''Έφυγε'' ο Κωστής Στεφανόπουλος

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

θανος

RetroJunkie™
Joined
18 Αύγ 2009
Μηνύματα
2.242
Αντιδράσεις
606
ο πρωην προεδρος της δημοκρατιας εφυγε σημερα σε ηλικια 90 χρονων μετα απο νοσηλεια σε νοσοκομειο τολμω να πω οτι ηταν απ τους πιο συμπαθεις πολιτικους της γενιας του και αψογος σαν προεδρος της δημοκρατιας http://www.kathimerini.gr/884384/art...-stefanopoylos
 
Κριμα.... :(

Συμπαθης οχι μονο ως πολιτικος,αλλα και ως ανθρωπος.

Ο Θεος ας αναπαυσει την ψυχη του...

EDIT
Μια παρακληση μονο,μην "ξεφυγουμε" με off topic!!!! :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
σημερα το πρωι διαβασα την ειδηση στην εφημεριδα....

Πολυ συμπαθητικη φυσιογνωμια, πολύ καλός πολιτικός!!!

Φτωχοτερος ο πολιτικος κοσμος...

:(
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Χαρακτηριστική φυσιογνωμία με το ποδήλατό του. Καλό παράδεισο.
 
Συμπαθής άνθρωπος, από μια άλλην εποχή, πολύ καθημερινός και προσγειωμένος...[edit] off topic [edit]

Ένας φίλος φωτογράφος του Πειραιά είχε για χρόνια τη φωτογραφία του στη βιτρίνα, μια πολύ καλή φωτογραφία που του είχε τραβήξει κάποια Θεοφάνεια, στον αγιασμό των υδάτων, και στη συνέχεια της είχε δώσει φόντο προσωπογραφίας. Όσοι ανεβαίνατε το δεξιό πεζοδρόμιο της Λαμπράκη προς Ευαγγελίστρια, μπορεί και να την είχατε δει (το φωτογραφείο έχει κλείσει από χρόνια λόγω συναξιοδότησης). Μάλιστα, νομίζω ότι είχε περάσει και την είχε δει και ο ίδιος, και τον είχε συγχαρεί.

Αν δεν απατώμαι, ο εγγονός του έχει ασχοληθεί με το θέατρο, και πριν από κάποια χρόνια πρωταγωνίστησε σε παράσταση στην Πάτρα, όπου έκανε το ρόλο του Χατζηχρήστου από την θεατρική απόδοση της γνωστής ταινίας "Της κακομοίρας".
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μετριοπαθης ανθρωπος και πολιτικος..Πολυ συμπαθητικος!

Καλο παραδεισο να εχει!
 
αμαν παναια μου.πολιτικος πολυ συμπαθης,μετριοπαθης,με ηθος και αρχες,πολυ καλο ρητορας

πετυχεμενος προεδρος της δημοκρατιας

[edit] off topic [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Αν και θεωρώ το ρόλο του προέδρου της Δημοκρατίας πολύ γραφικό για την εποχή μας (ουσιαστικά είναι ανύπαρκτος), θεωρώ το συγκεκριμένο άνθρωπο από τους πιο σοβαρούς πολιτικούς των τελευταίων δεκαετιών και με είχε τιμήσει το γεγονός ότι παρέλασα μπροστά του το Μαρτη του 1996 στη Ρόδο. Πιστεύω ότι ήταν καλός άνθρωπος, ο Θεός να τον αναπαύσει.
 
elsint17 είπε:
αμαν παναια μου.πολιτικος πολυ συμπαθης,μετριοπαθης,με ηθος και αρχες,πολυ καλο ρητοραςπετυχεμενος προεδρος της δημοκρατιας

[edit] off topic [edit]
προσπαθησα να στειλω προσωπικο μηνυμα αλλα δεν τα καταφερα και συγνωμη που ρωτω στο δημοσιο διαλογο

ειναι ευκολο να αντιλθφθω που ηταν το οφφ τοπικ μου;

σας ευχαριστω
 

1@elsint17[/USER]

Σου εχω απαντησει με pm για να μην ξεφευγουμε απο το θεμα! :)

 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα