Αγνόηση

Joined
22 Αύγ 2020
Μηνύματα
1.459
Αντιδράσεις
1.977
δεν ξερω αν ποσταρησα σωστα αλλα θα ηθελα να γνωριζω να υπαρχει τροπος να αγνοουνται τα ποσταρησματα συγκεκριμενου μελους
ειμαι σε επικυνδυνη ηλικια ,μην μου ανεβαινει η πιεση διαβαζοντας...
 
δεν ξερω αν ποσταρησα σωστα αλλα θα ηθελα να γνωριζω να υπαρχει τροπος να αγνοουνται τα ποσταρησματα συγκεκριμενου μελους
ειμαι σε επικυνδυνη ηλικια ,μην μου ανεβαινει η πιεση διαβαζοντας...

Νομίζω δεν υπάρχει κάτι τέτοιο ως ρύθμιση απλά όταν διαβάζεις κάποιο ποστ δεν δίνεις σημασία και συνεχίζεις το διάβασμα σου κανονικά και αν θέλεις να γράψεις κάτι στο ίδιο θέμα απλά το γράφεις και συμπληρώνεις την συζήτηση.

Μια παρέα ήμαστε όλοι και αν κάποιος γράψει ας πούμε μια άποψη που δεν μας αρέσει και δεν συμφωνούμε μαζί του απλά δεν δίνουμε σημασία και προχωράμε αρμονικά. (φυσικά δεν μιλάω για ποστς που κάποιος γράφει κάτι το οποίο αναφέρετε σε εμάς τους ίδιους με επιθετικό τρόπο)
 
Τελευταία επεξεργασία:
Noμιζω παντα ειχε την επιλογη για Ignore δεν ξερω τωρα και ειχα μπει πολλες φορες σε πειρασμο να την χρησιμοποιησω αλλα λογω και της θεσης που ειχα επρεπε να τα διαβαζω ολα και τωρα που εχω την ανεση πλεον δεν με ενοχλει τιποτα ,χαχα.
Τελος παντων δες εδω μην βρεις τιποτα.

Link
 
Noμιζω παντα ειχε την επιλογη για Ignore δεν ξερω τωρα και ειχα μπει πολλες φορες σε πειρασμο να την χρησιμοποιησω αλλα λογω και της θεσης που ειχα επρεπε να τα διαβαζω ολα και τωρα που εχω την ανεση πλεον δεν με ενοχλει τιποτα ,χαχα.
Τελος παντων δες εδω μην βρεις τιποτα.

Link

Ώπα! Δεν το ήξερα ότι υπάρχει τέτοια ρύθμιση.

Ίσως να μην το είχα προσέξει γιατί δεν έχει τύχει να μην θέλω να διαβάζω κάποιον συγκεκριμένο χρήστη.

Πάντως ακόμα και αν υπάρχει κάποιος που δεν μου αρέσουν αυτά που γράφει εδώ μέσα και με έχει πειράξει δεν θα χρησιμοποιούσα ποτέ αυτή την ρύθμιση. Γουστάρω να τα διαβάζω όλα.. ( Ναι, είμαι ρετρόμαζοχας! Χαχαχα :p )
 
Τελευταία επεξεργασία:
δεν ξερω αν ποσταρησα σωστα αλλα θα ηθελα να γνωριζω να υπαρχει τροπος να αγνοουνται τα ποσταρησματα συγκεκριμενου μελους
ειμαι σε επικυνδυνη ηλικια ,μην μου ανεβαινει η πιεση διαβαζοντας...

Κανε click πανω στο ονομα του χρηστη και πατα ignore.

Image1.jpg

Εναλλακτικα μπορεις να κανεις το ιδιο πραγμα μεσα απο το προφιλ του χρηστη.
 
Νομίζω δεν υπάρχει κάτι τέτοιο ως ρύθμιση απλά όταν διαβάζεις κάποιο ποστ δεν δίνεις σημασία και συνεχίζεις το διάβασμα σου κανονικά και αν θέλεις να γράψεις κάτι στο ίδιο θέμα απλά το γράφεις και συμπληρώνεις την συζήτηση.

Μια παρέα ήμαστε όλοι και αν κάποιος γράψει ας πούμε μια άποψη που δεν μας αρέσει και δεν συμφωνούμε μαζί του απλά δεν δίνουμε σημασία και προχωράμε αρμονικά. (φυσικά δεν μιλάω για ποστς που κάποιος γράφει κάτι το οποίο αναφέρετε σε εμάς τους ίδιους με επιθετικό τρόπο)
δεν ειναι αυτο,την εγραψε με αγενεια,σαν αυθεντια και χωρις να κανει παραθεση απαντουσε σε μενα
 
Η αγνόηση ,το ignore , είναι σαν το μπλοκάρισμα στο φεις;; Δεν θα βλέπεις το μέλος και τα σχόλια του και δεν θα σε βλέπει κι αυτό;
 
Η αγνόηση ,το ignore , είναι σαν το μπλοκάρισμα στο φεις;; Δεν θα βλέπεις το μέλος και τα σχόλια του και δεν θα σε βλέπει κι αυτό;
το να μην τα βλεπω εγω με νοιαζει, επειδη ανεβασα πιεση 15 ,αυτο και να βλεπει δεν με πειραζει
 
Πέρα απ'ό,τι είπαν τα αλλα παιδιά, αν κάποιος θεωρείς ότι έγραψε προσβλητικά, πρέπει να το αναφέρεις στο διαχειριστή.
 
Πέρα απ'ό,τι είπαν τα αλλα παιδιά, αν κάποιος θεωρείς ότι έγραψε προσβλητικά, πρέπει να το αναφέρεις στο διαχειριστή.
δεν ηταν προσβλητικος αλλα αγενης,ισως να ειμαι και εγω ευαισθητος η ισως επειδη μεχρι στιγμης με εχει εντυπωσιασει το κλιμα εδω που ειναι εξαιρετικο και οι συμμετεχοντες και μου φανηκε σαν παραφωνεια
 
Τότε καλύτερα να χρησιμοποιήσεις την ρύθμιση "Αγνόησε" για τον τάδε χρήστη και όλα θα είναι μια χαρά! :)

Έτσι αποφεύγουμε και στο να υπάρξει αντιπαράθεση μεταξύ σας σε αλλα σχόλια.
 
Τελευταία επεξεργασία:
βεβαια,αλιμονο,το εκανα ηδη,γιατι να χαλαμε τις καρδιες μας
θα επιζησω και χωρις να διαβαζω τα ποστ του
εδω επιζησαμε χωρις την αγαπη μας
 
@Λεωνιδας σουλης καλησπέρα. Στείλε μου σε παρακαλώ με pm ποιός σε ενόχλησε και θα το τακτοποιήσω.
 
Πίσω
Μπλουζα