Εγκαίνια mediamrkt στο Ρέντη

xalia

RetroActive
Joined
27 Απρ 2006
Μηνύματα
379
Αντιδράσεις
8
PS2 = 99e

DSlite = 135e

PS2 pink! Pink ps2 controllers, pink ps2 memory card

GBA SP = 85e

GBA micro = 69e

XBOX 360 όλα τα bundle = 419

PSP giga pack + medievil + screen protector = 249e

και φυσικά WWWWWWWWWWIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
 
Πολύ καλές προσφορές. Αντε γιατί μετά θα γίνει όπως και τα άλλα Mediamarkt φαρμακείο.
 
Ξέρει κανείς να μου πει για το PS2 εάν παίζει αρχεία dvix;

Είναι λεπτό, μαύρο, παίζει δίσκους DVD όρθιο και θέλω να το καρφώσω στον τοίχο να κάνει παρέα με την Tιβι...

Παίζει τελικά avi αρχειάκια;;;;
 
δεν ξερω :(

γιατι δεν παιρνεις ενα χοντρο μαυρο που παιζει τα παντα?

xbox :D
 
Είναι πολύ χοντρό για να το καρφώσω στον τοίχο. Θέλω κάτι που να είναι λιγότερο από 8 εκατοστά και να παίζει και δίσκους όρθιο και όχι ξάπλα.

Από την άλλη, μην νομίζεις ότι δε το έχω σκεφτεί. Αλλά μόνο εάν τελικά χαράξω νέες γραμμές καλωδίων και για αυτό, ώστε να το βολέψω κάπου που να μην φαίνεται. Αν και έτσι θα μπορούσα να βολέψω και κανά HTPC.

MA TI ΛΕΩ, συγκρατήστε με επιτέλους...
 
δε θα έχει το χοντρό και μάυρο xbox...
 
Xalia: Odama+mic, Mario Party 7+mic, DK Bongas όλα 9.99 ευρώ...προχτές στο παλιό MediaMarkt ;)

Μην πας πάντως, το ταμ-ταμ ήταν το τελευταίο...ίσως μπορέσεις να βρεις κανά MP7 ακόμα...

Πάντως αν κρατήσουν την τιμή του PS2 για λίγο εκεί, πρέπει να πάω να βαρέσω ένα για να ολοκληρωθεί το quest για 3 κονσόλες στην τιμή της φτηνότερης (ψευδο-)newgen που είχα υποσχεθεί.

Θυμίζω so far: XBox new 100, Gamecube new 70, μένει το PS2. Στα 100 που λες πάμε 270 σύνολο. Μια χαρά με βρίσκω... :)
 
MP7 ή MP6??? το 6 το έχω....bongos έχω... odama δεν έχω!
 
Πήγα στου Ρέντη σήμερα για να δω για εξωτερικό δίσκο για μένα και τον Ambu. Ακολουθούν εντυπώσεις

Είδαι το wii. Πολύ γέλιο. Δυο υπάλληλοι προσπαθούσαν να παίξουν golf. 250 είναι ΠΟΛΛΑ λεφτά. Αν έκανε 150 το χτύπηγα επιτόπου.

Έπαιξα Gears στο 360.......(ούτε emotion δε βάζω)

Είδα αρκετά PS2 me 100?. Τρεχάτε

Είδα το Panda Internet Suite με 38? (Για έναν χρόνο).

Είχε ΦΘΗΝΕΣ φωτογραφικές μηχανές της τάξης των 100?.

H τιμή του δίσκου που ψάχναμε

ήταν ίδια (99?)
 
Αγόρασα ενα ps2 στα 99 ευρώ σήμερα. Για συλλεκτικούς λόγους περισσότερο αφού σε λίγο καιρό δεν θα υπάρχει πλέον όταν έρθει το ps3. Αν ενδιαφέρεται κανείς πάντως, δεν έχει πολλά κομμάτια ακόμη, αν θυμάμαι καλά άλλα πέντε. Έπαιξα λίγο το Gears of war. Δεν θα γράψω πολλά...ΘΕΛΩ XBOX360 ΤΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!
 
xalia είπε:
PS2 = 99eDSlite = 135e

PS2 pink! Pink ps2 controllers, pink ps2 memory card

GBA SP = 85e

GBA micro = 69e

XBOX 360 όλα τα bundle = 419

PSP giga pack + medievil + screen protector = 249e

και φυσικά WWWWWWWWWWIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
Συγγνώμη αλλά το PS2 το αγόρασα το 2012 στην ίδια τιμή που το βλέπω και το 2006, στα 99 ευρώ. Ενίσταμαι κύριε πρόεδρε!
 
Πίσω
Μπλουζα