"Έφυγε" η Λίντα Γίγα

elsint17

RetroMaNiaC
Joined
18 Απρ 2016
Μηνύματα
680
Αντιδράσεις
393
Πεθανε η Λιντα Γιγα.

Ξερω τους κανονες οτι πρεπει να υπαρχει τεκμηριωση αλλα δεν εχω ηλεκτρονικη, ειδα το κηδειοσημο στην συμβολη των οδων Ιακωβιδου με την Ιωνιας ,στον Αγιο Ελευθεριο,στην κολωνα που ειναι διπλα στα φροντηστηριο,εχω και το γραφειο κηδειων ,οποιος μπορει να παει επιτοπου να το επιβεβαιωσει.

Η Λιντα εμενε στα Πατησια, μιλαγε η αδερφη μου μαζι της, δεν θα προκειται για συνονημια.

Στο κηδειοσημο δεν αναγραφεται η ηλικια της και σαν συγγενης ο συζηγος και η κορη της

Ειναι γεγονος δυστυχως, η κηδεια ειναι αυριο στις 15 στο Κοκκινο Μυλο

 


το πρωι μολις ειδα το κηδειοσημεο συγκλονιστηκα,ηταν μια συναδερφος με ηθος,συμπαθεστατη και εφυγε νωρις



αφησα μια δουλεια που ειχα και εκανα την ερευνα μου



ακομη δεν εχει δημοσιευτει πουθενα η ειδηση


 


παρακαλω τους υπευθυνους να αφερεσουν το ποστ απο το αλλο σημειο και να μεινει μονο αυτο



μολις τι ειδα ημουν πολυ στεναχωρεμενος και δεν το ποσταρησα σωστα


[edit] πηγή: http://www.news.gr/ellada/koinonia/a...inta-giga.html
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Οχι ρε φιλε τι ειπες τωρα στεναχωρεθηκα παρα πολυ και ας την ηξερα μονο απο της ταινιες της.Γυναικαρα με τα ολα της ας ειναι ελαφρυ το χωμα που θα την σκεπαζει και ηταν πολυ νεα ακομα πρεπει να ηταν γυρω στα 53 αν θυμαμαι καλα κατι ηλικειες που ειχα δει πριν χρονια σε κατι αφηερωματα.
 
metalcandyman είπε:
Οχι ρε φιλε τι ειπες τωρα στεναχωρεθηκα παρα πολυ και ας την ηξερα μονο απο της ταινιες της.Γυναικαρα με τα ολα της ας ειναι ελαφρυ το χωμα που θα την σκεπαζει και ηταν πολυ νεα ακομα πρεπει να ηταν γυρω στα 53 αν θυμαμαι καλα κατι ηλικειες που ειχα δει πριν χρονια σε κατι αφηερωματα.
ναι φιλε μου ειναι 53 ,αν και δεν αναγραφεται η ηλικια της

εγω να δεις τι επαθα που πηγαινα σε μια δουλεια και ειδα το κηδειοσημο,τρελαθηκα

και εγω προσωπικα δεν την γνωριζα,η αδερφη μου οπως εχω ξαναγραψει μου ειχε πει οτι ηταν πολυ γλυκεια κοπελα,ειχε χαρει που την γνωριζε και οποτε την συναντουσε μιλαγανε

ηταν γυναικαρα και καλη ηθοποιος,σπανιος αυτος ο συνδυασμος
 
Φίλε μου, συγνώμη, αλλά χωρίς πηγή, δε μπορεί να μείνει.... :(

[edit] Το ποστ επανέρχεται και το θέμα ανοίγει, καθώς υπάρχουν πλέον πηγές να το στηρίξουν. Ευχαριστώ! :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Τώρα κουφάθηκα...

Νεότατος άνθρωπος έφυγε...

Κουράγιο στους δικούς της...

Τι να πω... :(
 
επιβεβαιωθηκε...

Πολύ συμπαθής φυσιογνωμία η Λιντα Γιγα...

:sleep:
 
Ας είναι ελαφρύ το χώμα.

Btw αν πέθανε 53 ετών στους κόπανους ήταν μόλις 23;;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
δεν ειναι μονο οτι εφυγε μονη αλλα και ξεχασμενη απο τους συναδερφους της,κατι που ειναι σημαντικο για ενα καλλιτεχνη

μοναχα 3 παραβρεθηκαν στην κηδεια της (εφη κοσμα,μακης κωστινης,γιαννης σπουργιτακης)
 
Πολυ θλιβερο.

Παντα θεωρουσα αινιγματικη την αποτομη εξαφανιση της κ Γιγα απο το προσκηνιο.

Νομιζω οτι ηταν ηθελημενη ομως. Αποκλειεται με τετοια χαρισματα να μην ειχε καλλιτεχνικες προτασεις.

Κριμα και οι περιορισμενες παρουσιες στην κηδεια
 
εφυγε και η μητερα της σε ηλικια 89 ετων ,απο την στεναχωρια της για το χαμο της μονακριβης κορης της
 
Ανοιγω τα "Μυνηματα τελευεταιου 24ωρου" και διαβαζω αυτο...

elsint17 είπε:
Πεθανε η Λιντα Γιγα.
...και μενω παγωτο!!!! :eek:

Τι να πω? Τα εχασα.... :sealed:

Θεος σχωρεστην...

Ας μου συγχωρεθει το κατα πολυ καθυστερημενο σχολιο,αλλα τωρα το πηρα χαμπαρι... :sleep:
 
elsint17 είπε:
εφυγε και η μητερα της σε ηλικια 89 ετων ,απο την στεναχωρια της για το χαμο της μονακριβης κορης της
Τεράστιος ο πόνος του γονιού σε τέτοιες περιπτώσεις.... Δεν το αντέχει η καρδιά!

Ας αναπαύσει ο Θεός της ψυχούλα της ειρηνικά!
 
εξαιρετικο πλασμα,πολυ καλη ηθοποιος,ομορφη γυναικα ,ανθρωπος με ηθος
παραδοξως με ηξερε σαν ηθοποιο,την ειχα συναντησει 2-3 φορες στα πατησια
την τελευταια φορα περισσοτερο απο αμηχανια την ρωτησα
-γιατι δεν παιζετει καπου;
-εσεις γιατι;
-μα εγω ποτε επαιζα;
και γελασε,αυτο μου εχει μεινει σαν αναμνηση απο κεινη,γλυκο
 
Πίσω
Μπλουζα