Α.Μ.Α.Ν.

fontana

Retro Member
Joined
27 Ιουλ 2006
Μηνύματα
160
Αντιδράσεις
24
Για τον Παραρά ονομάστηκε η εκπομπή Α.Μ.Α.Ν. Αντώνη Μας Άφησες Νωρίς.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Είχαν βγεί όμως Κανάκης-Καλυβάτσης και το είχαν διαψεύσει αυτό, μονολότι τους είχε συγκινήσει σαν σκέψη.
 
H Candy έχει δίκιο, έβγαλαν την εκπομπή τους έτσι ώστε να θυμίζει εταιρεία "περπατημένης ευθύνης" όπως είπαν...

Ο κόσμος είναι που έκανε τον συνειρμό και όντως ένιωσαν συγκίνηση όταν το άκουσαν πρώτη φορά.
 
Ο κλειδαράς... :)

 
Nα πω την αληθεια,...δεν τους πολυγουσταρω ρε παιδια.

Στην αρχη ειχαν ορεξη,χιουμορ.Μετα ομως την "ειδανε" πολυ ασχημα τη φαση.$$$

Καλυτερα να ξεχαστουν into Oblivion...
 
Και εγω ποτε δεν τους χωνεψα..

Μαλλον φιλε Shadow ειμαστε μειοψηφια...
 
Κάποτε ήταν καλοί.

Τα τελευταία χρόνια, όντως το ξεφτιλίσανε...Δεν είστε μειοψηφία (οεο) :thumbup:
 
Ναι αλλα,εχουμε βαρυτητα :biglaugh:

Ασε που οταν τους καλουσαν σε εκπομπες-talkshow,πεταγαν κατι αρκουδες (πολικες και καλοθρεμενες).Οκ καταφεραν και πουλουσαν την "τρελα" τους,σε παρα πολυ καλη τιμη.Τα ειχαν και λιγο και με τους Αθηναιους...

Στερεψαν και απο ιδεες...εγιναν και αυτοι κατεστημενο με τον τροπο τους
 
Εβαλε και τη γκομενα του ο ενας απο αυτους να μας κανει μαθηματα ψυχολογιας (??!!??) τα απογευματα στον ΑΝΤ1 :D
 
Wally είπε:
Εβαλε και τη γκομενα του ο ενας απο αυτους να μας κανει μαθηματα ψυχολογιας (??!!??) τα απογευματα στον ΑΝΤ1 :D
Η οποία (επειδή τυγχάνει να την γνωρίζουμε) είναι μεγάλο τ.....!!!
 
αλλα και δυνατο "κομματι" ;)
 
Για να συντονιστουμε στον ANT1.... :diablotin:
 
Πριν από τρία χρόνια είχαμε πετύχει την Τσικνοπέμπτη, τον Σερβετά μαζί με τον Καλυβάτση σε ένα εστιατόριο.Ο πρώτος φορούσε μια τεράστια περούκα-αφάνα και ο δεύτερος κάτι ντίσκο γυαλιά.Τους ζητήσαμε να βγούμε φωτογραφία μαζί τους την ώρα που έφευγαν και αμέσως προθυμοποιήθηκαν, κάνοντας τα γνωστά πειράγματά τους.Από αυτό το λίγο που τους γνώρισα, μου έκαναν εξαιρετική εντύπωση...:rolleyes:
 
την δευτερα στον αντ1 Κανακης, Σερβετας ξανα στην στο γυαλι.

Ξερει κανεις για πιο λογο απουσιαζει τελευταια ο Καλιβατσης?
 
Από μια συζήτηση που είχε ένας γνωστός μου μαζί του σχετικά πρόσφατα,του είπε ότι δεν εγκρίνει και πολύ τις τελευταίες επιλογές τους γι'αυτό και απέχει.Ίσως επειδή ο Κανάκης και ο Σερβετάς έχουν περισσότερες επιχειρηματικές δραστηριότητες πλέον εκτός τηλεόρασης, ο ίδιος να μην μπορεί να τους ακολουθήσει.Είναι άλλωστε περισσότερο αυθόρμητος και χαβαλετζής συγκριτικά με τους υπόλοιπους. ::)
 
Τελευταια φορα που τον ειδα τον Καλιβατση μου ειχε πει οτι θα πηγαινε Αθηνα για δουλεια.
 
φοβηθηκα μην ειχε τιποτα ασχημες περιπετειες το παλικαρι...
 
TopGunZ είπε:
Ίσως ο Σωτήρης δεν πολυγουστάρει που πλέον από διασκεδαστές και σατιριστές μετατράπηκαν σε ψευτοεπαναστάτες και εκπροσώπους τύπου γνωστού ψευτοεπαναστατικού πολιτικού χωρου... Δυστυχώς, εν όψει συμφερόντων ακόμα και τα ταλέντα καίγονται...
Θα ήθελα να σε παρακαλέσω σχόλια "πολιτικής φύσεως" να τα αποφεύγεις φίλε μου TopGunZ,μια και -πίστεψέ με- οδηγούν σε "μπελάδες" και μετέπειτα locked threads... ;)
 
Πίσω
Μπλουζα