"Έφυγε" ο David Carradine 1936-2009

Δεν το πιστευω.....

R.I.P DAVID

Αλλος ενας θρυλος εφυγε απο την ζωη :(
 
Σύμφωνα με τη βρετανική Sun ο τρόπος θανάτου του ήταν παρόμοιος με εκείνον του Michael Hutchence των INXS
 
Χαρακτηριστική η σκηνή του τέλους της ταινίας "Ενας αλλά Λέων" απέναντι στον Τσακ Νόρις. (εντάξει ο Τσακ νικησε, αλλά δεν είναι αυτό το θέμα)

Επίσης, δε θα μπορούσα να διανοηθώ Kill Bill χωρίς David. :(

Κρίμα! :icon_cry:
 
[ame=

[MEDIA=youtube]gEtKj6keoYU[/MEDIA]]http://www.youtube.com/watch?v=gEtKj6keoYU

Καλό ταξίδι!
 
Rip David.

Είναι κρίμα αν όντως αυτοκτόνησε. Πολύ καλός ηθοποιός.
 
Λενε ότι δεν ηταν ακριβως εκουσια αυτοκτονια.... [edit]By Aardvark[/edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Να θυμηθούμε και το ρόλο του ως "Φρανκενσταιν" στην ταινία DEATH RACE 2000,

πλάι στον Συλβέστερ Σταλόνε.
 
Ενας ακόμη θρύλος των πολεμικών τεχνών έφυγε... R.I.P....
 
Φιλε japetus σου μαζεψα λιγο το ποστ,πρωτον γιατι δεν ειναι εξακριβωμενα ολα αυτα,2ον ειναι ολιγον τολμηρα για το site μας και 3ον καλο ειναι να τον θυμομαστε οπως ηταν στις ταινιες του. ;)

RIP και απο εμενα ,ευτυχως προλαβε ο Ταραντινο να του δωσει εναν πραγματικα δυνατο ρολο στο Kill Bill 2.
 
Καλα εκανες Aardvark, να τον θυμομαστε οπως τον ξεραμε... RIP στο δάσκαλο...
 
Τον θυμάμαι στους αγαπημένους μου "Βόρειους και Νότιους" στο ρόλο του κακού συζύγου...

Ωραία μορφή, ωραίος καλλιτέχνης... πραγματικά...

Ας αναπαυθεί εν ειρήνη.... :(
 
Από kinky γκομενοδουλιά πήγε...

"Η αστυνομία έφτασε στο συμπέρασμα ότι ο θάνατός του οφείλεται σε ερωτικό παιχνίδι που πήρε άσχημη τροπή, καθώς ένα σκοινί βρέθηκε γύρω από το λαιμό του και ένα άλλο γύρω από τα γεννητικά του όργανα, και τα δύο μαζί ήταν δεμένα στη ντουλάπα."

Πηγή: in.gr

R.I.P. όπως και να έχει. Ηθοποιάρα!
 
τι το θελε το bondage στα γεράματα
 
Mess with shitty situations, get eaten by the chicks. Έτσι λένε στο χωριό μου!
 
Aardvark είπε:
3ον καλο ειναι να τον θυμομαστε οπως ηταν στις ταινιες του. ;)
Χμμ? Λίγο περίεργο αυτό - δηλαδή (αν είναι όντως αλήθεια αυτό που κυκλοφόρησε) το αποσιωπούμε γιατί δεν μας αρέσει;
 
Oχι καμμια σχεση αυτο που εκανες quote ηταν προσωπικο μου θελω και επιθυμια ,τωρα απο την στιγμη που αναφερθηκε σαν πηγη το In.gr νομιζω ειμαστε OK.

Eκτος αν θιγεται κανεις οποτε μας ειδοποιατε με pm. ;)
 
Οσοι τον είχατε πρότυπο, ίσως απογοητευτήκατε. Η ουσία όμως είναι στις ταινίες του και όχι στην προσωπική του ζωή (γι'αυτό τη χαρακτηρίζουν προσωπική ;) ).

Επιμένω στην τελευταία σκηνή του Ενας αλλα Λέων!! Και θέλω να πω και την αμαρτία μου ότι τότε ΔΕΝ ήξερα ότι ήταν ο Καραντάιν. Την ταινία την είχα δει το 1985. Το έμαθα μετά από 4-5 χρόνια που την ξαναείδα.
 
Πίσω
Μπλουζα