Εξώφυλλα διάφορων 80s Περιοδικών

johnalepou

Human RetroDatabase
Joined
28 Αύγ 2006
Μηνύματα
3.362
Αντιδράσεις
529
[edit] dead photo [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Εντελώς twink...προχωωώ για Ελλάδα!
 
Το εξώφυλλο είναι ιδιαίτερα σκανδαλιστικό !

Παρακαλώ, ένας mod να βάλει τουλάχιστον μαύρο τεραγωνάκι στα επίμαχα σημεία (κατά την κρίση του) ! :D
 
:rofl: :rofl: :rofl:

Aχ να'σαι καλά αδερφέ... σκανδαλίστικα.

2detail-blk-short-trigger.jpg
 
Πολυ καλα ευρηματα.

Το "αναλογικο φωτοσοπ" στο εξωφυλλο του Μιχαλοπουλου με το κοκκινο μαγιω ολα τα λεφτα!

Ερωτησις:

Τι ειδους περιοδικο ειναι το ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ?! :eek:
 
[edit] dead photos [edit]

 


[edit] dead photos [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
1.jpg


2.jpg


2.jpg


1.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Το Ποπ Κορν ήταν το αγαπημένο μου!!! Πολύ καλό περιοδικό!!!
 
johnalepou

κατανοητο το ΣΟΚ,απο το γεγονος οτι χρειαστηκες 3 ολοκληρες προσπαθειες να απαντησεις τελικα σωστα (και καταιδρωμενος)

-σε κινηματογραφικο quiz (Ο πρωτος διδαξας και

και Grand Master του ειδους )

-που μαλιστα αφορουσε τη ,,,,,,, λατρευτη,,,,,,, Νορα Βαλσαμη ,

( Η Θεα ειναι μία ,η Ν.Βαλσαμη και ο johnalepou, ο προφητης της

-παραφθαρωντας την γνωστη φραση περι ΑΛΛΑΧ-ΜΩΑΜΕΘ απο το κορανι )

αλλα αυτο το Ντενι -ουπς το ντελιριο ηθελα να πω, απο ψωτογραφιες και υλικο -σε διαφορετικα threads μαλιστα -

, που αφορα την Μιμη Ντενιση,

το μαλλον ξαφνικο ,ειναι τουλαχιστον περιεργο τολμω να πω εως κι επικινδυνο .... :p :p

Υποθετω με καθημερινη παρακολουθηση των 10 Μικρων Μητσων-Λακη Λαζοπουλου ,ενα επισοδειο το πρωι κι ενα το βραδυ ,Πριν το φαγητο , θα υποχωρησει .....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Nemo είπε:
johnalepou κατανοητο το ΣΟΚ,απο το γεγονος οτι χρειαστηκες 3 ολοκληρες προσπαθειες να απαντησεις τελικα σωστα (και καταιδρωμενος)

-σε κινηματογραφικο quiz (Ο πρωτος διδαξας και

και Grand Master του ειδους )

-που μαλιστα αφορουσε τη ,,,,,,, λατρευτη,,,,,,, Νορα Βαλσαμη ,

( Η Θεα ειναι μία ,η Ν.Βαλσαμη και ο johnalepou, ο προφητης της

-παραφθαρωντας την γνωστη φραση περι ΑΛΛΑΧ-ΜΩΑΜΕΘ απο το κορανι )

αλλα αυτο το Ντενι -ουπς το ντελιριο ηθελα να πω, απο ψωτογραφιες και υλικο -σε διαφορετικα threads-

, που αφορα την Μιμη Ντενιση,

το μαλλον ξαφνικο ,ειναι τουλαχιστον περιεργο τολμω να πω εως κι επικινδυνο .... :p
ναι και μενα μου ρθε λιγο αποτομο :D
 
Χαχαχαχα ε αφου τα βρηκα ρε παιδια ετοιμα στο site της Μιμης, και ηταν ευκολο,να μην τα βαλω? Τετοιο υλικο δεν βλεπουμε εδω?

Οσον αφορα την ερωτηση για τη Νορα ηταν λιγο υποκειμενικη ας μου επιτραπει η απαντηση για το ποσο σκουρο ηταν το μαλλι της σε ποια ταινια λολ
 
johnalepou είπε:
Χαχαχαχα ε αφου τα βρηκα ρε παιδια ετοιμα στο site της Μιμης, και ηταν ευκολο,να μην τα βαλω? Τετοιο υλικο δεν βλεπουμε εδω?
Οσον αφορα την ερωτηση για τη Νορα ηταν λιγο υποκειμενικη ας μου επιτραπει η απαντηση για το ποσο σκουρο ηταν το μαλλι της σε ποια ταινια λολ
αααααααα ειπα και εγωωωω :p :p
 
αγαπημενο δικό μου, το παλιο Και, με κάτι ιλουστρατιον φωτορομαντζα στο τελος..για παραλία οτι επρεπε!!
 
Περιοδικο ΓΑΛΑΞΙΑΣ

[edit] dead photo [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα