Αναμνήσεις......., σχόλια αναγνωστών

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

RetroActive
Joined
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
393
Αντιδράσεις
17
..... χτύπα και άλλο, θα τ΄αντέξω, δεν παθαίνω έτσι απλά , θα παλέψωωωωωω.......
 
Γαμος Αντονυ - Καντυ !!!???? Καλο ακουγεται. Αναμένω με λαχταρα την συνεχεια.
 
ΧΡΙΣΤΙΝΑ είπε:
..... χτύπα και άλλο, θα τ΄αντέξω, δεν παθαίνω έτσι απλά , θα παλέψωωωωωω.......

Eίδες που σου τα ΄λεγα;;;;
47b20s0.gif
Έχεις ταλέντο!!!
128fs318181.gif
Αυτό θα το κάνουμε τραγούδι!!! :rofl:



Μουμπλε... μούμπλε...
297.gif
Για να μην έχει γράψει ακόμη η Ζωή πρέπει να την έχουν με τα υπογλώσσια
flat.gif




Ένα δεν καταλαβαίνω... Αυτή η Κρίστεν... ποιά να είναι;;;
bc3.gif






 


Δε μας έφτανε η Μετς... :rant: Θα το κατσιάσετε το παιδί...
maniac.gif


 
 
η Κρίστεν;;;;; μα η επιλογή του ονόματος ήταν τελείως τυχαία :)

σιγά μην ήταν :diablotin: :diablotin: :diablotin: :diablotin:
 
Χριστινάκι πολύ όμορφο .....η αλήθεια είναι ότι αυτή η εναλλακτική ιστορία είναι πρόκληση καθώς ξεκινάει χωρίς την απώλεια του Άντονυ...

Οι γνωστές απορείες.... :what:ξέρεις τώρα πως θα ήταν η ζωή της Κάντυ αν δεν είχε πεθάνει ο Άντονυ και δεν είχε γνωρίσει ποτέ τον Τέρρυ....

Πάντως περιμένω με ανυπομονησία τη συνέχεια...:wink:

Τελικά άξιζε η πίεση, καθώς το έχεις το ταλέντο στο γράψιμο γιατί να το αφήνεις αχρησιμοποίητο... κρίμα είναι....

Άσε που έχεις και φανατικό κοινό:biglaugh:
 
Ηταν ενα ησυχο βραδακι και τιποτα δεν προμηνυε πως κατι διαφορετικο θα συνεβαινε εκεινη τη νυχτα... Η Μετς κατακοπη (αφου τριγυρναγε ολη τη μερα, σιγα μην αφηνε τετοιον ηλιο να παει χαμενος ) μασουλουσε τη σοκολατα της (τη βραδινη εννοειται) και άνοιξε τον υπολογιστη...

Ξαφνικα κατι τραβαει το ενδιαφερον της: τι ειναι αυτο;; καινουργια ιστορια ανεβασε η Κριστι; Ενα κλικ και η ιστορια ξετυλιγεται στην οθονη του υπολογιστη...

Πρωτη αντιδραση: ΓΚΟΥΧ!! ΓΚΟΥΧ!! ΓΚΟΥΧ!!! *της σταθηκε η σοκολατα στο λαιμο*

Δευτερη αντιδραση: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Τριτη αντιδραση: τρωει τη μιση σοκολατα διαβαζοντας...

Τεταρτη αντιδραση: πιανει χαρτι και μολυβι, ή μαλλον ποντικι και πληκτρολογιο και αρχιζει να γραφει...

Κριστι, κοντεψες να με πνιξεις απο την πρωτη γραμμη!! Και διαβαζοντας και το υπολοιπο, κατι μου λεει οτι η πρωταγωνιστρια δε θα ειναι η Καντυ, αλλα η Κριστι... εε.. σορρυ.. η Κριστεν ηθελα να πω... :D

Απιθανη ιστορια πραγματικα! Χαιρομαι ιδιαιτερα, γιατι ο Αντονυ και η Καντυ εκπληρωνουν τα ονειρα τους και το μαθαινουμε απο την πρωτη στιγμη! Για να δουμε λοιπον, πώς ηταν η ζωη τους τωρα που η μοιρα σταθηκε πιο ευνοϊκη απεναντι σε αυτες τις δυο ευγενικες ψυχες... Για να δουμε ποιες ειναι οι αναμνησεις της Κριστεν... εεε... σορρυ του Γουιλιαμ ηθελα να πω! :D

Πεμπτη αντιδραση: -Ελα, ντοκτωρ... μου τελειωσαν τα χαπια... στειλε 2-3 κουτες μες στη βδομαδα.. θα τα χρειαστω...

.
 
(και η αντίδραση της κρίστι στα σχολια της μετς)

<<.....θέλω να κάνω ταραχήηηηηη, σε μια ψυχή σου λέωωωωωω ......>> :p :p

και στο είπα μετς μου, βάλε συνέχεια. δεν φταιω εγώ, εσύ δεν με άκουσες :p
 
ααα.... αφησαμε τα τηγανοψωμα και αρχισαμε να απειλουμε με εμμεσο τροπο τωρα...

(δε με βλεπω να τη βγαζω καθαρη...)
 
Χεεεε... :diablotin:

Εγώ προβλέπω τρίγωνα πανοράματος και τετράγωνα των αστέρων αφού μόλις η Κάντυ παντρευτεί τον εξ αγχιστείας ξάδερφό της θα καταλάβει πως ουδεμία σχέση είχε με τον πρίγκηπα των παραμυθιών της θα προβάλει βέτο στο γάμο του μπαμπά της με αυτήν την Κρίστεν, και, αφού ο Άλμπερτ (πάνω στα νεύρα του) ακυρώσει την υιοθεσία,
290.gif
η Κάντυ θα τον φέρει προ των ευθυνών του (στο λόφο της Πόνυ την εξέθεσε ανεπανόρθωτα
Laie_23.gif
άρα οφείλει να την αποκαταστήσει) και η Κρίστεν θα πάρει τον ομματιών της
balloony.gif
(και τον Άντονυ) και θα πάνε να ζήσουν στη Σκωτία κοντά στον πύργο των Γκράντζεστερ...

 


Ε..ρε ... τί σου κάνει η ζήλεια...
129fs238648.gif


 
 
χαχαχαχαχα!!!!!!!

θεά!!!! θεά !!!!!!!

ιδέα !!!!!! ο Νηλ θα γνωρίσει την Τζοάννα, η οποία θα τον ερωτευτεί τρελλά ( :diablotin: :diablotin: :diablotin: :diablotin: )
 
ΧΡΙΣΤΙΝΑ είπε:
ιδέα !!!!!! ο Νηλ θα γνωρίσει την Τζοάννα, η οποία θα τον ερωτευτεί τρελλά ( :diablotin: :diablotin: :diablotin: :diablotin: )

Θα είναι γκαβή,
2i8d4ao.gif
σαν τη Δούκα στο "Λάκης ο γλυκούλης"...
4fvfcja.gif


Ελπίζω μόνο να μην της φορτώσεις και τίποτα κουτσούβελα και καταντήσει (γιά άλλους βέβαια λόγους ) Μήδεια...
susel.gif






 


Χεχε...
29dz8zk.gif
τα κατάφερα να μπω στην ιστορία... που θα πάει θα τον ξελογιάσω το θείο.


inlove2.gif





 




Εμμμ... τι είπες Πασπατού;;;
maniac.gif
Μόνο σοβαρές ιστορίες θα γίνονται αποδεκτές από το φόρουμ;;; Καλά... σοβαρεύομαι...
SEVeyesC08_th.gif
 
Χουανιτα μου, μην ορεγεσαι να συμμετασχεις στην ιστορια... Δεν εχεις καμια ελπιδα! Εδω, καλα καλα η Καντυ αμφιβαλλω αν θα συμμετεχει!!! :rofl:

Δεν μπορω να πω, δικαιωθηκα! Οι αναμνησεις του Γουιλιαμ θα αναφερονται στην Κριστεν και μονο. :D Τι;; Παρανοησα;;; Η ιστορια ειναι για τον Αντονυ και την Καντυ;; Χμ... ναι, θα εμφανιστουν στο γαμο τους, οπου γνωριζεται η Κριστεν με τον Αλμπερτ, και μετα θα ξαναεμφανιστουν ως καλεσμενοι στο γαμο της Κριστεν και του Αλμπερτ! :rofl: :rofl: :rofl:

Χουανιτα, ξεκινα να γραφεις!!
 
Είμαστε ακόμη στην αρχή, κάνε λίγο υπομονή..........

Περισσότερη....... Κρίστεν, προσεχως :diablotin: :tease: :rofl:
 
Τόσα δράματα ... και είμαστε ακόμα στο δεύτερο κεφάλαιο.. τι να πω τώρα... τα σενάρια σας τείνουν να ξεπεράσουν και την ίδια την ιστορία που παρεπιπτόντως είναι πολύ όμορφη...:biglaugh:

Πάντως ελπίζω να το γλιτώσουμε το μαλλιοτράβηγμα.....:sweat:


 
Θα το γλιτωσουμε dolly σιγουρα :D

Υπαρχει ενας απλουστατος τροπος: Αντιγραφεις την ιστορια στο Word, κανεις αντικατασταση της λεξης Κριστεν με τη λεξη της ...αρεσκειας σου και αφηνεις την ιστορια να εξελιχθει... :p

ειμαι σατανικη το ξερω :diablotin:
 
metsgr είπε:
Θα το γλιτωσουμε dolly σιγουρα :D
Υπαρχει ενας απλουστατος τροπος: Αντιγραφεις την ιστορια στο Word, κανεις αντικατασταση της λεξης Κριστεν με τη λεξη της ...αρεσκειας σου και αφηνεις την ιστορια να εξελιχθει... :p

ειμαι σατανικη το ξερω :diablotin:

Η αλήθεια είναι ότι κάτι τέτοιο δεν μου είχε περάσει από το μυαλό... ξέρεις από σεβασμό για τη συγγραφέα και το δημιουργημά της....:[

Σε βρίσκω πάντως....... με πολύ δημιουργική σκέψη .... να το πώ.... και ιδιαίτερα αποτελεσματική....:biglaugh:


 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
dolly77 είπε:
Η αλήθεια είναι ότι κάτι τέτοιο δεν μου είχε περάσει από το μυαλό... ξέρεις από σεβασμό για τη συγγραφέα και το δημιουργημά της....:[Σε βρίσκω πάντως....... με πολύ δημιουργική σκέψη .... να το πώ.... και ιδιαίτερα αποτελεσματική....:biglaugh:



Σσσσσσσσσσσσσς... Στη συγγραφεα δε θα το πουμε, οκ; Μην την προσβαλουμε κιολας :biglaugh:
 
....φάτε μάτια ψάρια και κοιλιά, περίδρομο...... ,ή μήπως.... ο πεινασμένος καρβέλια ονειρεύεται;;;;; :xm:

τι;;;;; ε;;;;; όχι καλέ κορίτσια, δεν ήταν για σας αυτό. απλά μια-δυο παροιμίες θυμήθηκα, κακό είναι;;;; :p :p:p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Βρε Κρίστε... εμμμ Χριστίνα μου, ήθελα να γράψω...
gigglesmile.gif


Αφού η ιστορία θα αναφερόταν στον Άντονυ και την Κάντυ γιατί μας την παρουσιάζεις από την πλευρά της Κρισ.. εμμ του Γουίλιαμ;;;;
2mo5pow.gif


Την καημένη τη Miss που περιμένει εναγωνίως να διαβάσει γι αυτούς δεν την λυπάσαι;;;
bc2.gif


Είδατε πως γίνονται τα πράγματα όπως τα θέλουμε;;;
47b20s0.gif
Θα επικεντρωθεί στην ιστορία του Αντονυ και της Κάντυ
chase.gif
και μήπως την είδατε
122fs329172.gif
μήπως την απαντήσατε την Κρίστεν.
connie_mini_bump.gif
..


 
Πίσω
Μπλουζα