Επετειακά Hot Wheels Nintendo (October 2015)

Maddog

Immense Cult RetroFigure
Joined
10 Νοέ 2006
Μηνύματα
4.887
Αντιδράσεις
125
Πάνε ήδη 6 χρόνια που σας είχα δείξει τα Sega-themed Hot Wheels. Σύντομα πλέον μπορούν και οι Nintendo fans να αποκτήσουν τα αυτοκινητάκια τους. Τον Οκτώβριο 2015 προγραμματίζεται να κυκλοφορήσει συλλογή 6 επετειακών για τα 30 χρόνια του Super Mario.

Τα themes θα είναι Super Mario Bros 1, 2 και 3, Super Mario World, Super Mario Kart και Dr Mario.

Αν και απεχθάνομαι τον μουστακαλή, ομολογώ ότι δεν είναι άσχημα...

Metalcandyman, περιμένω να τα στήσουμε. Αν και με Lotus Esprit εναντίον VW πουλμανάκι, μάλλον δεν έχεις καμμία τύχη. Χαχαχα!

Περισσότερες πληροφορίες εδώ.
 
Ωραία πληροφορία και τα αυτοκινητάκια σούπερ. Θα τα καταφέρουν να έρθουν άραγε στην Ελλάδα;
 
Αν θέλει μπορούμε να στήσουμε και το GT Racer με το φορτηγάκι παράδοσης γάλατος (Dairy Delivery)... :tease: :tease: :tease:

Βασικά όλη η συλλογή της Nintendo κάτι κουβαδάκια περιέχει, δεν ξέρω αν πάνε να δηλώσουν κάτι για την ταχύτητα του Megadrive σε σχέση με του SNES. :p
 
Maddog είπε:
δεν ξέρω αν πάνε να δηλώσουν κάτι για την ταχύτητα του Megadrive σε σχέση με του SNES. :p
Κι εμένα αυτή η διαφήμιση μου ήρθε στο μυαλό

 
A ρε καημενε Maddog σε καθε post σου φαινονται ολο και πιο πολυ τα παιδικα καταλοιπα που σε εχει αφησει η NINTENDO και που δεν μεγαλωσες με της παιχνιδαρες της αλλα μεγαλωσες με τα παιχνιδια μιας εταιριας που ακομα και η βιομηχανια του gaming εχει σχεδον ξεχασει το ονομα της :p

Οσο για τα αυτοκινητακια τα στηνουμε οποτε γουσταρεις γιατι μην ξεχνας πως θα εχω και εξτρα τουρμπο με τα μανιταρια τα αστερια και ολα τα Power ups απο τα super mario παιχνιδια.Ferrari θα την κανω την VW κλουβα :p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Είπα και εγώ, τόσο flame bait έριξα, δεν θα φανεί; :)
 
Γιαυτο σαγαπαω :flower: :p :flower: :p
 
Υπέροχα.τα θέλω σίγουρα.

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 
Πίσω
Μπλουζα