Ανούσια καταστροφή μιας A500.

spyros_s

Human RetroDatabase
Joined
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
2.946
Αντιδράσεις
323
Συγνώμη αν το έβαλα σε λάθος σημείο όμως τσατίστηκα τόσο που δεν το σκέφτηκα...

Είναι δυνατόν να είναι κάποιος τόσο ηλίθιος;;;;

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=vAHcvdjYJLQ&feature=related]YouTube - Amiga 500 is dead

:angry: Καημένη αμιγκούλα... :cry:
 
No computers were harmed during the making of this video.
 
...........και γελάνε τα βλαμένα.

Αλλά δεν φταίνε αυτά, ο κανατοκέφαλος με τη κάμερα φταίει, ο λαλάκας που δεν έχει πώς να σκοτώσει την ώρα του και σκοτώνει την ιστορία μας.

Αει σιχτιρ απογευματιάτικα...............
 
Τουλάχιστον, χάθηκε να καταστρέψουν κανέναν Amstrad;

/black humor mode off
 
Σοβαρό κατόρθωμα. :angry: (και το τραβήξαν και σε κάμερα τα βλαμμένα :takethat: ). Αν όμως δούλευε για δύο χρόνια για να την αγοράσει, σε κορνίζα θα την είχε. :angry:

(Φανταστείτε όμως μετά από μερικά χρόνια, να ασχοληθούν με το retro computing, και να ψάχνουν για Α500, και να μην βρίσκουν. :points: )
 
LoL...ενταξει μωρε μια amiga ηταν..δεν χαλασαν και κανεναν ST :D
 
πωπω...ρε...αυτοί είναι χειρότεροι από τις μαμάδες με τις σκουπιδοσακούλες!!!

8) :zip:
 
Το ίδιο ανούσιο όπως και τα άλλα βίντεο που κάποιοι άνθρωποι σπάνε κονσόλες και άλλα μηχανήματα. Είναι απλά μια χαζομάρα και τίποτα άλλο. Φυσικά δεν το λέω αυτό επειδή είμαι αμιγκάς. Την ίδια λύπη και εκνευρισμό θα ένιωθα αν έβλεπα στο βίντεο atari, spectrum αλλά και οποιοδήποτε άλλο μηχάνημα να καταστρέφεται με αυτό το τρόπο. Αν κάποιος δεν θέλει ένα μηχάνημα ας το πετάξει στα σκουπίδια να τελειώνει η ιστορία.
 
Κακομαθημένα παλιόπαιδα

Αν ήμουν εκεί θα σού λεγα εγώ ποιος θα έσπαγε τι !!!!!
 
No comment ρε παιδιά απλά,διότι τι να πεις γι' αυτά τα.......παιδιά (συγκρατήθηκα ! ),τι να πεις πραγματικά.....
 
Πίσω
Μπλουζα