Απίστευτο "νέο" λειτουργικό για Amiga.

Άντε, επιτέλους ένα χρήσιμο υπόβαθρο για την Αμίγκα...

Όμως, φορτώνει και GEM?
 
ChrisTOS, η σελίδα μου βγάζει επανειλημμένα errors...

:precry:
 
Gryzor είπε:
Όμως, φορτώνει και GEM?
Οχι μονο φορτωνει GEM, αλλα κανει boot και σε μεσαια αναλυση, διαβαζει και διαφορετικη δισκετα (την Language του Αtari ST) και τρεχει και προγραμματα οπως το Sample.prg (demo της Basic του ST) και κανει και slideshow απο εικονες!

Θυμιζει φρικιαστικα τα Spectre και Alladin στον ST που εξομοιωναν τοσο απλα τον Mac μεσα απο τον ST.

Αυτο πρεπει να το δει ο DINO! Mετα απο τον σταυλο με τα 520 STFMια, ποιος θα μου το ελεγε οτι εχω και 1000 STFM! (καθως η χιλιαρα εχει και modulator!)

Εχουν να δουν οι Amigaδες "μελισακι" που θα παει συνεφο!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κάπου έχω περισσευούμενα badges από Atari STFM, να σου στείλω κανένα; :D
 
phil_vr είπε:
Οχι μονο φορτωνει GEM, αλλα κανει boot και σε μεσαια αναλυση, διαβαζει και διαφορετικη δισκετα (την Language του Αtari ST) και τρεχει και προγραμματα οπως το Sample.prg (demo της Basic του ST) και κανει και slideshow απο εικονες!
Θυμιζει φρικιαστικα τα Spectre και Alladin στον ST που εξομοιωναν τοσο απλα τον Mac μεσα απο τον ST.

Αυτο πρεπει να το δει ο DINO! Mετα απο τον σταυλο με τα 520 STFMια, ποιος θα μου το ελεγε οτι εχω και 1000 STFM! (καθως η χιλιαρα εχει και modulator!)

Εχουν να δουν οι Amigaδες "μελισακι" που θα παει συνεφο!
Phil, αν τυχόν και το δοκιμάσεις, τρέξε και ένα gembench. Επίσης από ότι είδα πάει σε STHigh (interlaced).
 
Gryzor είπε:
Κάπου έχω περισσευούμενα badges από Atari STFM, να σου στείλω κανένα; :D
Ασε καλυτερα Gryzor, γιατι με βλεπω να κανω βεβηλα πραγματα επανω στο σασι της 1000!! :) :) :)
 
baygon_group.jpg
 
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=ilZvtUDERnE]YouTube - SUPER TIMOR REMIX by Johannes
 
ChrisTOS: Προσκυνώ. Νόμιζα ότι είμαι ο μόνος που το ξέρω... :D
 
Χαχαχαχα!!!Το είχα δει πριν κάμποσα χρόνια σε ένα CD του Free με αστεία video.

Να σαι καλά!
 
Πίσω
Μπλουζα