[ΚΑΡΟΥΖΕΛ] Ποδόσφαιρο 84-85

THANASI7

RetroN00b
Joined
28 Οκτ 2009
Μηνύματα
37
Αντιδράσεις
5
Εξωφυλλο ...
picture.php
picture.php
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
και το οπισθοφυλλο...

picture.php
picture.php
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
THANASI7 έχεις ανεβάσει τις εικόνες στο άλμπουμ σου? Γιατί δεν μπορώ να τις δω!!!!
 
καλησπερα ελα ειχα ανεβασει πολλες εικονες με αποκοματα απο εφημεριδες και αγχωνομουν -μπερδευομουν στο ανεβασμα αν ομως θελεις να δεις κατι,yparxoyn και αλλοι απλοι τροποι δεν εχεις παρα να κανεις αυτο στο προφιλ μου show all statitics δεξια και αριστερα μετα επιλεγεις βρειτε θεματα που ξεκνησετε ο THANASI7 η το δευτερο αναζητηση μυνηματων που ξεκινησε ο THANASI 7 για να δεις τις φοτο
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κάτι εχεις κάνει με τις εικόνες και έχουν χαθεί από όλα τα θρεντ. Και το αλμπουμ σου ειναι άδειο!!!! Μου βγάζει αυτό : This album does not have any pictures.
 
THANASI7 εσβησες ολες τις φωτογραφιες απο το album σου - ακυρωσες ολα σου τα thread ετσι.
 
Το album για να καταλάβω το έφτιαχνες εσύ!Όχι album με αυτοκόλλητα??????Το carousel δεν βγήκε το 1984-85 αλλά το 1989!Και στην Ελλάδα προβλήθηκε το 1991 πρώτη φορά
 
καλημερα δε μπεστ κοιτα καταρχαν εγινε καποιο μπερδεμα και ενω εσβησα στο αλμπουμ ΜΟΥ φοτο σβηστηκαν και απο το θρεντ επανηρθα δρυμιτερος και με καλυτερης ποοτητας εικονες φυσικα η φοτο ειναι αδιαψευστος μαρτυς για το ποτε ηρθε η καρουζελ στην ελλαδα τουλαχιστον το 84-85 μαλλον ξεκινησε εκεινη την χρονια. (καθοτι γνωστο ειχε μονοπωλιο πιο πριν η πανινι) τοτε συνεχισε σιγουρα ΣΕΡΙ μεχρι περιοδο88-89 για μετα δεν ξερω καθοτι δεν ξαναασχοληθηκα με χαρτακια αν διεκοπη αν επανηρθε αν εισαι νεοτερος θα ξερεις καλυτερα εσυ ,εαν παρολα αυτα επιμενεις ακομη στις αποριες σου και ψαξεις εδω θα δεις οτι η καρουζελ εχει εκδοσει και αλμπουμ με την τηλεοπτικη σειρα "τολμη και γοητεια ¨"περιοδο 88-89 πηγαινα γυμνασιο τοτε δεν ξερω τι αλλες δραστηριοτητες μπορει να ειχε η εν λογω εταιρια και αν εξακολουθει να υπαρχει ,,,επειδη εχω δουλεια τωρα παρα πολυ θα επανερθω με περισσοτερες λεπτοερειες για την ωρα τρεχω να ξανατοποθετω φοτο στα θεματα μου Υ.Γ. μολις τωρα ειδα και την ημ.γενησσης σου 87? μαλλον δεν τα προλαβες ρωτα κανα παλιο
 
sorry,εγώ για την τηλεοπτική σειρά καρουζέλ νόμιζα,αυτή με τη δασκάλα Σιμένα και τους μαθητές!Δεν μου έβγαζε και τις photos για να καταλάβω!

PS...και η αδερφή μου μου είχε πει ότι μάζευε photos με "Τόλμη και Γοητεία"
 
Dose prama sto lao :) Please vale screenshot kai apo ta periexomena :)
 
Auto einai to prwto album pou phra pote sth zwh mou kai ekei kollhsa ta prwta mou xartakia. File, me sugkinhses. Scannare kai kamia eswterikh selida na me apoteleiwseis...
 
καποια φωτο απο κανα παιχτη υπαρχει?
 
...κάθε χρόνο κυκλοφορούσε και από ένα άλμπουμ ποδοσφαίρου...

Ευχαριστούμε!
 
Karouzeo 85-86 και 86-87
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20220825-223820_Samsung Notes.jpg
    Screenshot_20220825-223820_Samsung Notes.jpg
    404 KB · Προβολές: 13
  • Screenshot_20220825-223906_Samsung Notes.jpg
    Screenshot_20220825-223906_Samsung Notes.jpg
    572,4 KB · Προβολές: 13
Πίσω
Μπλουζα