Ημερολόγια Retromaniax 2014

Kambia

Retired Admin
Joined
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
13.665
Αντιδράσεις
1.382
Τικ-τακ, τικ-τακ.... 5 ώρες και μερικά ακόμα λεπτά για την αλλαγή του χρόνου. Ουφ, προλάβαμε! Είναι έτοιμα.

Τί; Νομίζατε οτι φέτος δε θα έχει ημερολόγια; Μα γίνεται Retromaniax πρωτοχρονιά χωρίς νέα ημερολόγια;

Φέτος είπαμε να κάνουμε την υπέρβαση και να φτιάξουμε μόνο 2 ημερολόγια!

Ναι, καλά διαβάσατε! Δυο ημερολόγια όλα κι όλα! :)

Το πρώτο αφιερωμένο στους απανταχού ρετρο-κομπιουτεράδες, που θα ήθελαν μια εικόνα να τους θυμίζει τα πανέμορφα πάλαι-ποτέ μηχανάκια τους, που τους κρατούσαν συντροφιά, τόσα χρόνια πριν! :)

Long live Home-microManiacs! :ave2

Το δεύτερο όμως.... Είναι ίσως το πιο σημαντικό από όλα τα ημερολόγια που φτιάχτηκαν ποτέ! Γιατί? Μα γιατί αποτελείται από ....εσάς! :)

Κάτσαμε, ψάξαμε και βρήκαμε πότε έχετε γενέθλια - ποιον μήνα ο καθένας! Κι έτσι ο κάθε μήνας έχει ...εσάς! Δηλαδή, σχεδόν εσάς! Ε... δηλαδή τα άβατάρ σας!

Αφιερωμένο λοιπόν σε όλους εσάς, που στην ουσία, είστε το Retromaniax! :)

Καλή χρονιά σε όλους!




links

Home micros

RetroManiacs
 
Καλα το οτι θα πιασουμε Μαϊο και θα βλεπω για ενα ολοκληρο μηνα το αβαταρ του Ρηγανη ουτε που το φανταζομουν....:biglaugh:

Αμ το δικο μου...που το βαζεις....να με βλεπουν ολο τον Οκτωβριο!!!! :points:

Ωραια ιδεα παντως και αρκετα πρωτοτυπη!!!! :thumbup:

Συγχαρητηρια και μπραβο για την υλοποιηση!!!!! :bow:

Ευχαριστουμε πολυ!!!!! :thanx2:

Καλη Xρονια να εχουμε ολοι μας με υγεια,δουλεια και οτι επιθυμει ο καθενας!!!! :flower:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Παίδες τα λινκς δε μπαίζουν, βγάζει μήνυμα "permission denied"!!
 
Rygar είπε:
Παίδες τα λινκς δε μπαίζουν, βγάζει μήνυμα "permission denied"!!
Αφου ρε γκαντεμη απαντησες πρωτος...το ματιασες!!!!!:biglaugh::tongue: :tease:
 
Εκπληκτική σκέψη αυτό με τα άβαταρ!

Ευχαριστούμε, για άλλον ένα χρόνο!!! :D
 
Δώστε μου λίγο χρόνο

Κορίτσια απίστευτη η δουλεια σας. Μας βάλατε τα γυαλιά άλλη μια φορά.
 
Μπράβο παιδιά ,ωραία ιδέα! :thumbup: Καλή Χρονιά σε όλους!
 
Νομίζω ότι είναι ΟΚ τώρα
 
Καλή χρονιά και από εμένα παιδιά (είδατε έτσι; χωρίς "εισαγωγικά" το παιδιά). Ότι ποθεί ο καθένας σας εύχομαι να το αποκτήσετε ή να το πάθετε ή και τα δύο μαζί!!! Όπως και να έχει είστε άξιοι-ες για όλες τις προσπάθειες σας τον κόπο σας και τον πολύτιμο χρόνο που δίνετε σε αυτή την προσπάθεια. Καλή συνέχεια παιδιά!!! (Ελπίζω να μην σας ενοχλεί το παιδιά, με τους φίλους και φίλες ακόμα παιδιά φωνάζουμε ο ένας το άλλον και ας σαρανταρίσαμε σχεδόν).
 
Συγχαρητήρια για το ημερολόγιο παιδιά και καλή χρόνια να έχουμε... :)

stayros είπε:
Καλα το οτι θα πιασουμε Μαϊο και θα βλεπω για ενα ολοκληρο μηνα το αβαταρ του Ρηγανη ουτε που το φανταζομουν....:biglaugh:
Τι εστί ρηγανης ρε παιδιά;
 
Καταπληκτικη ιδεα....

Να ενας λογος για να βαζεις το γενεθλια σου...(δεν μπηκε το δικο μου :cry: :cry: :cry: )

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Εμ, τι να σας κάνουμε! :D

Να βάζετε τα γενέθλιά σας, να ξέρει πότε να σας ευχηθεί ο κόσμος, κύριέ μου! :)

@Firewalker: καλωσόρισες! Είσαι και τυχερός: αντί για κέρασμα, τσιμπάς φρεσκοφτιαγμένο ημερολόγιο! :)

Να πούμε κι ένα ευχαριστώ στον Αντώνη (Shock), που φρόντισε και μας εφοδιάσε με ρετρο-νοσταλγικές-micro φωτογραφίες! Παρά τα τρεχάματά του, φρόντισε και μας χάρισε ένα όμορφο ποτ-πουρί από τη συλλογή του! :flower:
 
χρονια πολλα και καλη χρονια σε ολους με υγεια και χαρα!!!

παιδια ευχαριστουμε πολυ για τα ημερολογια :)

ΥΓ: "κατεβασα" μονο το 2ο,το αβαταρ μου δεν υπαρχει στο ημερολογιο αλλά ας πουμε οτι κανω μια ΚΑΜΕΟ εμφανιση τον Οκτωβρη :flower:
 
D@redevil είπε:
Να πούμε κι ένα ευχαριστώ στον Αντώνη (Shock), που φρόντισε και μας εφοδιάσε με ρετρο-νοσταλγικές-micro φωτογραφίες! Παρά τα τρεχάματά του, φρόντισε και μας χάρισε ένα όμορφο ποτ-πουρί από τη συλλογή του! :flower:
Eισαι σιγουρη Μαριανα??

Γιατι το παρακατω....

Untitled.jpg

φαινεται δακτυλος του Wally:diablotin:!!!
 
Κι όμως! Απόδειξη τα μηλο-ειδή προϊόντα που "ζαχάρωνα" (αλλά τα διεκδικεί ο Ρηγανάκος! :( )....

Κι εγώ σοκαρίστηκα, αλλά δεν είπα τίποτα! Όλοι δικαιούνται ένα μικρό παράπτωμα! :biglaugh:
 
D@redevil είπε:
Να βάζετε τα γενέθλιά σας, να ξέρει πότε να σας ευχηθεί ο κόσμος, κύριέ μου! :)
Εχω ενα χρονο να το σκεφτω...αν ξανακανετε το ιδιο του χρονου... :D
 
Αν ξανακάνουμε το ίδιο και του χρόνου... where is the fun in it? :D

Κάτι θα μας έρθει και για του χρόνου! :) Βάλτε εσείς ημερομηνία και βλέπουμε!
 
Καλή χρονιά με υγεία και αγάπη σε όλους. Τα ημερολόγια,ιδίως το δεύτερο με τα αβαταρ είναι πάρα πολύ όμορφα και πρωτότυπα. Ευχαριστούμε πολύ D@redevil,kambia και όποιον άλλον βοήθησε να φτιαχτούν.
 
Πίσω
Μπλουζα