Καλά Χριστούγεννα (2013/14 edition)

stayros

Moderator
Διαχειριστές
Joined
16 Νοέ 2011
Μηνύματα
7.716
Αντιδράσεις
1.765
Μιας και σε ενα μηνα ακριβως εχουμε Χριστουγεννα,

και θα αρχισουν τα δωρα,οι κουραμπιεδες,οι διπλες,τα μελαμακαρονα κλπ...

ειπα να φτιαξω ενα κολαζ με διαφορα γνωστα logos. :)

(προσπαθησα να βαλω οσο πιο πολλα γινεται)

Πιστευω οτι το καθενα ολο και κατι θυμιζει απο καποια παλιοτερα Χριστουγεννα σε ολους μας... :)

attachment.php


Πειτε τις ευχες σας,μοιραστειτε τις αναμνησεις σας - αν σας φερνει καποια,ενα απο τα παραπανω logo -και γενικα...χαρειτε το!!!! ;)

Αλλωστε ειμαστε ολοι παιδια που αρνιουνται να μεγαλωσουν... :D



Καλες Γιορτες να εχουμε και...

Καλα Χριστουγεννα!!!!!

xmas-present-069.gif


 
Καλα Χριστουγεννα με υγεια και απο μενα ,αν και νωρις ουτε Δεμεβρης δεν μπηκε ακομα.

Οσο για το κολαζ παρα πολυ ωραιο , αμα αρχισω τωρα τις αναμνησεις απο τα logo του κολαζ δεν θα τελειωσω ποτε...

Μεγαλος Optimus Prime δωρο απο Αγιο Βασιλη στο νηπιαγωγειο,αγορα gameboy Χριστουγεννα ,Master system πηρα τα Χριστουγεννα , αγορα Super Nintendo Χριστουγεννα , Playstation Χριστουγεννα επισης, πφφφ κουραστικα. :p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Αν και λίγο νωρίς...

Καλές γιορτές να έχουμε όλοι και καλύτερο το 2014. Τα τελευταία χρόνια δεν λέμε "κάθε πέρσι και καλύτερα".

Εύχομαι όσοι δεν νιώθουν τα Χριστούγεννα τελευταία, να τα ξαναθυμηθούν(και 'γώ μαζί).

Απο αναμνήσεις; Γράφω λίγα τυχαία όπως έρχονται...

To πρώτο συναρμολογούμενο http://www.retromaniax.gr/vb/showthread.php?24851-Airfix-%F0%EB%DE%F1%E7%F2-%DD%ED%F4%F5%F0%EF%F2-%EA%E1%F4%DC%EB%EF%E3%EF%F2-%281975%29&highlight=airfix

Ήταν τόση η χαρά που το κόλλησα σε 5 λεπτά...

Επιτραπέζια, αυτοκινητάκια, playmobil και πολλά άλλα...

Οι βόλτες στα μαγαζιά της Αθήνας όταν πηγαίναμε για την περίοδο των Χριστουγέννων. Φυσικά Αφοι Λαμπρόπουλοι και ΜΙΝΙΟΝ αλλά και πολλά

άλλα που δεν θυμάμαι...

Η πρώτη φορά που είδα τρένο playmobil σε μία τεράστια βιτρίνα :eek: (ΜΙΝΙΟΝ;;;; δεν θυμάμαι)

Και αυτή η κοροϊδία κάθε χρόνο με τον Άϊ Βασίλη..."ξαπλώστε μέχρι να έρθει για να τον δειτε"

Και την άλλη μέρα "'ηρθε το βράδυ και άφησε τα δώρα αλλά κοιμόσασταν"!

Τώρα αν υπάρχει ή δεν υπάρχει, δικό σας θέμα...
 
Τι όμορφο κολλάζ είναι αυτό Σταυρί μου;;; :headbangdude: Σ΄ευχαριστούμε για άλλη μιά φορά :flower: (και όχι... δεν είναι νωρίς... :thumbup: )

 


Οι πιό όμορφες δικές μου αναμνήσεις ξυπνάνε κάθε φορά που βλέπω το γνωστό logo... εκείνο που βρίσκεται κάπου στο κέντρο του κολλάζ (αριστερά, ε...) .
:cool: Και επειδή πιστεύω στον Αη Βασίλη, και είμαι και καλό καρότσι όλο το χρόνο, λαμβάνω ρετρο δωράκια καθ' όλη τη διάρκεια της χρονιάς...

 


Για φέτος, δεν ξέρω τί να ευχηθώ... σίγουρα υγεία και αγάπη πάνω απ΄όλα, και στη συνέχεια ένα λεύκωμα από τα παλιά, το αλμπουμάκι της Κάντυ που μου λείπει, μικρά puffy stickerakia από εκείνα που κολλάγαμε στα λευκώματα παλιά, αλλά και κάποια της Κάντυ που λείπουν από τη συλλογή μου. Και σίγουρα, τις λαστιχένιες κουκλίτσες Μαρκ και Πριγκήπισσας που είχα κάποτε...
::)

 


Δε ζητάω πολλά, ε;;;
#)

 


 
stayros είπε:
Μιας και σε ενα μηνα ακριβως εχουμε Χριστουγεννα,και θα αρχισουν τα δωρα,οι κουραμπιεδες,οι διπλες,τα μελαμακαρονα κλπ...

ειπα να φτιαξω ενα κολαζ με διαφορα γνωστα logos. :)

(προσπαθησα να βαλω οσο πιο πολλα γινεται)

Πιστευω οτι το καθενα ολο και κατι θυμιζει απο καποια παλιοτερα Χριστουγεννα σε ολους μας... :)

attachment.php


Πειτε τις ευχες σας,μοιραστειτε τις αναμνησεις σας - αν σας φερνει καποια,ενα απο τα παραπανω logo -και γενικα...χαρειτε το!!!! ;)

Αλλωστε ειμαστε ολοι παιδια που αρνιουνται να μεγαλωσουν... :D



Καλες Γιορτες να εχουμε και...

Καλα Χριστουγεννα!!!!!

xmas-present-069.gif


Καλά μ'έστειλες για βρούβες τώρα. Όλα τα λεφτά το κολάζ! Τα παιδικά μας χρόνια σε μια εικόνα...Συγκινητικό
 
Ajax87 είπε:
...αν και νωρις ουτε Δεμεβρης δεν μπηκε ακομα.

pardalotzatziki είπε:
Αν και λίγο νωρίς...
Πωπωπωπω....ΒΡΕ, τι γκρινιαρηδες εισαστε εσεις.... :p ....Απαπαπαπαπα....

Ajax87 είπε:
Οσο για το κολαζ παρα πολυ ωραιο
Να 'σαι καλα Γιαννη, σε ευχαριστω πολυ!!!! ;)

Ajax87 είπε:
Master system πηρα τα Χριστουγεννα
ΩΠΑ! Να τα μας....Αρχιζουν και βγαινουν σιγα σιγα πραγματα προς τα εξω... :p

pardalotzatziki είπε:
Τώρα αν υπάρχει ή δεν υπάρχει, δικό σας θέμα...
Θελω να πιστευω οτι κατα καποιο τροπο....υπαρχει. :)

Juanita είπε:
Τι όμορφο κολλάζ είναι αυτό Σταυρί μου;;; :headbangdude: Σ΄ευχαριστούμε για άλλη μιά φορά :flower: (και όχι... δεν είναι νωρίς... :thumbup: )

Σε ευχαριστω Ιωαννα μου!!!! :flower:

 




Juanita είπε:
Δε ζητάω πολλά, ε;;; #)
Καλε....ασε και τιποτα και για τα αλλα παιδακια.... :p

johnny19818 είπε:
Καλά μ'έστειλες για βρούβες τώρα. Όλα τα λεφτά το κολάζ! Τα παιδικά μας χρόνια σε μια εικόνα...Συγκινητικό
Να ΄σαι καλα Τζωνι, σε ευχαριστω πολυ!!! :thumbup:
 
αντε καλα μας Χριστούγεννα παιδιά.αντε να δούμε τι καλό θα μας φέρει ο Αγιος- Βασίλης φέτος...
 
Καλο μηνα και Καλα Χριστουγεννα!!!!

attachment.php


[video=youtube;Z4Qa-uu_HJM]

 
α ρε Σταύρο τι μας κάνεις?ακρως Χριστουγεννιάτικη ατμόσφαιρα.!!!!! αρχισανε να μου μυρίζουνε κουραμπιέδες και μελομακάρονα.....Καλό μήνα σε Όλουυυυςςςςςς!!! :D :D:D
 
καλό μήνα και από μένα παίδες! Καλές γιορτές να έχουμε (ευκαιρία να τσιμπήσουμε κανά παιγνιδάκι ακόμα μαζί με αυτά του παιδιού) :p
 
Ενα δειγμα της γενικης και δικαιολογημενης μαυριλας που επικρατει στη χωρα, ειναι οτι ακομα και σε αυτη την ιντερνετικη κοινοτητα, για πρωτη φορα τετοιες μερες, δεν βομβαρδιζομαστε ως διαχειριση με απαιτησεις για ψηφιακο "χιονακι"... :)
 
Πάντως μπορείτε να το βαλετε φετος, εχουμε πιο γερά μηχανήματα από τότε που το βάλατε πρώτη φορά και δε μπορούσα να ποστάρω από το flickering:p
 
Δεν ηταν θεμα ισχυος δικης μας τοτε. Βουλιαζε τα PC σας το javascript-ονι (ή οτι ηταν) "χιονι" που ετρεχε τοπικα.
 
Μα δεν είπα κάτι για τη ισχύ του σέρβερ, για τα δικά μας μηχανάκια λεω, που ειναι καινούρια φέτο :p
 
Κυριε Στουρναρα ο Ρηγανης εκανε αναβαθμιση φετος. Σε ποιο κουτακι της Δηλωσης πρεπει να το βαλει?
 
χαχαχαχαααααααααααα
 
Αυτό θα μπορούσε να αποτελεί τεκμήριο πολυτελούς διαβίωσης!!!!!!!
 
Γράψτε κάτι σε webGL φέτος, θα είναι γρηγορότερο για τα κουρασμένα μηχανήματα των υπολοίπων. :)

ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ σε όλους!!
 
Ο γνωστός χοντρούλης....εεεε, ελάχιστα εύσωμος και ο σκύλος του σας εύχονται καλές γιορτές...

OVELIX & INTEFIX.jpg
 
Καλά Χριστούγεννα παιδιά, ότι επιθυμεί ο καθένας. Το ημερολόγιο πότε θα το δούμε; :flower:
 
Πίσω
Μπλουζα