Αναζήτηση τίτλου σειράς με ζωάκια & μια μαγισσούλα: Μοντσι-τσι - Monchhichi (1980)

crustie

RetroN00b
Joined
8 Απρ 2007
Μηνύματα
2
Αντιδράσεις
0
Παιδια, κοντευω να βαλω τα κλαμματα - μεχρι πριν λιγο βλεπαμε με την κοπελα μου (που τωρα εχει βγει για την ανασταση οποτε δεν μπορει να βοηθησει πολυ) βιντεακια απο παραμυθα, καντυ-καντυ, νιλς χολγκερσον & τα συναφη στο youtube & ειμασταν στα ορια... Θυμομαστε & οι δυο μας ενα παιδικο με μια μαγισσουλα που ειχε σχεση με διαφορα ζωακια - εγω θυμαμαι & πως υπηρχε ενα πραγματακι που ηταν κολλητο με τη μαγισσουλα & εξαφανιζοταν οποτε θηελε/στα δυσκολα ( ;) , αλλα ενδεχεται να μπερδευω τις σειρες. Ψαχνωντας στο δικτυο βρηκα & αυτο το φορουμ & το απιστευτο ειναι πως θυμαμαι σχεδον ολες τις σειρες που υπαρχουν στο φορουμ & στο αρχειο του - ποση tv βλεπαμε σαν παιδια;... Θυμαται κανεις αυτη τη σειρα με την μαγισσουλα; Θα προσπαθησω να επανελθω με περισσοτερες πληροφοριες αργοτερα - καλως σας βρηκα οπως & να εχει! (Ακου εκει Φωντας Λαδομπρακοπουλος & Μυστικος Σιδηροδρομος...)
 
μεχρι το βραδυ θα εχει βρεθει η σειρα που ψαχνεις απο τους ειδημων εδω :thumbup: :thumbup:
 
ναι, ειμαι σιγουρος! δε φαινεται να σας εχει ξεφυγει & καμια... (συμφωνα με εγκυρες πληροφοριες, η μαγισσουλα εκανα & κατι σαν `αμπρρρρρρ!' (!) οταν θυμωνε... κατι μου θυμιζει & εμενα αυτο, αλλα δεν παει τοσο ευκολα τοσο πισω η μνημη μου...)
 
Τελικά ακόμα και οι καλλύτεροι δεν είναι τέλειοι ! #)
 
Τι ειναι αυτο; αρχαιο thread? Τελος παντων, νομιζω οτι λεει για Μοντσι-τσι
 
mon tchi tchi χαρουμενοι....... που ελεγε και το τραγουδι οταν ξεκινουσε η σειρα
 
Πίσω
Μπλουζα