Αναζήτηση κομματιού: Babe Ruth - The Mexican (1972)

DINO

Expert
Joined
3 Αύγ 2007
Μηνύματα
8.332
Αντιδράσεις
1.184
Το πρώτο τραγούδι που ακούγεται σε αυτό το βιντεάκι, :please: ...

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Διασκευη στο θεμα του Μορικονε στο For a Few Dollaras more
 


Babe Ruth - The Mexican (1972) από το 3.30 και μετά ...
 
ΩΩΩΩΩ!!!!!

Looking for this for ages!!!

MEGA THANX!!! :worship:
 
Παιδιά καλησπέρα, μπορεί να είμαι λίγο off-topic αλλα θέλω να μου πειτε άν γνωρίζει κανεις τον τίτλο του κομματιού που ακούγετε στην αρχή αρχή αυτού του επισοδείου κατά τη διάρκεια της κηδείας (απο σταβλοι Εριετας Ζαίμη) Οι στάβλοι της Εριέτας Ζαΐμη - Επεισόδιο 22:

[edit] Youtube link σε ολόκληρο επεισόδιο / copyrights [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
video80 είπε:
Παιδιά καλησπέρα, μπορεί να είμαι λίγο off-topic αλλα θέλω να μου πειτε άν γνωρίζει κανεις τον τίτλο του κομματιού που ακούγετε στην αρχή αρχή αυτού του επισοδείου κατά τη διάρκεια της κηδείας (απο σταβλοι Εριετας Ζαίμη) :https://www.youtube.com/watch?v=NmTKeaz-P4U




Ε ,αφού βρήκαμε παππά ας θάψουμε κανά δύο .....???? :p :cool: :p

er.zaimi request2.jpg
 
video80 είπε:
Παιδιά καλησπέρα, μπορεί να είμαι λίγο off-topic αλλα θέλω να μου πειτε άν γνωρίζει κανεις τον τίτλο του κομματιού που ακούγετε στην αρχή αρχή αυτού του επισοδείου κατά τη διάρκεια της κηδείας (απο σταβλοι Εριετας Ζαίμη) Οι στάβλοι της Εριέτας Ζαΐμη - Επεισόδιο 22:[edit] Youtube link σε ολόκληρο επεισόδιο / copyrights [edit]
Tomaso Albinoni Adagio in G minor

Πολύ γνωστό θέμα. Ακούγεται και σε κάποια γνωστή ταινία αλλά δε θυμαμαι τώρα σε ποιά.
 
Ευχαριστώ πολύ το φίλο (ή τη φίλη) : butch_cassidy για την πολύτιμη βοήθεια.

Την καλημέρα μου & καλό μήνα σε όλους τους συμφορουμίτες.

Για άλλη μια φορά αποδείχτηκε σπουδαίο εργαλείο (εκτός των άλλων) το φόρουμ μας.. :)
 
Αγόρι είμαι :) . Καλό μήνα και σε σένα, είναι πολύ ωραίο κομμάτι αν και λίγο μελαγχολικό!
 
Πίσω
Μπλουζα