Καλησπέρα

flash_mpak

RetroWannaBe
Joined
18 Ιαν 2012
Μηνύματα
82
Αντιδράσεις
8
Αυτο που μου κίνησε το ενδιαφέρον στο σάιτ είναι τα θέματα για τον ελληνικό κλασικό κινηματογράφο .. χάρηκα που είδα μια κοινότητα και αρκετά μέλη να ασχολούνται με το τότε, μια εποχή ίσως πιο καθαρή απο αυτην ..ποιος ξέρει ..το σίγουρο είναι πως ταξιδεύουμε χωρίς πονηριά.
 
Να σαι καλα! Καλως ηρθες
 
Και μια τουρτίτσα για το καλωσόρισμα

4756315154_e3ccea24f7_z.jpg
 
Καλώς Ήρθες στην παρέα μας! :)
 
Καλώς όρισες και από εμένα! Έχει πάρα πολλά θέματα για τον κινηματογράφο, όπως έχεις δει που σε (μας) περιμένουν να τα ανακαλύψουμε (και να συνεισφέρουμε με μνήμες)!
 
Καλώς ήρθες κι από μένα!

Είδα έκανες δυνατό ποδαρικό με το quiz της Bambinella! ;)

Καλά posts εύχομαι!
 
Παιδιά να είστε καλα για τα καλωσορίσματα σας...

Θέλω να πιστεύω οτι θα μπορέσω να προσφέρω και γω κάτι στο σάιτ. :)
 
Μου αρεσαν πολυ αυτα που εγραψες στο πρωτο σου μηνυμα καλωσορισματος και αφου εισαι του κινηματογραφου, χαιρομαι διπλα που βρεθηκες εδω!

Οπως ειδα, εκανες ποδαρικο απαντωντας σωστα σε μια ερωτηση του Ατακα κουιζ μου. Μια ερωτηση που δυσκολεψε πολυ τα αλλα παιδια.

Καλωσορισες κι απο μενα λοιπον, και ευχομαι να εισαι το ιδιο καλος και στη συνεχεια..... :)
 
Bambinella καλως σε βρήκα, ευχαριστώ για την θερμή υποδοχή,σχετικά με το κουίζ ήταν το μόνο που πρόλαβα να απαντήσω αφού το είχα δεί αρκετά αργά..χάνομαι λίγο στα διάφορα θέματα σας , διαβάζοντας απαντήσεις.

Να κάνω μια μικρή διόρθωση , είμαι γυναίκα.. και θέλω να είναι αρκετά δυνατή (όσο μπορώ και μου δίνεται χρόνος) η συμμετοχή μου !
 
Αλλη μια δυνατη (οπως φαινεται) γυνακεια παρουσια προστιθεται στην ομαδα!
 
Πίσω
Μπλουζα