Αναζητώντας την αγάπη, σχόλια αναγνωστών

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

RetroActive
Joined
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
393
Αντιδράσεις
17
Μου το ζητήσατε και το ξανακάνω. Καλά να πάθετε :p Περιμένω εντυπώσεις.
 
Πολλά υποσχόμενο, κα Κρίστι μας!!!! :cool: Μα πάρα πολλά, κα Κρίστι μας!!

Μου θύμισε το τραγούδι "Αχ, να'μουν στο φουστάνι σου κουμπί μαλαματένιο..." Μόνο που εδώ αλλάζει ο στίχος. Προτιμώ να είμαι απλά μια ...σταγόνα νερό που κόβει βόλτες και ...δροσίζει κορμιά!! :rofl: :rofl:

Καλή αρχή! :hurrah:

Προσοχή στις περιγραφές σου, κούκλα μου, γιατί είμαστε και σε επικίνδυνη ηλικία και ξεχνάμε και τα χάπια μας (αν και με ενημερωσε η Μις, οτι πρωτα παιρνω το κοκκινο και μετα το ροζ. Μεχρι τωρα τα επαιρνα αναποδα, γι'αυτο δεν εβλεπα προοδο!!!)
 
metsgr είπε:
....Μου θύμισε το τραγούδι "Αχ, να'μουν στο φουστάνι σου κουμπί μαλαματένιο..." Μόνο που εδώ αλλάζει ο στίχος.

Ααααχχχχχχ :hurrah: :hurrah: :hurrah: Παντού υπάρχει ένας μύθος!!! :heartcloud: :heartcloud:

Κρίστι μου δεν πρόλαβα να το διαβάσω.

Με έχει φάει η μετακόμιση στη δουλειά, αλλά μέχρι το μεσημέρι θα ξεκλέψω χρόνο.

Βέβαια, εμπιστεύομαι την κρίση της Μετς οπότε ετοιμάζω και τα ηρεμιστικά καλού κακού... :sleep: Ποιό είπες Μετς είναι πρώτο;;; Εδώ έχω όλα τα χρώματα της ίριδας... 8)
 
metsgr είπε:
Προσοχή στις περιγραφές σου, κούκλα μου, γιατί είμαστε και σε επικίνδυνη ηλικία και ξεχνάμε και τα χάπια μας (αν και με ενημερωσε η Μις, οτι πρωτα παιρνω το κοκκινο και μετα το ροζ. Μεχρι τωρα τα επαιρνα αναποδα, γι'αυτο δεν εβλεπα προοδο!!!)

Προφητικόν!!! :super:

Δε μας λυπάται η Κρίστι...

Αχχχχχ!!! Τι καλά!!!! :wub: Μέσα στα μέλια θα είναι πάλι τα χρυσά μου!!! :hurrah: :hurrah: :hurrah:

Η συνέχεια Κρίστι μας;;; :cool:
 
Ναι καλή μας Κρίστι,γιατι αναλάβατε και κάποιες ευθύνες απέναντι σε μας εχμ...σε μένα την Αντονικιά! ::) ...Το ξέρω ένας κούκος δεν φέρνει την άνοιξη :cry: αλλά μην με ξεχάσεις καλή μου και γω θα σε σχολιάζω(τα κειμένακια σου καλέ) όσο μπορώ περισσότερο για να σε ενθαρρύνω!!(με το φαν φικ του Άντονυ,κυρία μου όταν καταπιαστητέ,να εξηγούμαστε!)

Αχ και βαχ! :flower: ...(χεχεχε το ξέρω πως θα είναι ότι καλύτερο θα έχεις γράψει)!!!
 
Βέβαια, εδώ που τα γράφουμε η καλή μας η Miss γράφει πολύ όμορφες μικρές ιστοριούλες στις οποίες βγάζει όλο το ρομαντισμό και την ευαισθησία της που σας έλεγα σε κάποιο άλλο ποστάκι.:dribble: Μόνο που τελευταία τεμπελιάζει... :mad:

Τα ίδια βέβαια και η Nessie μας η οποία μας έχει στην αναμονή και στο περίμενε για τα βιντεάκια που μας έχει τάξει. :wait2:

Anyway, εμένα με ξέρετε... ::) δεν πιέζω ανθρώπους και καταστάσεις...

Take your time...

(Αργείτε πολύ ακόμη;;; :animangry: )
 
Εγώ γράφω καλά; :sealed:

Με συγκινείς καλή μου :[...(χμμμ αφού θέλετε να γράφω,τα θέλετε και τα παθαίνετε μου φαίνεται... :p )

Για την τεμπελιά πως σου ήρθε;;...Να πάρε μερικούς στίχους που έχω γράψει για τον Άλμπερτ...!Για να μην λες την τεμπέλα,εμένα....τεμπέλα ::) .

Πόσα λόγια μπορείς να χωρέσεις σε μια ζεστή σου ματιά Άλμπερτ

Πόση αγάπη χωράει σε ένα βλέμμα

Πως η ανάσα σου με σκεπάζει την νύχτα

Πως οι λέξεις έγιναν φτωχές για να σου εκφράσω πως νοιώθω

Πόσο όμορφα είναι στον μικρό μας λόφο

...έχει πια γίνει ένα με την παρουσία σου

Πόση ανάγκη κρύβεται πίσω απο ένα σου άγγιγμα στο πρόσωπό μου

Πως η ανάγκη μου...είσαι εσύ και το γλυκό σου χαμόγελό

....Καληνύχτα παντοτινε μου πρίγκηπα

....Τα όνειρά μου έχουν πια το όνομά σου...

(Αυτό ελπίζω να τις κρατήσει για λίγο χεχεχεχε,την σκαπούλαρα.... :p )
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
misspepper77 είπε:
....Τα όνειρά μου έχουν πια το όνομά σου...
Κάτι μου θυμίζει αυτό... κάτι μου θυμίζει...
icon10.gif
Τέτοια βλεπω και... εμπνεομαι! :animlaugh:

Περάστε να σας κερασω μερικά ...ονειρα στο γνωστό μερος αργοτερα... :animlaugh:

Εύγε τέκνο μου!

(Αυτό ελπίζω να τις κρατήσει για λίγο χεχεχεχε,την σκαπούλαρα.... :p )
Νομίζεις!!! Ισα ίσα που ανοίγεις την όρεξη!!! :diablotin:
 
Ααχ, καμία δεν εκτιμάει σήμερα τα καλά παιδιά, καμία... :cry:

Ααχ, από σαράντα κύματα θα περάσει το πουλάκι μου, το 'πες και το 'κανες κα Κριστι μας... :cry:

Ααχ, το πήγες και στη θάλασσα να 'ναι τα κύματα πιο κοντά... :cry:

Ααχ, πάνε οι ελπίδες για ρομαντικά ηλιοβασιλέματα σε παραλίες... :cry:

ΑΑΑΑΑΑΧΧΧ!!! Στη Φλόριντα δεν είναι και οι Ράγκαν;;;;; Δεν πιστεύω να εμφανίσεις τα Ραγκανόπαιδα;;;; Δεν πιστέυω να την πέσει καμιά Ελίζα στο παιδί μας;;; 'Η καμιά κόρη καμιάς συμμαθήτριας καμιάς μαμάς της;; :rant:

Ωχ, τι μας περιμενει!!!

(Στο μόνο που ποντάρω, είναι που ξέρω το τέλος! :p Δεν μπορεί να είσαι μαζώχα, όχι αυτό αποκλείεται!! Κα Κριστι μπορεί να μας βγήκες, αλλά κα Μιζουκρίστι, δεν μπορεί!!! E;; Ετσι δεν ειναι;;; Pleeeease??? )
 
metsgr είπε:
Ααχ, καμία δεν εκτιμάει σήμερα τα καλά παιδιά, καμία... :cry:
Ααχ, από σαράντα κύματα θα περάσει το πουλάκι μου, το 'πες και το 'κανες κα Κριστι μας... :cry:

Ααχ, το πήγες και στη θάλασσα να 'ναι τα κύματα πιο κοντά... :cry:

Ααχ, πάνε οι ελπίδες για ρομαντικά ηλιοβασιλέματα σε παραλίες... :cry:

ΑΑΑΑΑΑΧΧΧ!!! Στη Φλόριντα δεν είναι και οι Ράγκαν;;;;; Δεν πιστεύω να εμφανίσεις τα Ραγκανόπαιδα;;;; Δεν πιστέυω να την πέσει καμιά Ελίζα στο παιδί μας;;; 'Η καμιά κόρη καμιάς συμμαθήτριας καμιάς μαμάς της;; :rant:

Ωχ, τι μας περιμενει!!!

(Στο μόνο που ποντάρω, είναι που ξέρω το τέλος! :p Δεν μπορεί να είσαι μαζώχα, όχι αυτό αποκλείεται!! Κα Κριστι μπορεί να μας βγήκες, αλλά κα Μιζουκρίστι, δεν μπορεί!!! E;; Ετσι δεν ειναι;;; Pleeeease??? )
ή εγώ είμαι προβλέψιμη, ή εσύ προφητική :diablotin:

κάπως έτσι θα γίνει, αλλά όχι ακριβώς. Στο είπα, είναι ιστορία για πολλά πιεσόμετρα
 
*εμοτικον που λιποθυμαει*

τοση ωρα ψαχνω και δε βρισκω, αυριο σιγουρα θα μου δανεισει κανενα δικο της η χουανιτα..
 
ένα μπουκάλι αμμωνία στο 5 παρακαλώ.....

έφτασεεεεεε :p
 
επειδή η Αλίσια και τα ραγκανόπαιδα έχουν άγριες διαθέσεις, ελπίζω να μην μου ποστάρετε το τελευταίο εμότικον του πιο πάνω πόστ της χουανίτας

δεν με βλέπω να το γλιτώνω :cry:
 
Θα επαναληφθώ
4fvgdaq_th.gif
με κίνδυνο να γίνω κουραστική...

Τί σου έχουμε κάνει βρε κορίτσι μου
2mo5pow.gif
και μας κόβεις πάντα στο καλύτερο;;;

Θα πέσω στα βαριά... Με βλέπω...
Ghelyon.gif
 
Αλλος εχει το όνομα και άλλος έχει τη χάρη... τς τς τς...

Ποιος το παιδεύει το παιδί τώρα, καλέ;;; Αααχ, χάλια μαύρα το πουλάκι μου... χάλια μαύρα... :cry: :cry:

Πιο χάλια δεν μπορούσε να είναι τα πράγματα... ( ουπς... :zip: ελπιζω δηλαδη, γιατι σε εχει φοβηθει το ματι μου! :eeek: )

Να εμφανιστεί υποψηφια για τον Αλμπερτ , να εχουμε ακομα τον Νηλ μεσα στα ποδια μας (ειμαι κατα της βιας, αλλά σ'αυτον ειδικα ενα βρωμοξυλο απο τα στιβαρα χερακια του Αλμπερτ θα το φχαριστιομουνα!! :bash: :takethat: ) και ακομα πιο χαλια να νομιζει το πουλακι μου οτι δεν τον θελει η αγαπημενη του χωρις να τον εχει καν απορριψει !!

Τοση μαυριλα δεν την αντεχω....

Με αιφνιδιασες κα Κριστι μου... Θα ξαναδιαβασω μετα απο καμια εικοσαρια κεφαλαια οταν θα εχει ξεκαθαρισει το τοπιο. Οταν ο Οδυσσεας βρει την Πηνελοπη του... Η Οδυσσεια δε με ενδιαφερει στην προκειμενη περιπτωση και δεν ευχομαι καθολου μα καθολου να ειναι μακρυς ο δρομος για την Ιθακη!!!

Δε μου λες Χριστινα, πού ειπες οτι θα κανεις διακοπες;;;
 
Βρε σεις... Δεν ζητήσατε ιστορία με νέα τροπή;;;; και τώρα παραπονιέστε;;;; τς, τς , τς αχάριστες είστε.
 
H Mets κα Κρίστι που ως γνωστόν γκρινιάζει συνεχώς...
bd2.gif


Εγώ ποτέ...
hippie4.gif


Συνέχισε καλή μου...
cheerleader3.gif
 
ΕΓΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!! εγω δε ζητησα καμια ιστορια με νεα τροπη!!! οχι, οχι, οχι!!! *χτυπαει με μανια το ποδι στο πατωμα*

Συκοφαντιες!!! Συκοφαντιες!! *ωρυεται*

Παραπανω ειναι τα λεγομενα μου, ολα καταγεγραμμενα, μπορειτε να το διαπιστωσετε!!! *κατεβαζει μουτρα*

Θυμωσα τωρα!! *βαζει τα κλαματα και πηγαινει να πνιξει τον πονο της σε μια παστα*

EDIT:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
metsgr είπε:
ΕΓΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!
229.gif
εγω δε ζητησα καμια ιστορια με νεα τροπη!!! οχι, οχι, οχι!!! *χτυπαει με μανια το ποδι στο πατωμα*
150fs460435.gif

Συκοφαντιες!!! Συκοφαντιες!! *ωρυεται*
tantrumsmiley.gif


Παραπανω ειναι τα λεγομενα μου,
290.gif
ολα καταγεγραμμενα, μπορειτε να το διαπιστωσετε!!! *κατεβαζει μουτρα*
bg5.gif


Θυμωσα τωρα!!
t2.gif
*βαζει τα κλαματα
tissue.gif
και πηγαινει να πνιξει τον πονο της σε μια παστα*

EDIT:
@ Mets προς Juanita
gun.gif
maniac.gif


@ Juanita προς Mets: Emmm...
picture.php
είμαι λίγο
picture.php
Τι να κάνουμε;;;;
306.gif


Με αγάπη!!!
toyou.gif
 
Πίσω
Μπλουζα