Ένας χρόνος λίγο...ρετρό!!!! (Μέρος 2ο)

stayros

Moderator
Διαχειριστές
Joined
16 Νοέ 2011
Μηνύματα
7.716
Αντιδράσεις
1.769
Να λοιπον που περασε ενας ακομα χρονος χωρις να το καταλαβω... :eek:

Περσι ηταν το πρωτο μερος... :)

Φετος ηρθε η σειρα για το δευτερο!!!! :D

Θελω να σας ευχαριστησω μεσα απο τα βαθη της καρδιας μου ολους και ολες σας,

για την συντροφια και την παρεα που μου κανετε αυτα τα 2 χρονια!!!!

:thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2:

Ενα μεγαλο ευχαριστω σε ολα τα παιδια της διαχειρισης που προσπαθουν - απ' οσο γνωριζω - το μεγιστο και το καλυτερο για

να χαιρομαστε και να απολαμβανουμε αυτο το υπεροχο ρετροστεκι που λεγεται...retromaniax!!!!! :flower: :flower: :flower:

Δεν εχω κατι αλλο να προσθεσω...


retromaniax...σε ευχαριστω για αυτα τα δυο υπεροχα χρονια!!!!!!!

:bow:

Μα καλα βρε...πιστεψατε οτι θα ερχοσασταν να χαιρετησετε και θα σας εβγαζα ξεροσφυρι?

Χωρις να σας τραταρω κατι?... :p

Λοιπον...καντε χωρο...ξεκιναμε.... :D

Για αρχη κρασακι... :2beers:

wine-bottle-wallpaper-hd.jpg


Στην συνεχεια σαλατουλα για να ανοιξει η ορεξη... ;)

salads.jpg


Μετα παμε στα δευτερα πιατα... :gyros:

july-31-2009-070.jpg


p-7990-900-both.jpg


GreekFest07LambRoast.jpg


Πιεστε καμια σοδιτσα γιατι δεν σας βλεπω και πολυ καλα...:sweat:

%CE%A0%CE%91%CE%A1%CE%91%CE%9E%CE%95%CE%9D%CE%9F.jpg


Που πατε καλε? Φευγετε? :eek:


Καθηστε....βγαινει το γλυκο!
:D

Για αρχη παγωτακι...

CHILLY%20BOWL2%20300%20%282%29%281%29.jpg


Μετα κατι απο την Πολη... ;)

102-0209_img.jpg


Να πιουμε και κατι ε...

 


Σαμπανιτσα κανεις?
:)




Champagne-tasting-at-Vin-Sur-Vingt-NoMad.jpg



Βρε μανια να φυγετε....Αμαν,αμαν...Παναγια μου....
:eek:


Καθηστε καλε...ερχεται η τουρτα!!!
:D

Chocolate%20Cascading%20Roses%20Wedding%20Cake%202.jpg


Η τουρτιτσα ειναι μια ευγενικη χορηγια της Ναταλι.....:biglaugh::biglaugh::biglaugh:

Προβολή συνημμένου 90873Προβολή συνημμένου 90874Προβολή συνημμένου 90875Προβολή συνημμένου 90876Προβολή συνημμένου 90877Προβολή συνημμένου 90878Προβολή συνημμένου 90879Προβολή συνημμένου 90880Προβολή συνημμένου 90881Προβολή συνημμένου 90882

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Αν και πρωί, λίγο κοκορετσάκι θα το'τρωγα :D Και μία από τις σαλάτες.
 
Φιλε σταυρο τιμη μου που σε γνωρισα εστω και ιντερνετικα.Να εισαι παντα καλα ρε αλανι,να τα λεμε εδω μεσα αλλα και να εχεις παντα ορεξη για πλακα και χαβαλε οπως τωρα και να μας φτιαχνεις και την διαθεση με τα υπεροχα διοραματα που φτιαχνεις.
 
Kαι εγώ το ίδιο θα σου ευχηθώ Σταύρο, πάντα με τη ίδια καλή διάθεση να συνεχίσεις να δίνεις το παρόν στο φόρουμ... :)
 
Λεβεντια ο Σταυρος. Θα εχουμε την ευκαιρια να συναντηθουμε στον προσεχως σχεδιαζομενο χειμερινο καφε ελπιζω
 
Φίλε Σταυρο χαπι ανιβέρσαρι που λέμε και στο χωριό μου. Πάντα να είσαι γεμάτος κέφι, φαντασία και δημιουργικότητα.
 
Εγω ειμαι απο τους τυχερους,που γνωριζω τον Σταυρο και απο κοντα,και μια που ειναι και γειτονας,τα λεμε συχνα και απο κοντα.Καλη συνεχεια Σταυρο!
 
Thor είπε:
Φίλε Σταυρο χαπι ανιβέρσαρι που λέμε και στο χωριό μου. Πάντα να είσαι γεμάτος κέφι, φαντασία και δημιουργικότητα.
Και στο δικο μου χωριο το ιδιο λεμε Σταυρο! Να σαι καλα και να περνας καλα...και να μην χασεις αυτη την τρελα που πολλοι την εχουμε(εν μερει) χασει!

:wave: :wave: :wave: :wave:
 
Εμεις ευχαριστουμε Σταυρο για τα ενδιαφεροντα θεματα που ανοιγεις και για τα διοραματα, να σε καλα και του χρονου :D .

ps. Θα τσιμπησουμε δηλαδη απο τι βλεπω :p .
 
2 χρόνια...άντε έβγαλες και τα πρώτα σου δοντάκια πιστεύω. ;)

Αν δεν σε πειράζει, λέω να αποφύγω τις σαλάτες γιατί κάνω δίαιτα και να πάω κατευθείαν στα επόμενα. :p

Καλή συνέχεια, χαίρομαι που είσαι μαζί μας! :D
 
να εισαι παντα καλα Σταυρο κι εμεις χαιρομαστε πολυ που εισαι μαζι μας :)

τα διοραματα σου κανουν θραυση :award: :award:

καθως και ολα αυτα που ανακαλυπτεις καθε τοσο!!

καλη συνεχεια!!

ΥΓ: να μας παχυνεις θελεις με ολα αυτα τα κερασματα; :D :beer:
 
Rygar είπε:
Αν και πρωί, λίγο κοκορετσάκι θα το'τρωγα :D Και μία από τις σαλάτες.
Οτι τραβαει η ορεξη σου Νικο!!! ;)

metalcandyman είπε:
Φιλε σταυρο τιμη μου που σε γνωρισα εστω και ιντερνετικα.Να εισαι παντα καλα ρε αλανι,να τα λεμε εδω μεσα αλλα και να εχεις παντα ορεξη για πλακα και χαβαλε οπως τωρα και να μας φτιαχνεις και την διαθεση με τα υπεροχα διοραματα που φτιαχνεις.
Βασιλη...να 'σαι καλα ρε καρνταση!!!! ;)

Σε ευχαριστω πολυ φιλαρακι!!!! :thumbup:

RIO είπε:
Kαι εγώ το ίδιο θα σου ευχηθώ Σταύρο, πάντα με τη ίδια καλή διάθεση να συνεχίσεις να δίνεις το παρόν στο φόρουμ... :)
Σε ευχαριστω πολυ Βασιλη μου, να σαι καλα!!!!! :)

Wally είπε:
Λεβεντια ο Σταυρος. Θα εχουμε την ευκαιρια να συναντηθουμε στον προσεχως σχεδιαζομενο χειμερινο καφε ελπιζω
Να 'σαι καλα Πανο, σε ευχαριστω πολυ!!!!! :)

Ωπ...βγαλαμε και ειδηση.... :D ...αναμενουμε!!!! ;)

Thor είπε:
Φίλε Σταυρο χαπι ανιβέρσαρι που λέμε και στο χωριό μου. Πάντα να είσαι γεμάτος κέφι, φαντασία και δημιουργικότητα.
Thorακο...να 'σαι καλα και να μας τροφοδοτεις με υπεροχες (αγνωστες) πληροφοριες περι comics! ;)

Σε ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια!!!! :)

angel_grig είπε:
Εγω ειμαι απο τους τυχερους,που γνωριζω τον Σταυρο και απο κοντα,και μια που ειναι και γειτονας,τα λεμε συχνα και απο κοντα.Καλη συνεχεια Σταυρο!
Γρηγορη μου...οτι και να πω για σενα,πραγματικα ειναι πολυ λιγο!!!! :flower:

Απλα το μονο που θα πω ειναι....Ευχαριστω για ολα!!!!!!! :bow: :thanx2:

pardalotzatziki είπε:
Και στο δικο μου χωριο το ιδιο λεμε Σταυρο! Να σαι καλα και να περνας καλα...και να μην χασεις αυτη την τρελα που πολλοι την εχουμε(εν μερει) χασει!:wave: :wave: :wave: :wave:
Σε ευχαριστω πολυ Παρδαλε μου!!! :)

Να εισαι καλα και να ανακαλυπτεις ομορφα ρετροπραγματακια!!! ;)

Ajax87 είπε:
Εμεις ευχαριστουμε Σταυρο για τα ενδιαφεροντα θεματα που ανοιγεις και για τα διοραματα, να σε καλα και του χρονου :D .
ps. Θα τσιμπησουμε δηλαδη απο τι βλεπω :p .
Γιαννη μου...σε ευχαριστω πολυ φιλε,να 'σαι καλα!!!! ;)

Ελα μωρε....κατι,ετσι για την λιγουρα!!! :D :p

Maddog είπε:
2 χρόνια...άντε έβγαλες και τα πρώτα σου δοντάκια πιστεύω. ;) Αν δεν σε πειράζει, λέω να αποφύγω τις σαλάτες γιατί κάνω δίαιτα και να πάω κατευθείαν στα επόμενα. :p

Καλή συνέχεια, χαίρομαι που είσαι μαζί μας! :D
Γιατρε μου...ακομα μπουσουλαω... :baby2: ...να ανησυχω?:what:

Καλε οτι θελεις,αλλωστε ο μπουφες ειναι ελευθερος....στην εξοδο θα πληρωσετε το εισητηριο για γενικες...:biglaugh:

Να 'σαι καλα,σε ευχαριστω πολυ!!!! :)
 
Σταύρο όλα καλά σου εύχομαι! Πάντα έτσι χαρούμενος και χαβαλετζής να είσαι. Αντε να τα χιλιάσεις...μπερπ! Ακόμη χωνεύω τα σουβλάκια κοτόπουλο με τις σαλάτες...Τόση ώρα δεν μπορούσα να σου γράψω γιατί έτρωγα. Γκναμ σλούρπ!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Σταύρο κι από μένα να τα χιλιάσεις!!!! Σόρρυ που άργησα να γράψω, ήμουν σκασμένος στο φαι και μου 'χε ανέβει το ζάχαρο!!! :gyros: :clap:
 
Να'σαι καλά φιλε Σταυρο, μου αρεσει η τρελα σου με τα πλειμομπίλ, να εισαι εδω μέσα για πολλά, πολλά , πολλά, πολλά χρόνια :)
 
Νασαι καλα Σταυρο!!Ευχομαι η συλλογη σου να μεγαλωνει ασταματητα και να μας παρουσιαζεις οτι βρισκεις και εμεις να τα θαυμαζουμε.
 
Τον τρίτο χρόνο ετοιμάσου να μας το παρουσιάσεις με διόραμα playmobil :D
 
Μιας και είμαι σίγουρη ότι δεν αφήσατε τίποτα για μένα (σιγά μην και προλάβαινα! :p ), ο αγαπητός Σταύρος θα με κεράσει live, όταν θα έρθω εις τας Αθήνας! :D

Πέρα από την πλάκα, Σταυρί μου, σ' ευχαριστούμε για όλες τις όμορφες αναμνήσεις που μας χάρισες και μας χαρίζεις!

Να μείνεις πάντα έτσι: ο καλόκαρδος "γίγαντας" με την καρδιά του μικρού παιδιού! :flower:
 
Τις θερμότατες ευχές μου στην ψυχή της ρετροπαρέας!

Πω! πω! πω! Τι virtual κοψίδια ήταν αυτά;;;

BURP! (X-cuse me) :fafoutis:
 
katerinak είπε:
να εισαι παντα καλα Σταυρο κι εμεις χαιρομαστε πολυ που εισαι μαζι μας :) τα διοραματα σου κανουν θραυση :award: :award:

καθως και ολα αυτα που ανακαλυπτεις καθε τοσο!!

καλη συνεχεια!!

ΥΓ: να μας παχυνεις θελεις με ολα αυτα τα κερασματα; :D :beer:
Σε ευχαριστω πολυ Κατερινακι μου!!!! :flower:

Να 'σαι καλα κι εσυ και να συνεχισεις την υπεροχη δουλεια που κανεις!!!! ;)

ΥΓ. Ελα καλε...διαιτης ειναι ολα,light....:biglaugh:

johnny19818 είπε:
Σταύρο όλα καλά σου εύχομαι! Πάντα έτσι χαρούμενος και χαβαλετζής να είσαι. Αντε να τα χιλιάσεις...μπερπ! Ακόμη χωνεύω τα σουβλάκια κοτόπουλο με τις σαλάτες...Τόση ώρα δεν μπορούσα να σου γράψω γιατί έτρωγα. Γκναμ σλούρπ!
Να 'σαι καλα φιλε Τζωνι,σε ευχαριστω πολυ!!!! :thumbup:

Καλη χωνεψη... :fafoutis:

VAGBITH είπε:
Σταύρο κι από μένα να τα χιλιάσεις!!!! Σόρρυ που άργησα να γράψω, ήμουν σκασμένος στο φαι και μου 'χε ανέβει το ζάχαρο!!! :gyros: :clap:
Σε ευχαριστω πολυ φιλε Vagbith!!!! ;)

Ελπιζω να μη μου χρεωσεις τις εξετασεις.... :p :D

αριαδνη είπε:
Να'σαι καλά φιλε Σταυρο, μου αρεσει η τρελα σου με τα πλειμομπίλ, να εισαι εδω μέσα για πολλά, πολλά , πολλά, πολλά χρόνια :)
Σε ευχαριστω πολυ Αριαδνη μου,να 'σαι καλα!!!! :flower:

imperium είπε:
Νασαι καλα Σταυρο!!Ευχομαι η συλλογη σου να μεγαλωνει ασταματητα και να μας παρουσιαζεις οτι βρισκεις και εμεις να τα θαυμαζουμε.
Σε ευχαριστω πολυ imperium!!!! :thumbup:

Προς το παρον εχει πεσει ενα "παγωμα" λογο οικονομικων.αλλα πιστευω θα ανακαμψω συντομα. ;)

Kambia είπε:
Τον τρίτο χρόνο ετοιμάσου να μας το παρουσιάσεις με διόραμα playmobil :D
Εσυ μπουρλοτιερισσα μην βαζεις ιδεες.... :p

Ναταλι μου...σε ευχαριστω πολυ για ολα!!! :flower:

Πραγματικα αισθανομαι τυχερος που ειχα την χαρα να σε γνωρισω και απο κοντα. :)

Οσο για το διοραματακι...εχει μπει ηδη στον "σκληρο". ;)
 
Πίσω
Μπλουζα