Η Sega Saturn συλλογή μου

Ωραιος φιλαρακι και καλοπαικτα :thumbup:
 
Πολυ ωραια συλλογη και αυτη, μπραβο!
 
Ωραιος ο Τζονυ!!! :thumbup:

Ομορφιες κι εδω οπως και στο μικρο της οικογενειας!!! :cool:
 
Ευχαριστώ πολύ παιδιά. :)
 
Ωραία συλλογή τζώνυ! Τώρα που τα βλέπω θυμήθηκα ότι είχα κάποτε ένα πολύ ωραίο Keio 2 και δυστυχώς το πούλησα.... :(
 
geo2004z είπε:
Ωραία συλλογή τζώνυ! Τώρα που τα βλέπω θυμήθηκα ότι είχα κάποτε ένα πολύ ωραίο Keio 2 και δυστυχώς το πούλησα.... :(
:thanx2: Γιώργο!! Καλά έκανες τέτοιο πράγμα με το Keio 2? :banghead:
 
Ωραια συλλογη φιλε μου! Σου ευχομαι να την εμπλουτισεις ακομα περισσοτερο με τα δυνατα παιχνιδια του Saturn! ;)
 
DarkSynbios είπε:
Ωραια συλλογη φιλε μου! Σου ευχομαι να την εμπλουτισεις ακομα περισσοτερο με τα δυνατα παιχνιδια του Saturn! ;)
Να'σαι καλά Dark. Έχω ήδη κάνει μια λίστα με δυνατούς τίτλους του γούστου μου. Πάντως πολύ ωραία κονσόλα το Saturn. Κρίμα που το έφαγε έτσι η μαρμάγκα...
 
Συμπαθητική συλλογή, με τα Enemy Zero και Marvel Super Heroes να είναι τα πιο δυνατά της όπλα :)
 
Ένα update της συλλογής.

Sega Saturn 01.11.14.jpg
 
Αυτα τα δυο MARVELακια.....ονειρο πρεπει να ειναι!!!!:dribble:

Καλοπαιχτα Γιαννη!!! :thumbup:
 
τελειααααααααα!!! πολλες αναμνησεις ειχα saturn,dreamcast,xbox,xbox 360

το saturn η πρωτη αγαπη τι να πρωτοθυμηθω virtua fighter 2 (φοβερο),sega rally,athlete kings (αυτο ειχε πλακα πολυ),virtual on (πολυ γαματο),tomb raider (κατα τυχη το πηρα την πρωτη ημερα κυκλοφοριας

καλα το κολημα σουπερ επαναστατικο παιχνιδι κ αρκετα τρομαχτικο ειδικα τα σημεια που πεταγοντουσαν τα μουμιοσκυλια απο το πουθενα δεν εχω τρομαξει ποτε ξανα οπως με το tomb raider τοτε) d & enemy zero (επικα παιχνιδια πολυ ατμοσφαιρικα με την αξεχαστη laura) panzer dragoon 2,nights,sonic r,die hard trilogy,die hard arcade (τρελο κολημα),sega worldwide soccer '97 (για την εποχη φοβερα γραφικα κ πολυ διασκεδαστικο αν κ δεν ημουνα ποτε φαν αυτων των παιχνιδιων) fighting force (τρελο κολημα,επισης),pandemonium,daydona usa,sega touring car,virtua cop 1&2,fighting vipers,burning rangers,baku baku (δεν μαρεσε καθολου αλλα αρεσε σε κοριτσια κ στις αδελφες μου κ το ειχαμε),house of the dead (το αγαπουσα αυτο το game) κ πολλα αλλα παιχνιδια πολλες αναμνησεις απο saturn την περιοδο 1995-1998 δυστυχως δεν το εχω πια το saturn ουτε τα παιχνιαδια η νοοτροπια τοτε ητανε παιζω το ενα παιχνιδι μετα το ανταλλαζω με αλλα σε σχετικα μαγαζια κ ετσι δεν σου εμενε κανενα δεν υπηρχε σκεπτικο συλλεκτικοτιτας τοτε ουτε καν σε κονσολες...σημερα μετανιωνω,η συνεχεια του saturn ητανε επισης το εκπληκτικο dreamcast κ η επεκταση του dreamcast ητανε το πρωτο xbox ολες αυτες οι κονσολες ειχανε πολυ καλα sega games η καλυτερη περιοδος τον βιντεογκειμς 1995-2004 τα βιντεογκειμς εκεινης της εποχη κ η μουσικη του τοτε 90s (κυριως techno) ειναι η νουμερο 1 νοσταλγια μου με τις καλυτερες αναμνησεις
 
stayros είπε:
Αυτα τα δυο MARVELακια.....ονειρο πρεπει να ειναι!!!!:dribble:
Καλοπαιχτα Γιαννη!!! :thumbup:
Ευχαριστώ πολύ Σταύρο. Ναι, τα XMEN και Marvel είναι 2 πολύ καλά fighting games που στο Saturn πραγματικά απογειώνονται.
 
Πίσω
Μπλουζα