ΑΝΟΙΧΤΗ πρόσκληση για...3o Sensiblogathering !!!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

manos426f

The King of Retro®
Joined
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.388
Αντιδράσεις
155
Ανοίγω το παρόν thread αρχικά για να διαπιστώσω τι πρόθεση συμμετοχής υπάρχει για ένα ενδεχόμενο 3ο SWOS gathering,προς τα τέλη του τρέχοντος μήνα ή τις αρχές του επομένου.

Επίσης,για να έχουμε κατά νου αν μπορούμε να υπολογίζουμε και πάλι στο φιλόξενο χώρο του συλλόγου Ε.Σ.ΠΑΙ.ΡΟ.Σ,που μας έκανε την τιμή να στεγάσει τα δύο προηγούμενα events μας.

Φυσικά και πάλι μιλάμε για Σ/Κ,εννοείται αυτό,και προφανώς για Κυριακή,άρα πιθανές ημερομηνίες είναι [edit:η 24/01 αποκλείεται,μια και δε βολεύει τον σύλλογο Ε.Σ.ΠΑΙ.ΡΟ.Σ] η 31/01 και η 07/02.

Εξαρτάται από τα ποια εκ των τριών θα βολέψει περισσότερο κόσμο,κι αν ο κόσμος αυτός θα φτάσει/ξεπεράσει τις 12 συμμετοχές τουλάχιστον,όπως τις προηγούμνες φορές,ώστε να υπάρχει ενδιαφέρον για...τον 3ο!!! :p

Για να βλέπω λοιπόν ποιοι ενδιαφέρονται να ξαναταλαιπωρήσουμε τα tomahawks μας... ;)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
για σου Μάνο και σε ευχαριστώ (ξέρεις εσυ)..... ο Ε.Σ.ΠΑΙ.ΡΟ.Σ που είναι?
 
Καλά που το ρώτησες Γιάννη!

Λοιπόν,αν τελικά βέβαια γίνει το event και γίνει εκεί,να πούμε ότι ο Ε.Σ.ΠΑΙ.ΡΟ.Σ βρίσκεται Μεταξά 7,στην πλατεία Εξαρχείων.

Όποιος θέλει μπορεί να δει χάρτη εδώ :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ελπίζω να γίνει, και να γίνει όπου και τα προηγούμενα...Μέσα είμαι δηλαδή !
 
Θα είμαι εκεί σαν θεατής.........
 
Χμμμ με ψήνετε!Δεν έχω παίξει ποτέ Sensible ευκαιρία να το δοκιμάσω και να έρθω και γω να δω :p

Στουρνάρη είναι εκεί που συχνάζω όταν κατεβαίνω ομόνοια οπότε μου είναι πολύ εύκολο να έρθω.Κανονίστε ημερομηνίες και λογικά είμαι μέσα!
 
Μάνο είμαι μέσα για τις 24 ιδικά... μπας και πάρω το αίμα μου πίσω :p
 
Ευκαιρία να σας δείξω πώς παίζει η Α500 με scandoubler. Αμα γίνει 31/1 και μια μερα πριν βρίσκομαι στην Πατρα για το εκεί κοπή, εννοείται ΔΕ θα έρθω...
 
οχι ρε .. σκάνερ ειναι με 2η κεφαλή
 
νόμιζα οτι έκανες πλάκα οτι δεν ξέρεις και το συνέχισα... αυτό ειναι το scandoubler και μασ παρέχει την τέλεια amigoεικονα

007_resize.jpg
 
Απλά απ' όσο ξέρω Γιάννη,υπάρχει και εσωτερικός scandoubler,γι' αυτό ρώτησα τον Rygar τι έχει αυτός.... ;)

Αλλά μια και βλέπω ότι έχεις εσύ εξωτερικό,θα κάνεις μια μεγάλη μαγκιά να βρεθούμε κάποια στιγμή να δοκιμάσουμε αν μ' αυτόν θα έχω σήμα στην TV μου (στην οποία με RGB 2 SCART καλώδιο δεν έχω! :( ) ούτως ώστε μετά...

1)Να σε πείσω να μου τον πουλήσεις

2)Να σε πείσω να τον φέρεις στο gathering,να μου τύχει κάτι εντελώς απρόοπτο και να χρειαστεί να φύγω νωρίτερα κι εσύ στο τέλος του όλου event να τον ψάχνεις μάταια; :p

3)Να σε πείσω να βγούμε για μπύρες και να καταλάβεις πάνω στην κουβέντα μας ότι...έλα μωρέ,τι το θες το ρημάδι τώρα,γκουμούτσα είναι,πρέπει να το ξεφορτωθείς και εγώ θα κάνω την καρδιά μου πέτρα και θα την πάρω τη σαβούρα,δε βαριέσαι!!!

4)Να σε πείσω ότι αν όλα τα παραπάνω δε πιάσουν,θα "φέρω την παρέα μου φιλαράκο να σε δείρει" so badly,μέχρι να καταλάβεις ότι πρέπει να υποκύψεις ;;; :rofl:

Τι λες ;;; :biglaugh:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
χααχααχαχαχαχαχαχα άντε τώρα να σε πείσω εγω οτι την φωτο την βρήκα στο google και οτι εγω δεν εχω χααααχαχχα αλλα αυτή ειναι η αλήθεια
 
:( :( :( :(

:sad: :sad: :sad:

Λιποθυμώ........!
 
Με πρόλαβες Μάνο.

Και το έλεγα στη πίτα οτι θελω να οργανώσω το 3ο Gathering μολις ανοιξει λιγο ο καιρός (και καταφερω να τρεξω σωστα SWOS στο CD32)

Λοιπόν, σχετικά με τον συλλόγο, τιθεται θεματάκι αυτην την περίοδο λογω εκλογών και πίτας (τι νομίζατε, μονο το GRM κοβει πίτες). Για μετά τις 24 ολα γίνονται.\

Μάνο πάρε με τήλ.
 
Saulot άμα καταφέρεις να τρέξεις το SWOS στο CD32 να μας πείς και εμάς πώς !!! Έχει αντικαταστήσει πρός τα παρόν τις αμίγκες στο σαλόνι και τό'χω να κάθετε δίπλα απο το PS3 με τις συλλογές...Άσε που φορτώνουν και 10 χρόνια οι άτιμες, ούτε neogeo cd να είχα βάλει...
 
Αν είναι 31 τελικά, DINO γιατί δεν μας έρχεσαι κι εσύ από εδώ να έχουμε με ένα σμπάρο δυο τρυγόνια;
 
Αφού κάποιοι sensiblάδες ήρθαν στα Kick Off champs, παρόλο το massacre που ήξεραν ότι θα επακολουθήσει, θα ακολουθήσω το παράδειγμά τους και θα έρθω αν μπορέσω. Σίγουρα 31/1 δεν μπορώ μιας και θα είμαι εκτός συνόρων. 7/2 μάλλον μπορώ αν δεν γίνει τότε το ετήσιο Adventure Advocate gathering.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα