Κουίζ: Θα επιβιώνατε;

αριαδνη

candy fan
Joined
29 Μάρ 2010
Μηνύματα
14.096
Αντιδράσεις
15.424
Θα επιβιωνατε από μια ταινια τρόμου του 90

καντε το κουιζ και δειτε

http://www.playbuzz.com/michellerosem10/would-you-survive-the-90s-slashers

χα, χα τι μου βγηκε

Congratulations! You survived! Now move and get the hell out of your town


επίσης άλλο ένα


 


http://www.playbuzz.com/avataraaron10/what-is-your-inner-80s-monster

ποιο monster of 80's εισαι;


το δικο μου, είμαι ένα γκρεμλιν
:p


Congratulations!!!!! You are a Gremlin. Gremlins are mischievous little creatures that come from their first stage called a Mogwai. Mogwai are cute and love to sing but feed them after midnight and you get a Gremlin. Gremlins hate light because it causes them to melt and die but get one wet it will multiply. Well thanks for scaring the crap out of me as a kid and for getting your theme song stuck in my head.

επίσης: θα επιβιωνατε από μια παλια ρετρο ταινια τρόμου;

http://www.playbuzz.com/avibwx10/could-you-survive-a-horror-movie

παλι θα επιβιωνα και να μην βλέπω :D ταινιες τρομου αφου όλα θα τα αντιμετωπιζα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Φυσικά και θα επιβιωνα και στα δύο.

Νομίζω όλοι μας.. Έχουμε δει πολλά έργα..

Όσο για το ποιο τέρας, basket something, δε το ξέρω και δε το πολυκατάλαβα αυτό..
 
Ναι, θα επιβιωνα, αν και καποιες ταινιες και τους ηρωες τους δεν τα ειχα καν ακουστα. Ελπιζω αυτο να μην αναιρει την επιβιωση μου. :)

You would survive a horror movie! There is no ghost, goblin, ghoul; wizard, witch, or werewolf; nor beater, basher, or banshee, who kind test your will to survive. Naturally talented in staying alive, none has even rattled your cage. You laugh at the face of death himself, while bulldozing through his minions and monsters like a wrecking ball. Any monster looking for an easy kill should search elsewhere, because it's likely you'll take down their species with you.
 
Σύμφωνα με το κουιζ των 90's δεν θα επιβίωνα, αλλά τουλάχιστον θα πέθαινα τελευταία :p

Congratulations! Your priorities have made you the latest slasher victim.
Για το ποιό τέρας είμαι, βγήκα αρκετά επικίνδυνη βλέπω:

You're The Thing!!!!! The Thing is a space parasite that infects a host and kills them in order to gain their body. If someone finds out it's time to bring out the nightmare fuel. You seem to take pride in what you do and do it with flair. On that note I tip my hat to you (time to grab the flamethrower)!
Το τρίτο κουιζ λέει ότι θα επιβίωνα, και μου βγήκε το ίδιο με την Bambinella.
 
perlastar είπε:
Σύμφωνα με το κουιζ των 90's δεν θα επιβίωνα, αλλά τουλάχιστον θα πέθαινα τελευταία :p

Για το ποιό τέρας είμαι, βγήκα αρκετά επικίνδυνη βλέπω:

Το τρίτο κουιζ λέει ότι θα επιβίωνα, και μου βγήκε το ίδιο με την Bambinella.
περλα θυμισε μας από παλια ρετρο ταινια δεν είναι το thing;

περλα ξερω τι εκανες περσι το καλοκαιρι :p εβλεπες παλι ταινιες τρομου
 
α) Θα επιβίωνα.

β) Basket case

γ) Περίεργο κουίζ, δεν το τελείωσα...
 
θα επιβιωναμε βρε παιδια; κραταω μικρο καλάθι! λιγο δυσκολο βλέποντας πχ το σκριμ , ο δολοφόνος παρα ηταν εξυπνος, γενικα όλοι είναι

http://www.playbuzz.com/pikalau10/who-would-you-be-in-a-horror-movie

αυτό για να δουμε τι είναι ο καθενας μας και από που θα προφυλακτουμε :cool:
 
αριαδνη είπε:
περλα θυμισε μας από παλια ρετρο ταινια δεν είναι το thing;
Ναι, είναι από την υπέροχη ταινία του Carpenter, του 1982. Από τα πιο επικίνδυνα και θανατηφόρα πλάσματα των ταινιών :)

Στο τελευταίο τεστ, θα ήμουν λυκάνθρωπος σε μία ταινία τρόμου. Το περίμενα ότι θα βγω κάτι τέτοιο, σιγά μην ήμουν ο πρωταγωνιστής ή το θύμα:

You are a werewolf! As much as you may try to fight your monstrous nature, you cannot resist the call of the full moon. When your monster instincts take over, you will not hesitate to kill even your own family.
 
johnny19818 είπε:
α) Θα επιβίωνα.
β) Basket case
Μια από τα ίδια!

perlastar είπε:
Στο τελευταίο τεστ, θα ήμουν λυκάνθρωπος σε μία ταινία τρόμου. Το περίμενα ότι θα βγω κάτι τέτοιο, σιγά μην ήμουν ο πρωταγωνιστής ή το θύμα:
Εγώ βγήκα Hunter. Οπότε τρέχα γιατί θα σε πιάσω :D :D :D
 
J3O6XVYcPtdl.jpg


χα, χα και δεν πίνω σε σπανιες περιπτώσεις μονο, παντως με δελφινι θα γυριζα

J3O6XVYcPtdl.jpg

[edit] [h=1]Οδηγία (Howto): Πώς να προσθέσετε συνημμένες εικόνες σε πραγματικό μέγεθος [edit][/h]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ο Ψυχάκιας Anthony Perkins
 
Αυτο που δεν μπορω να καταλαβω ειναι γιατι οι κλοουν θεωρουνται τρομαχτικοι. Ουτε κατα διανοια...
 
Πίσω
Μπλουζα