Βίνα Ασίκη

To blog ΔΕΝ είναι δικό της, 100% σίγουρο.

Μάλιστα έχει παραπονεθεί και η ίδια η Βίνα.
 
Πάντα μου ήταν συμπαθής αυτή η γυναίκα.Είναι 100% θηλυκό,γλυκύτατη και εξαίρετος άνθρωπος. :flower:
 
Νομιζω η πρωτη εμφανιση στην Tv ηταν με Βλαχοπουλου - Σακελλαριο το 1976.
 
τι σύμπτωση, πριν λίγο έβλεπα μια συνέντευξη στην τηλεόραση του Φοίβου Δεληβοριά και έλεγε πως (και αυτός) είναι θαυμαστής της ομορφιάς της και όταν την άκουσε σε ένα πρωινάδικο να δηλώνει πως μετανοιώνει για τις ταινίες που γύρισε και να αναφέρει δεν ξέρω 'γω τι, για τον δρόμο του θεού κ.τ.λ. της έγραψε τραγούδι. Ήθελα, λέει, να της φωνάξω: Βίνα, έλα στα συγκαλά σου!
 
Την είδα πριν λίγους μήνες στην δημόσια υπηρεσία που εργάζομαι...

Ο χρόνος είναι αμείλικτος με όλους μας...
 
Χε χε εκτος ισως απο την Ελενη Φιλινη!
 
Καλα, μη με λυντσαρετε... την Ασικη τη θεωρουσα σεξυ αλλα ποτε προτυπο ομορφιας #)
 
Rakeesh είπε:
Καλα, μη με λυντσαρετε... την Ασικη τη θεωρουσα σεξυ αλλα ποτε προτυπο ομορφιας #)
μα τους χίλιους κάστορες!!! πώς τολμάς Rakeesh;!!! εδώ σ' αυτό το φόρουμ;! :frypan:
 
Μακάρι να της παν' όλα καλά. Πάντως μερικά σχόλια που έχουν αφήσει για αυτήν στο (κανάλι της στο) youtube είναι άκρως χυδαία και προσβλητικά και είναι ντροπή. Η χυδαιότητα είναι το άκρως αντίθετο του ερωτισμού.
 
Οταν μια γυναικα ειναι ωραια παραμενει οσα χρονια και να περασουν.
 
ΘΕΑ!!

Και μάλλον συμπαθής και ως άνθρωπος.

Η παρακάτω σκηνή, όχι τόσο για τη Βίνα, που εμφανίζεται για πολύ λίγο, αλλά για τη σουρεάλ βιντεοπαραγωγή της χώρας μας.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
πάει και το retromaniax χάλασε.. χαχααχαχαχα
 
ΡΟΔΑ, ΤΣΑΝΤΑ ΚΑΙ ΚΟΠΑΝΑ

Νομίζω ότι όλες και όλοι θυμάστε την αξέχαστη αυτή σειρά ταινιών, 1,2 και 3, καθώς η 4 ήταν πολύ χαμηλού επιπέδου. Θυμάται κανείς σε ποιό νούμερο (1,2, ή3) εμφανίζεται η Βίνα Ασίκη ολόγυμνη και σε ποιά με string (πρωτοφανές για την εποχή) να χορεύει μέσα στη ντίσκο? Θα με βοηθούσατε πολύ!
 
Το παραπανω post μεταφερθηκε στο thread "Βινα Ασικη" - τωρα δεν ξερω σε τι θα σε βοηθουσε να μαθεις αυτα που ρωτας. Αν καποιο μελος μας σε "βοηθησει" εχει καλως.
 
Ε ρωταει για να μη δει και τις 4.. ας δει μονο αυτες που πρεπει :D
 
Ολογυμνη υπαρχει σε μια σκηνη της ταινιας "Το πρωι ροκακιας, το βραδυ καμαριερα" με Τσακωνα και Τζεβελεκο. Ειναι σε μια σκηνη που ο Τζεβελεκος, ντυμενος σαν καμαριερα, του ζηταει η Βινα να την τριψει λιγο στο μπανιο!
 
Πίσω
Μπλουζα