Έφυγε απ'τη ζωή η Κατερίνα Ζιώγου

Η Κατερίνα Ζιώγου όπως ονομαζόταν η ηθοποιός ήταν 49 χρονων. :( Αρκετά νέα. Πολυ Κρίμα!

Ο Θεός να την αναπαύσει γαλήνια.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Πωπω, κριμα νεα γυναικα! Ο Θεος να την αναπαυσει.
Δεν ηξερα τιποτα για το μεγαλο προβλημα υγειας που αντιμετωπιζε. Την ειχα δει στο θεατρο Αποθηκη πριν απο χρονια, στο εργο Σεσουαρ για δολοφονους, αλλα δεν πηγα στον καμαρινι της ωστε να τη δω και απο κοντα.
Λυπηθηκα πολυ, οπως λυπαμαι παντα οταν ακουω για ανθρωπους που φευγουν προτου συμπληρωσουν τον κυκλο της ζωης.
Κριμα και για τη 15χρονη κορουλα της που εμεινε πια χωρις την παρουσια της μητερας.
 
Παιδιά ή Αννα Παναγιωτοπουλου έδωσε συνέντευξη και είπε πως κάποιος της έκανε δύσκολη την ζωή στα γυρίσματα, τόσο που ή κοπέλα ένα φεγγάρι είχε φύγει από το σετ. Δεν ήταν όλα ρόδινα στην ντολτσε βιτα.
 
Παιδιά ή Αννα Παναγιωτοπουλου έδωσε συνέντευξη και είπε πως κάποιος της έκανε δύσκολη την ζωή στα γυρίσματα, τόσο που ή κοπέλα ένα φεγγάρι είχε φύγει από το σετ. Δεν ήταν όλα ρόδινα στην ντολτσε βιτα.
Την ειδα κ εγώ...όντως έτσι είναι...πάντως δεν χρειάστηκε να κάνει πράγματα που δεν θα ήθελε προκειμένου να "ανέβει"...οι δυσκολίες για τους νέους ηταν σαν καψονι απ τους παλιούς...
 
Την ειδα κ εγώ...όντως έτσι είναι...πάντως δεν χρειάστηκε να κάνει πράγματα που δεν θα ήθελε προκειμένου να "ανέβει"...οι δυσκολίες για τους νέους ηταν σαν καψονι απ τους παλιούς...
Κρίμα όμως να σου κάνουν ψυχολογικό πόλεμο και να χάνεις το μεροκάματο σου πολύ κριμα και αυτά που λένε πως είναι αγαπημένοι όλοι σε μία επαγγελματική παράσταση είναι παραμύθια πολλές φορές.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Ε εντάξει κόρακας κορακου μάτι βγάζει;;;Δε βγάζει...τα εν νικω μη εν δημω έλεγαν κάποτε...
Δεν μιλάει μόνον για έναν , λέει χαρακτηριστικά " γινόντουσαν πολλά τέτοια, είχαμε κάτι κομψούς ανθρώπους τοτε εκεί μέσα" εμείς όμως δεν το εισπρατταμε αυτό το κλιμα! Ευτυχώς.
 
Να και κάποια που τολμάει να πει την αλήθεια... Γιατί συνήθως όλοι οι συντελεστές ενός έργου, μιλούν για το καταπληκτικό πνεύμα συνεργασίας, ότι όλοι είναι μια ωραία παρέα και γενικά ότι όλοι είναι μια ωραία ατμόσφαιρα! Λες και δεν ξέρουμε τι γίνεται....

Εν πάση περιπτώσει, είναι πολύ πολύ λυπηρό να φεύγουν νέοι άνθρωποι σαν την Κατερίνα Ζιώγου. Λυπάμαι πραγματικά πάρα πολύ. Θα μείνει στο μυαλό μου πάντα, η τρελούτσικη Ντορίτα που έκανε δύσκολη τη ζωή της μαμάς της στο "Ντόλτσε Βίτα".

Ντορίτα: Τον γνώρισα σε μια εκδρομή στη θάλασσα. Ήταν έρωτας κεραυνοβόλος. Μείναμε όλο το βράδυ στο νερό.
Χριστίνα: Γιατί παιδί μου? Ρεβύθια είσαστε?
 
Aν γίνεται εννοείται πολύ ψυχοφθορο επάγγελμα του ηθοποιού και ας νομίζουμε εμείς πως όλα στα παρασκήνια ειναι μία χαρά πριν από την παράσταση μπορεί ο ένας να μην μιλάει στον άλλο καν.
Πολύ κρίμα για την " Ντοριτα μας" έφυγε πολύ νέα.
 
ειναι κριμα πολυ ,συμβαινουν ομως αυτα και εγω εχω αναλογη εμπειρια απο πρωταγωνιστη
κριμα επισης που δεν την γνωρηα στη σκηνη μας,μπηκα κατευθειαν στο σετ
ομολογω και ενα μικρο αμαρτημα,μου ειχε φανει ξυνη στην αρχη αλλα εκανα λαθος
ας ειναι καλα εκει που ειναι
 
Πίσω
Μπλουζα