Αστήρ TV - Η εφημερίδα!!!!!

mhmerotategiatipino

RetroMasteR
Joined
28 Νοέ 2007
Μηνύματα
1.404
Αντιδράσεις
431
Κυκλοφόρησε από τον Μάιο του 1972 έως τον Γενάρη του 1973 (;;;;, ελπίζω να βγήκαν κι άλλα!). Έχω τρία στη Βιβλιοθήκη του Ε.Λ.Ι.Α., βγήκαν με ακανόονιστη συχνότητα, 4σελιδα και σε μέγεθος 34 εκ. γι' αυτό και τα διπλοσκαναρίσματα. Απολαύστε τα!!!!!! Τα παρασκήνια των αγαπημένων μας σειρών! Το αγαπημένο μου τεύχος είναι το 3ο με τον τιμοκατάλογο των διαφημίσεων ανά σειρά!!!!

ΘΕΡΜΗ παράκληση: ΜΗΝ τα δω στο Facebook, σας παρακαλώ πολύ, είμαστε μια κλειστή κοινοτητα εδώ και δε με ενοχλεί, αλλά δεν τα θέλω ευρύτερα!!!

Προβολή συνημμένου 90349Προβολή συνημμένου 90350Προβολή συνημμένου 90351Προβολή συνημμένου 90352Προβολή συνημμένου 90353Προβολή συνημμένου 90354
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Και τέλος! Αναμένω σχόλια, ελπίζω να βοήθησα στην ιστορία της ελληινκής τουβού!

post4 1c.jpg

post4 1d.jpg

post4 1a.jpg

post4 1b.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πολύ ενδιαφέρουσα έκδοση. Η νοσταλγία χτυπάει κόκκινο.
 
Έ Κ Π Λ Η Κ Τ Ι Κ Ο !!!!!

έχω μείνει άφωνος με το τι υλικό κυκλοφόρησε σε έντυπη μορφή

Άρχιζω αμέσως την μελέτη των στοιχείων. Ίσως το καλύτερο πόστ που έχω δει τελευταίως εδώ (προσωπική άποψη)

Ευχαριστούμε πάρα πολύ Πάνο!!!!!!!
 
Μην ευχαριστειτε εμενα, την κοπελα που καταγραφει τον Τυπο στη Βιβλιοθηκη μας παρουσια μου (για καλο και για κακο!) Ελπιζω να βγαζετε ακρη με τις σελιδες και να μην τα μπερδεψα! Δεν το περιμενα ποτε οτι το ΑΣΤΗΡ TV θα εβγαζε και εφημεριδα!!!!! (ΑΝΤ1 εσυ εκανες κατι;;;; ;)
 
tsalk είπε:
Έ Κ Π Λ Η Κ Τ Ι Κ Ο !!!!!
έχω μείνει άφωνος με το τι υλικό κυκλοφόρησε σε έντυπη μορφή

Άρχιζω αμέσως την μελέτη των στοιχείων. Ίσως το καλύτερο πόστ που έχω δει τελευταίως εδώ (προσωπική άποψη)

Ευχαριστούμε πάρα πολύ Πάνο!!!!!!!
Σίγουρα το καλύτερο πόστ που έχω δει τελευταίως εδώ :)

Σε ευχαριστούμε πάρα πολύ mhmerotategiatipino :thanx2:
 
Σπουδαια ανακαλυψη, απο αυτες που οντως αξιζει να γινεται λογος και να γινεται παρουσιαση.
 
Πίσω
Μπλουζα