Εκείνες και Εγώ (1996)

xrysa

RetroN00b
Joined
9 Οκτ 2009
Μηνύματα
2
Αντιδράσεις
0
Θα ηθελα να ρωτησω αν γνωριζει κανεις τον τιτλο ενος επεισοδίου απο το Εκεινες και εγω που ηταν καλεσμενος ο Παυλος Κοντογιαννίδης.Εφαγα ολο το ιντερνετ και δεν μπορω να το βρω.Αν γινεται ας με βοηβησει καποιος.Ευχαριστω.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατ αρχήν καλώς ήρθες στην παρέα μας και καλά πόστ. Θα ήθελα να σε ενημερώσω ότι από εδώ μέσα δεν ζητάμε σειρές ή εκπομπές, απλά συζητάμε και ανταλάσουμε πληροφορίες για αυτές και όχι πως μπορούμε να βρουμε και να τις κατεβάσουμε. Φυσικά δεν υπάρχει απολύτως τίποτα για κατέβασμα εδώ μέσα. Ρίξε μια ματιά στους κανονισμούς του φόρουμ για να δεις τι κάνουμε από εδώ δημόσια και τι όχι.
 
Η κοπέλα μόνο έναν τίτλο ζήτησε...:eek:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
tsalk είπε:
Κατ αρχήν καλώς ήρθες στην παρέα μας και καλά πόστ. Θα ήθελα να σε ενημερώσω ότι από εδώ μέσα δεν ζητάμε σειρές ή εκπομπές, απλά συζητάμε και ανταλάσουμε πληροφορίες για αυτές και όχι πως μπορούμε να βρουμε και να τις κατεβάσουμε. Φυσικά δεν υπάρχει απολύτως τίποτα για κατέβασμα εδώ μέσα. Ρίξε μια ματιά στους κανονισμούς του φόρουμ για να δεις τι κάνουμε από εδώ δημόσια και τι όχι.
Εεεε,τι;

Έχασα κάτι;

Τι κακό είπε ρε παιδιά η κοπέλα και αμέσως την αποπήρες ρε tsalk;
 
Φυσικά και δεν είπε κάτι το κακό η κοπέλα, και ούτε την αποπήρα, απλώς ανέφερα ένα σημαντικό κομμάτι του κανονισμού αυτού του φόρουμ.

Ο τίτλος του επεισοδίου θα ψάχνει η Χρύσα είναι το Γεννηθήτω Ζάχος και μαζί με τον Παύλο Κοντογιανίδη εμφανίστηκε και η Μαρία Τζοπανάκη
 
tsalk είπε:
Φυσικά και δεν είπε κάτι το κακό η κοπέλα, και ούτε την αποπήρα, απλώς ανέφερα ένα σημαντικό κομμάτι του κανονισμού αυτού του φόρουμ.Ο τίτλος του επεισοδίου θα ψάχνει η Χρύσα είναι το Γεννηθήτω Ζάχος και μαζί με τον Παύλο Κοντογιανίδη εμφανίστηκε και η Μαρία Τζοπανάκη
...και η Σοφία Αρβανίτη λέγοντας το Δώς Μου Ένα Φιλί (η άλλοτε pop αοιδός)
 
Ναι γνωριζω πως ειναι μονο forum για συζητησεις απλα ηθελα μονο μια πληροφορια περι του συγκεκριμενου επεισοδιου οχι να το κατεβασω.Ευχαριστω για την βοηθεια!

Καλως σας βρηκα και εγω παρεπιπτοντως!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
tnx

xrysa είπε:
Θα ηθελα να ρωτησω αν γνωριζει κανεις τον τιτλο ενος επεισοδίου απο το Εκεινες και εγω που ηταν καλεσμενος ο Παυλος Κοντογιαννίδης.Εφαγα ολο το ιντερνετ και δεν μπορω να το βρω.Αν γινεται ας με βοηβησει καποιος.Ευχαριστω.
THANKSSSSSSSSS
 
Λοιπόν, μιας και το περιοδικό 7 μέρες tv, σταμάτησε πλέον τον διαμοιρασμό της σειράς, όσοι θέλουν να δουν τα επεισόδια, μπορούν να τα παρακολουθούν από το WEB TV όπου ανεβαίνουν όλα.

http://www.antenna.gr/webtv/watch?cid=_ka1q_v_s_u0_xa0%3d
 
Γνωρίζει κανένας ποιο ειναι αυτό το ορχηστρικό κομμάτι που έπαιζε σταθερά στους τίτλους τέλους; Εχω φάει όλο το ίντερνετ για να βρω τον τίτλο του, ούτε το shazam δεν το αναγνωρίζει. Πίστευα ότι μπορεί και να είχε γραφτεί ειδικά για τη σειρά αλλά το άκουσα να παίζει σε ένα επεισόδιο του "Παρά 5" οπότε μάλλον πρόκειται για κάποιο ήδη υπάρχον τραγούδι.
 
Γνωρίζει κανένας ποιο ειναι αυτό το ορχηστρικό κομμάτι που έπαιζε σταθερά στους τίτλους τέλους; Εχω φάει όλο το ίντερνετ για να βρω τον τίτλο του, ούτε το shazam δεν το αναγνωρίζει. Πίστευα ότι μπορεί και να είχε γραφτεί ειδικά για τη σειρά αλλά το άκουσα να παίζει σε ένα επεισόδιο του "Παρά 5" οπότε μάλλον πρόκειται για κάποιο ήδη υπάρχον τραγούδι.
..
Νομίζω πως είναι από το soundtrack " H γέφυρα του ποταμού Κβάι" (the bridge on the river Kwai 1957).. Αυτό το ρυθμό σφύριζαν οι στρατιώτες στη ταινία.
Άκυρο.. Τώρα ξαναείδα πως γράφεις για τίτλους τέλους!..Οπότε δεν είναι αυτό που σου έγραψα.
 
Πίσω
Μπλουζα