"Έφυγε" η Τζέλλα Φίνου, χήρα του ιδρυτή και ιδιοκτήτη της Φίνος Φιλμ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Retro Member
Joined
8 Ιαν 2010
Μηνύματα
169
Αντιδράσεις
26
Πέθανε η χήρα του Φίνου, Τζέλλα την περασμένη Κυριακή, στα 97 της. Καλό της ταξίδι...
 
Καλό ταξίδι στην Τζέλλα Φίνου, χήρα του Φιλοποίμενα Φίνου, που "έφυγε" στα 97 της.
 
Καλό της ταξίδι... Ωστόσο το βίντεο-ρεπορτάζ που υπέδειξε ο Wally δεν το πρόλαβα... Υπάρχει κάπου ξανά;
 
To forum εχει αρχίσει να μοιάζει με ανακοινώσεις κηδειών...

Καλό ταξίδι.
 
Ας αναπαυθεί εν ειρήνη λοιπόν.

Saulot είπε:
To forum εχει αρχίσει να μοιάζει με ανακοινώσεις κηδειών...Καλό ταξίδι.
Και θέλω να σταθώ στην πολύ σωστή παρατήρηση του φίλου Saulot.

ΑΛΕΞΑΝΔΡΕ, θα ήθελα να σε παρακαλέσω θερμά κάθε φορά που ανοίγεις τέτοιο thread, να μην το κάνεις rip-thread αλλά αφιερωματικό στο εκάστοτε πρόσωπο! Κι αν δεν ξέρεις πληροφορίες για όλα τα άτομα που αναπαύονται, τότε θα ήταν προτιμότερο να μην ανοίγεις καθόλου, γιατί υπάρχει ένας προβληματισμός σχετικά με την κατάσταση των RIP-THREADS. Ευχαριστώ πολύ για την κατανόηση. :)
 
sunset89 είπε:
Ας αναπαυθεί εν ειρήνη λοιπόν.


Και θέλω να σταθώ στην πολύ σωστή παρατήρηση του φίλου Saulot.

ΑΛΕΞΑΝΔΡΕ, θα ήθελα να σε παρακαλέσω θερμά κάθε φορά που ανοίγεις τέτοιο thread, να μην το κάνεις rip-thread αλλά αφιερωματικό στο εκάστοτε πρόσωπο! Κι αν δεν ξέρεις πληροφορίες για όλα τα άτομα που αναπαύονται, τότε θα ήταν προτιμότερο να μην ανοίγεις καθόλου, γιατί υπάρχει ένας προβληματισμός σχετικά με την κατάσταση των RIP-THREADS. Ευχαριστώ πολύ για την κατανόηση. :)

Απ' τη μια, αντιλαμβάνομαι πλήρως τους προβληματισμούς σχετικά με τα RIP-THREADS.

Από την άλλη όμως... δεν είναι όμως μια σημαντικότατη είδηση ο θάνατος ενός προσώπου που συνδέθηκε με τον α ή β τρόπο με τις ζωές μας; μουσικά, τηλεοπτικά, θεατρικά, κινηματογραφικά.... you name it! Ποια είναι η πρόταση λοιπόν; να τον αγνοήσουμε πλήρως εάν κι εφόσον δεν υπάρχει ο χρόνος για ένα ολοκληρωμένο αφιέρωμα; Είναι τόσο ασήμαντο άραγε αυτό το ύστατο χαίρε αν δεν συνοδεύεται από τίποτε άλλο;

Δεν ξέρω; κι εγώ αναρωτιέμαι. Ειλικρινά! Και είπα να μοιραστώ και μαζί σας αυτόν τον προβληματισμό μου....
 
Ρε παιδια η γυναικα πεθανε περσι!!!
 
Πίσω
Μπλουζα