Απορία για το άβαταρ...

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

miko

RetroN00b
Joined
30 Ιουλ 2008
Μηνύματα
25
Αντιδράσεις
4
παίδες, από που θα φτιάξω το άβατάρ μου? από το προφίλ μου? προσπάθησα να βρω από που αλλά τζίφος :shake: για help:thanx2:

ok, telika to palepsa ligo parapano kai ta katafera
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ωραιο αβαταρ. Ειχα ενα τετοιο μικρος σε κοκκινο ομως και φωτιζε τη νυχτα θυμαμαι. Αγκαλιτσα το λενε? (Αν θυμαμαι καλα.)
 
εγω (πατερας) ειχα ενα κοκκινο L.A.D.A ... χαχαχα
 
Θυμάμαι επι εποχής Σαρτζετάκη σε προεκλογική συγκέντρωση είχε κάποιος πάνω σε ένα κοντάρι δεμένο έναν τέτοιο αγκαλίτσα :D Tου είχαν βγάλει το παρατσούκλι "Αγκαλίτσας" γι'αυτό....
 
miko είπε:
παίδες, από που θα φτιάξω το άβατάρ μου? από το προφίλ μου? προσπάθησα να βρω από που αλλά τζίφος :shake: για help:thanx2:


ok, telika to palepsa ligo parapano kai ta katafera

Πίνακας ελέγχου, επεξεργασία αβατάρ
 
gtsamour είπε:
Θυμάμαι επι εποχής Σαρτζετάκη σε προεκλογική συγκέντρωση είχε κάποιος πάνω σε ένα κοντάρι δεμένο έναν τέτοιο αγκαλίτσα :D Tου είχαν βγάλει το παρατσούκλι "Αγκαλίτσας" γι'αυτό....

Εγω νομιζα οτι τον λεγαν "αγκαλιτσα" επειδη εκανε παιδι σε μεγαλη ηλικία... :xm:

ΥΓ: 300 ποστς χεχε...
 
Dr Malcolm Betruger είπε:
ΥΓ: 300 ποστς χεχε...
Το θέμα όμως φίλε μου Dr Malcolm Betruger -που προφανέστατα δεν έχεις καταλάβει- δεν είναι το πόσο θα "γράφει" το post counter αλλά το ΠΟΣΑ από τα 300 posts αυτά που επικαλείσαι με χαρά,είναι ουσίας...
 
manos426f είπε:
Το θέμα όμως φίλε μου Dr Malcolm Betruger -που προφανέστατα δεν έχεις καταλάβει- δεν είναι το πόσο θα "γράφει" το post counter αλλά το ΠΟΣΑ από τα 300 posts αυτά που επικαλείσαι με χαρά,είναι ουσίας...
Ξερεις τι καταλαβαινω εγω φιλε μου? Οτι με εχεις βαλει στο ματι και ψαχνεις αφορμη για να με μπαναρεις. Δεν καταλαβαινω γιατι εκλεισες το θεμα μου για τη πειρατεια. Το ανοιξα για να ΣΥΝΕΧΙΣΤΕΙ η κουβεντα που γινοταν στο θεμα που εκλεισε. Τωρα το τι ειναι "ουσια" αυτο ειναι εντελως υποκειμενικο και διαφερει από ατομο σε άτομο...
 
Το είχε και η αδερφή μου σε ροζ και την επόμενη χρονιά βγήκε ο αγγαλίτσας μελισούλας με μικρά φτερά, σε τυρκουάζ χρώμα - αν θυμάμαι καλά.
 
Dr Malcolm Betruger είπε:
Ξερεις τι καταλαβαινω εγω φιλε μου? Οτι με εχεις βαλει στο ματι και ψαχνεις αφορμη για να με μπαναρεις. Δεν καταλαβαινω γιατι εκλεισες το θεμα μου για τη πειρατεια. Το ανοιξα για να ΣΥΝΕΧΙΣΤΕΙ η κουβεντα που γινοταν στο θεμα που εκλεισε. Τωρα το τι ειναι "ουσια" αυτο ειναι εντελως υποκειμενικο και διαφερει από ατομο σε άτομο...
Ουφφφφ, Bertuger !!! Ελεος!

Ακου και την γνώμη κάποιου, που τώρα τελευταία μπαίνει αραιά και που στο forum και επειδή έτυχε να διαβάσω τα σχόλια σχετικά με το thread της πειρατειας που άνοιξες.

Θα ήθελα να σου επισημάνω οτι το forum ασχολείτε με ρετρο πληροφορίες, αντικείμενα, ταινίες, κτλ που προέρχονται από την δεκαετία του '80. Η πειρατεια δεν ανήκει σε καμία από τις κατηγορίες που θα βρεις στη σελίδα http://www.retromaniax.gr/vb/forum.php και δεν έχει θέση εδώ μέσα.

Επίσης θα ήθελα να σε ενημερώσω οτι μπορεις να λύσεις τις όποιες διαφορές έχεις με μέλη μέσω pm κλείνοντας ένα ραντεβού σε κεντρικό σημείο και παίζοντας ξύλο, για να ησυχάσουμε και εμείς που δεν έχουμε καμία σχέση με την κόντρα σας.

Αυτά.......... . -

:mad:
 
Δεν συνηθιζω να λύνω τις διαφορές μου με ξυλο...

οσον αφορα το θεμα της πειρατειας παλαιοτερα ειχε ανοιχτει θεμα "αν η πειρατεια σκοτωνει το gaming" δεν σε ειδα να κοπτεσαι τοτε οτι δεν ταιριαζει το θρεντ στη "φιλοσοφια" του σαιτ... Και το θεμα το εβαλα στο καταλληλό υποφορουμ πιστευω (next gen gaming)... Αυτα και απο μενα .-
 
Dr Malcolm Betruger είπε:
Δεν συνηθιζω να λύνω τις διαφορές μου με ξυλο...
edited by manos426f

Eιλικρινά είναι κρίμα να δυναμιτίζουμε το κλίμα μεταξύ μας...

οσον αφορα το θεμα της πειρατειας παλαιοτερα ειχε ανοιχτει θεμα "αν η πειρατεια σκοτωνει το gaming" δεν σε ειδα να κοπτεσαι τοτε οτι δεν ταιριαζει το θρεντ στη "φιλοσοφια" του σαιτ... Και το θεμα το εβαλα στο καταλληλό υποφορουμ πιστευω (next gen gaming)... Αυτα και απο μενα .-
Αρα τα έχουμε πει ήδη μία φορά....... Πόσες φορές θα λέμε τα ίδια πράγματα.........? :xm:

Bertuger! Κόλλησε η βελόνα, μου φαίνεται.... :mad:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
edited by manos426f

Ειλικρινά είναι κρίμα να δυναμιτίζουμε το κλίμα μεταξύ μας...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
edited by manos426f


Ειλικρινά είναι κρίμα να δυναμιτίζουμε το κλίμα μεταξύ μας...


teflon είπε:
Αρα τα έχουμε πει ήδη μία φορά....... Πόσες φορές θα λέμε τα ίδια πράγματα.........? :xm:
Bertuger! Κόλλησε η βελόνα, μου φαίνεται.... :mad:

Ειπα να ΣΥΝΕΧΙΣΤΕΙ η κουβεντα... Οταν κλειδωθηκε το θεμα οι διαχειριστες ειπαν θα το ξανανοιξουν αλλα δεν το καναν ποτε. Γιαυτο ειπα να ανοιξω νεο θρεντ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Dr Malcolm Betruger,ειλικρινά έχεις αρχίσει κι ακροβατείς στα όρια της υπομονής μου φίλε..

Λοιπόν,για να τελειώνουμε και να διευκρινίζουμε τα πράγματα..

Καταρχήν,καμία κόντρα μεταξύ μας δεν υφίσταται,αν ήθελα ντε και σόνι να φας ban φίλε μου,κάτι που θα ήταν εμπαθές,θα το είχες ήδη φάει και σίγουρα δε θα καθόμουν να σε βοηθήσω στο πώς να ξεφορτωθείς τα spywares από το PC σου προ ημερών.Αντιθέτως,σου κάνω συστάσεις ξανά και ξανά,αλλά εσύ δε θες να καταλάβεις...

Δεύτερον,δεν υπάρχει "ανοίγουμε διπλό-thread για να συνεχίσουμε την κουβέντα",πόσο μάλλον σε θέμα που βλέπεις ότι ξέφυγε και κλειδώθηκε παλιότερα!Αυτά είναι δικαιολογίες...

Τρίτον,δεν απάντησες στον εαυτό σου μου φαίνεται,πόσα αλήθεια από τα posts σου είναι ουσίας,έχουν "να πουν κάτι" όπως λέμε ρε φίλε ;

Εσύ έχεις ανοίξει threads που πήγανε καρφί για κλείδωμα,διότι απλά ήταν εντελώς άσχετα με τη θεματολογία του GRM,έχεις ήδη δημιουργήσει πρόβλημα 1-2 φορές στο forum,έχεις στο παρελθόν καταφερθεί με αχαρακτήριστη αγένεια προς άλλο μέλος από εδώ,έχεις αγνοήσει τους κανόνες του forum αυτού και τώρα σχεδόν μου ζητάς και τα ρέστα...

Λοιπόν,επειδή δε σκοπεύω σε καμία περίπτωση να σ' αφήσω να γίνεις "φωτεινό παράδειγμα" φασαρίας και ταραχής εδώ στο forum,επειδή ήδη έχεις κουράσει κι άλλους όπως βλέπεις,στο ξαναλέω ότι πραγματικά η υπομονή,όχι μόνο η δική μου,μαζί σου εξαντλήθηκε σχεδόν...

Το θέμα λήγει εδώ,μην το συνεχίσεις κι ελπίζω να κατάλαβες σε τι θέση είσαι...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα