" Έφυγε" η Carrie Fisher....

stayros

Moderator
Διαχειριστές
Joined
16 Νοέ 2011
Μηνύματα
7.716
Αντιδράσεις
1.765
Ακομα καλα-καλα δεν προλαβαμε να συνερθουμε απο την απωλεια του George Michael, αλλη μια απωλεια μας βρηκε!!!! :(

Αυτη την φορα οντως ηταν κεραμιδα αναπαντεχη!!!!:burn:

Καταραμενη χρονια για το καλλιτεχνικο στερεωμα....

Η διάσημη ηθοποιός Κάρι Φίσερ, διάσημη για τον ρόλο της Πριγκίπισσας Λέια στη πασίγνωστη σειρά ταινιών Star Wars, έσβησε σήμερα σε ηλικία 60 ετών, στο νοσοκομείο όπου νοσηλευόταν μετά από καρδιακή προσβολή που υπέστη πριν από τέσσερις ημέρες.
Όπως είχε γίνει γνωστό, η ηθοποιός και συγγραφέας υπέστη το οξύ καρδιακό επεισόδιο στις 23 Δεκεμβρίου, κατά τη διάρκεια πτήσης από το Λος Άντζελες για το Λονδίνο.

Σύμφωνα με αυτόπτες μάρτυρες η Φίσερ έμεινε χωρίς σφυγμό για περίπου 15 λεπτά με έναν νοσηλευτή που ήταν στην πτήση να της κάνει μαλάξεις και τεχνητή αναπνοή όλο αυτό το διάστημα.

Μετά την προσγείωση του αεροσκάφους, η ηθοποιός μεταφέρθηκε εσπευσμένα σε νοσοκομείο στη Σάντα Μόνικα, όπου παρέμενε στην εντατική σε κρίσιμη κατάσταση τα τελευταία 24ωρα.

Σύμφωνα με το περιοδικό People, ο εκπρόσωπος της οικογένειας, Σάιμον Χολς, εξέδωσε ανακοίνωση εκ μέρους της κόρης της ηθοποιού, Μπίλι Λορντ.

«Με πολύ βαθιά θλίψη η Μπίλι Λορντ επιβεβαιώνει πως η πολυαγαπημένη της μητέρα, Κάρι Φίσερ, πέθανε το πρωί στις 8.55. Ο κόσμος την αγαπούσε και θα μας λείψει πολύ. Ολόκληρη η οικογένειά μας σας ευχαριστεί για τις σκέψεις και τις προσευχές σας», αναφέρει η ανακοίνωση.





πηγη: protothema.gr

May the Force be with you Princess Leia....
 
Απίστευτο! :precry:

Μικρός ήμουν ερωτευμένος με την πριγκίπισσα Λέια.. :precry: :cry:

.

Ας αναπαυθεί γαλήνια η ψυχούλα της.
 
Νταμπλιγιου Τι Εφ;;;;;;;;;;;;;; :eek: o_Oo_O

Έλεος φέτος!!!
 
Ε δεν γίνεται όλοι οι άνθρωποι που μας μεγάλωσαν με τις ταινίες τους και τα τραγούδια τους να πεθαίνουν στα 60. Έχει καταντήσει αηδία το θέμα πια, τι άλλο να πω.
 
Κρίμα! ...... RIP Leia....... ΥΓ: Αμάν πια αυτό το 2016. Θανατικό μεγάλο έπεσε.......
 
Αυτο κι αν ηταν κεραμιδα.

May the Force be with you Princess.

Συγχωρεστε την κυνικοτητα μου, αλλα μεταξυ αλλων αναρωτιεμαι πως θα επηρεασει αυτο το γεγονος τις επομενες ταινιες.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Goodbye Princess. May the memories be with you

KATAPAMENO 2016

FZG3Z1RH94ZAR49.RECT2100.jpg
 
Η φετινη χρονια πηρε πολλα ονοματα από το καλλιτεχνικο στερεωμα....

:(

Πολυ καλη ηθοποιος!
 
Rakeesh είπε:
Αυτο κι αν ηταν κεραμιδα.
May the Force be with you Princess.

Συγχωρεστε την κυνικοτητα μου, αλλα μεταξυ αλλων αναρωτιεμαι πως θα επηρεασει αυτο το γεγονος τις επομενες ταινιες.
Προς το παρόν, έχουν ήδη ολοκληρωθεί τα γυρίσματα του Episode VIII, οπότε θα τη δούμε για τελευταία φορά σαν General Organa τον Δεκέμβριο του 2017.

Και ένα χαριτωμένο στιγμιότυπο με τον φίλο της Captain Kirk του Star Treck, Γουίλιαμ Σάτνερ...

SW ST.jpg[h=1][/h]
 
Rakeesh είπε:
Αυτο κι αν ηταν κεραμιδα.
May the Force be with you Princess.

Συγχωρεστε την κυνικοτητα μου, αλλα μεταξυ αλλων αναρωτιεμαι πως θα επηρεασει αυτο το γεγονος τις επομενες ταινιες.
Προς το παρόν, έχουν ήδη ολοκληρωθεί τα γυρίσματα του Episode VIII, οπότε θα τη δούμε για τελευταία φορά σαν General Organa τον Δεκέμβριο του 2017...
 
Ομολογώ πως δεν την ήξερα ούτε σαν ηθοποιό,ούτε στο ρόλο της στο Star Wars(δε με τράβηξε ποτέ) αν δεν κάνω λάθος και απ' ό,τι διάβασα. Να αναπαυθεί η ψυχή της.
 
Κριμα. . . Κριμα. . Κριμα. . . . . .
 
Aκουσα την είδηση χτες, και ήμουν σίγουρος ότι θα είχε δημιουργηθεί το σχετικό thread στο retromaniax....

Tι να πω; Πολύ κριμα - ειδικά αν αναλογιστεί κανείς ότι ήταν η νεότερη της "παρέας". :(

Mπορεί οι Λουκ & Χαν να έκλεβαν συνήθως την παράσταση στις ταινίες, αλλά όσο να 'ναι, κανείς μας δεν μπορεί να διανοηθεί Πόλεμο των Αστρων χωρίς την πριγκίπισσα Λέια.

Είθε η Δύναμη να είναι μαζί της...
 
Πίσω
Μπλουζα