Έρχεται το Gran Tourismo 5!!!!

pooky(1)

MultiDimensional RetroDivinitY
Joined
14 Ιουν 2006
Μηνύματα
9.122
Αντιδράσεις
205
Επιτέλους!!!! :D

3 Νοέμβρη είναι στα καταστήματα! :D

Σε 3 εκδόσεις, 190, 75 και 70 ευρώ (πάνω κάτω) αντίστοιχα.

Ήδη είναι για προπαραγγελία στο Πλαίσιο και το έχω κλείσει.

Αν είναι και άλλοι που ετοιμάζονται ας δώσουν το παρών.

Ήδη σύνδεσα το PS3 στην 27άρα του iMac και ετοιμάζομαι ζεσταίνοντας τις μηχανές. :beer: :worship: :worship:
 
Mετα απο 5 χρονια αναπτυξης και απειρες αναβολες κυκλοφοριας σιγουρα οι μηχανες ειναι ζεστες :p
 
Με το συμπάθειο..190 ευρώ τι κάνει; το παιχνίδι;
 
telonio είπε:
Με το συμπάθειο..190 ευρώ τι κάνει; το παιχνίδι;
ναι γιατί μαζι θα σου δίνουν και το FORZA οποτε με το καταλάβεις τι εστι Gran Tourismo 5 θα βάζεις forza.. μουαχαχαχαχαχα :D :D
 
Γιατί να δώσουν παρών βρε Pooky; Σάμπως θα παίξετε κανα αγώνα online; Αφού δεν παίζεις online. Κρίμα πάντως γιατί το potential αυτών των παιχνιδιών εκεί βρίσκεται. Το Forza III με απογοήτευσε σε αυτό τον τομέα, με τα άθλια lobbies και τα destruction derbys μετά την πρώτη στροφή...
 
telonio είπε:
Με το συμπάθειο..190 ευρώ τι κάνει; το παιχνίδι;
Σου δίνουν μαζί και τίποτα δωράκια, σαν τις χάντρες που έδιναν κάποτε οι εξερευνητές στους Ινδιάνους.
 
:(

Maddog είπε:
Σου δίνουν μαζί και τίποτα δωράκια, σαν τις χάντρες που έδιναν κάποτε οι εξερευνητές στους Ινδιάνους.
Με τόσα λεφτά το λιγότερο που θα έπρεπε να σου δίνουν είναι μια τιμονιέρα...
 
Έχει να πέσει τρελό λιώσιμο αυτόν το χειμώνα !!! Κάτι το Pro 2011, κάτι το Gran Turismo 5 με βλέπω να μου πετάει τη βαλίτσα απ' το μπαλκόνι....
 
Good news!!!

Για διαβαστε και αυτο: http://www.zougla.gr/page.ashx?pid=2&aid=181419&cid=78

To Track Edition θα εχει και course maker για να φτιαχνουμε και τις δικες μας πιστες!!!

Δείτε το απίθανο γιαπωνέζικο διαφημιστικό του Gran Turismo 5

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ε , αυτό πάει ! Ηταν το τελειωτικό χτύπημα ! Κάτι τέτοιες στιγμές ζηλεύω αυτούς που έχουν PS3 !
 
http://www.plaisio.gr/Gaming/Games/Sony-Playstation-3/Sony-Gran-Turismo-5-Signature-Edition-PS3.htm

186 ευρώ το signature edition με αυτοκινητάκι μέσα!!!!!

H collector's edition είναι στα 75 και η απλή στα 71.

Παρήγγειλα την collectors αν η απλή βεβαίως ήταν στα 55 θα έπαιρνα την απλή. Δεν είμαι συλλέκτης και ούτε θα γίνω ποτέ στο software, αυτό που με ενδιαφέρει είναι τα παιχνίδια που λιώνω να τα παίρνω πάντα αυθεντικά.

Να πω τη κακία μου, το PS3 μου κάθεται ουσιαστικά άπρακτο, αν δεν ήταν το GT5 θα είχε πακεταριστεί μαζί με τις υπόλοιπες κονσόλες.

Ελάχιστα είναι τα παιχνίδια που αξίζουν και κάνουν τη διαφορά.

Φυσικά στο Forza 3 έχω γράψει πάνω από 500 ώρες παιχνιδιού, αναμένεται να περάσω τις 6000 στο συγκεκριμένο!!!!!!!!!!!!!!!

@Jedah: Φυσικά θα παίξω on-line με το GT5. Απλά δεν μου αρέσει να πληρώνω για τα αυτονόητα, γι' αυτό αποφεύγω κάτι live και κουραφέξαλα.
 
Τα μαγαζιά που ο σκρούτζ τα παρουσιάζει 55 ευρώ, δεν τα ξέρει ο ιδιοκτήτης τους.

Δεν ασχολούμαι καθόλου, έχω καεί άσχημα στο παρελθόν με πολλά από δαύτα......
 
τελικά σε πόσα δισκάκια θα είναι το παιχνίδι; (έχω χάσει επεισόδια)

@pooky

δεν είναι όλα τόσο τραγικά,το δεύτερο της λίστας τουλάχιστον,το έχω "τιμήσει" αρκετές φορές,πάντα χωρίς κανένα πρόβλημα (και με γρήγορη αποστολή)

( πως είναι δυνατόν το multirama και πλαίσιο να έχουν τέτοια διαφορά στη τιμή; )

ΩΧ,για διαβάστε ( spoiler: "Gran Turismo 5 Delayed... Again" ) ......

http://uk.ps3.ign.com/articles/112/1127739p1.html
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
krem13 είπε:
ΩΧ,για διαβάστε ( spoiler: "Gran Turismo 5 Delayed... Again" ) ......http://uk.ps3.ign.com/articles/112/1127739p1.html

XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA

picture.php


picture.php


picture.php
 
Μην γίνει το νέο Duke Nukem Forever, έτσι όπως πάει!!!
 
Ντάξει... Για να φτάσει το Δούκα, θέλει ψωμιά ακόμα...
 
circleag είπε:
Pooky μου, Γιωργαρε μου καλε, my brother please......με το μαλακο να διαβασεις το παραπανω......
Μωρέ αφού δεν το πλήρωσα, γιατί πάντα κλείνω με αντικαταβολή και ποτέ δεν χρησιμοποιώ πιστωτική, δεν με καίει.

Απλά να ξέρω να φύγει το PS3 από εδώ γιατί πιάνει χώρο δίπλα στο iMac.

Αν είναι να έρθει πριν τα Χριστούγεννα θα ήταν ιδανικό δώρο για την περίοδο. Και μετά να έρθει, βέβαια, δεν θα σκάσω, αλλά έχει άλλη βαρύτητα η περίοδος των γιορτών!
 
Μπορείτε να μου πείτε ένα πράγμα ; : Πώς τα έχει καταφέρει η Sony και έχει διατηρήσει την αποκλειστικότητα γι'αυτόν τον τίτλο ; Και μάλιστα τόσα χρόνια !
 
Πίσω
Μπλουζα