Κανένα μαγαζί με SMS?

Gryzor

Human RetroDatabase
Joined
8 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.759
Αντιδράσεις
69
Καλησπέρα παιδιά,

Επειδή το χρειάζομαι επειγόντως (δώρο γαρ...) ξέρει κανείς κανένα μαγαζάκι που να έχει SMS? Ψάχνω την έκδοση με το Alex Kidd και βρίσκω μόνο τα άλλα από αγγελίες :(

Ευχαριστώ!

Θ
 
Οι μισοι (τουλαχιστον!) εδω μεσα εχουν MS με alex kidd, βαλε μια ζητηση και σιγουρα καποιος θα σου δωσει ενα.
 
Δεν υπάρχει περίπτωση να βρεις κονσόλα Master System. Έχω ερευνήσει όλη την Ελλάδα και το μόνο που έχω πετύχει είναι κάποια διάσπαρτα παιχνίδια μέτριας ποιότητας. Το 99.99999% έχει βγει στο eBay από κουτοπόνηρους.
 
@Mike: από τη μία το χρειάζομαι επειγόντως. Από την άλλη δεν χάνω τίποτα, αλλά... πού είναι οι αγγελίες ζήτησης; Μόνο προσφοράς και ανταλλαγής βλέπω!!?

@dr_slump: αυτό δεν συμβαίνει με όλα;

Πλάκα-πλάκα, ένα μαγαζάκι στο Παγκράτι (Φιλολάου) έχει βγάλει ένα (Alex Kidd!) μαζί με ένα Playstation στη βιτρίνα, αλλά... δεν είναι προς πώληση! :(
 
Ψαξε σε σάιτ αγγελιών, όπως και σε παιχνιδιών όπως το gameover.gr.Eχω πετύχει πολλές φορες sms και παμφθηνα εννοείται.
 
Είχα ψάξει, και πάλι -δυστυχώς- δεν βρήκα κάτι, μόνο παλιότερες αγγελίες.

Παρ'όλα αυτά, θα ήθελα να ευχαριστήσω ιδιαιτέρως τον mike ο οποίος κι έκανε αρκετό κόπο για να μπορέσει να μου παραδώσει ένα μηχάνημα όπως ακριβώς το ήθελα. Νά'σαι καλά φίλε μου :)
 
Πίσω
Μπλουζα