"Έφυγε" ο Νίκος Κακαουνάκης

Spartan_X

RetroActive
Joined
26 Απρ 2009
Μηνύματα
514
Αντιδράσεις
168
Ο γνωστός για το ιδιαίτερο στύλ του ( αξέχαστοι οι τσακωμοί στα τηλεοπτικά δελτία... ) Ν. Κακαουνάκης δεν βρίσκεται απο σήμερα το βράδυ εν ζωή πλέων...

... Ας αναπαύσει ο θεός τη ψυχή του.

... Τι θα γίνει με αυτή τη χρονία επιτέλους!!!!!! ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΕΜΕΙΝΕ [edit] 2009!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ας αναπαυθεί εν ειρήνη... Κρίμα γιατί δεν ήταν ιδιαίτερα μεγάλος σε ηλικία και ταλαιπωρήθηκε αρκετά...

Αντε, να φύγει το 2009, μας γονάτισε πια!
 
Τι να πω τώρα....;

Λόγω του θανάτου του,θα διαλέξω να μην πω τίποτα άλλο,παρά να αναπαυθεί κι αυτός...
 
Καλό του ταξίδι. Ο θεός ας αν απαυσει την ψυχή του
 
Ο Θεός να αναπαύσει τη ψυχή του βεβαίως.

Αλλά ο ίδιος μου ήταν εξαιρετικά αντιπαθής και σαν άνθρωπος αλλά και σαν χαρακτήρας.

[EDITED] Ο ανθρωπος εχει πεθανει...[EDITED]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Καλό του ταξιδι. Από τους ιδιαίτερα μαχόμενους δημοσιογράφος και εκδότης.

Κρίμα που έφυγε (ασχέτως αν συμφωνούσε κανείς μαζί του ή όχι)
 
Έχω μείνει άφωνος.Και τον πήγαινα με τα χίλια τον άνθρωπο και δεν ήξερα ότι είχε πάθει κάτι.Κρίμα και πάλι κρίμα...
 
To μεγαλο κριμα ειναι οτι, απο οτι λεγεται, εφυγε "τζαμπα" - απο μια εγχειρηση ρουτινας...
 
Έφυγε άλλη μια από τις πολιτικά γραφικές, φιγούρες αυτού του τόπου.

Ίσως να είναι και retro – τύπος, αλλά όσο λιγότερο φανατισμός αλλά και λιγότεροι πολιτικά στρατευμένοι δημοσιογράφοι υπάρχουν σε αυτή τη χώρα, τόσο το καλύτερο.

Δεν είμαι σίγουρος για το αν έχει θέσει ένας δημοσιογράφος - οπαδός κάποιου κόμματος (οποιοδήποτε κι αν είναι αυτό) σε τούτο το forum.

Εκτός κι αν θεωρείται ίδια cult φιγούρα π.χ. με το Λάσκο.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ας αναπαυθεί εν ειρήνη, αλλά ... θα συμφωνήσω με τον Alucard και τον Pooky.
 
Oλοι οι δημοσιογραφοι πολιτικα στρατευμενοι ειναι και οπαδοι καποιου κομματος.

Δεν υπαρχει ουτε ενας που να μην ειναι πολιτικα ταγμενος καπου.

Εγω δεν ειμαι σιγουρος παντως αν εχουν θεση οι επικηδιοι στο φορουμ.

Ας μεινουμε στα Θεος σχωρεστον.
 
Θα συμφωνήσω με τους προλαλήσαντες!

Και για μένα ήταν εξαιρετικά αντιπαθής, παρόλα αυτά, δε μπορώ να μην πω ότι είναι άδικο να φεύγει κάποιος από ιατρικό λάθος και όχι από φυσικά αίτια.

Ας αναπαυθεί λοιπόν και όπως πρόσθεσαν κι άλλοι, ας μείνουμε εκεί.

ΥΓ: Τι χρονιά κι αυτή. Ευτυχώς αλλάζει σε λίγες ώρες!!
 
Μαλλον ηταν λαθος η αναρτηση της ειδησης...ουτε ακουμπα τη "Ρετρο" θεματολογια αλλα και γενναει και σχολια. Ας το αφησουμε εδω λοιπον
 
Πίσω
Μπλουζα