεγαλος οπαδος των ταινιων τρομου και μεγαλος οπαδος επισης των hellraiser θα πω και γω με την σειρα μου οτι το avatar σου ειναι εξαιρετικο.

Ευχαριστώ, δεν έχεις άδικο, το είχα ξεχάσει τελείως το φόρουμ, ίσως επειδή ήταν άλλες οι προτεραιότητες τότε και άλλα τα χόμπι μου, τώρα και επειδή περνάω πολλές ώρες στο σπίτι λόγω μιάς ανίατης αρρώστιας που με τρώει, άλλαξα χόμπι και θέλω πιο ανάλαφρα φόρουμ/δραστηριότητες χωρίς να χαλιέμαι...Θα διαφωνήσω μόνο σε ένα πράγμα ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Ο ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΣ ΦΑΝ του Hellraiser και όλου του franchise που το ακολουθεί :rofl: (πλάκα κάνω μη παρεξηγηθούμε).

Και το δικό σου άβαταρ φοβερό, είναι ο γνωστός πορνοσταρ από τα '80s νομίζω βραζιλιάνος ήταν που έχει παίξει σε έπη όπως "Εμείς οι βλάχοι όπως λάχει" και "Ο ταξιτζής της Αθήνας" με τρομερές ατάκες στο παλμαρέ του :rofl:
 
Kαλώς ήρθες στην παρέα! Καλή περιήγηση!
 
Καλώς τον! :)

(ΕεεεΕΕεεεε!!! Τούρτα πρόλαβα ή τζάμπα έτρεχα?! :D )
 
Πίσω
Μπλουζα