Κουτάτα (Ν64)

Aardvark

Retromaniax Co-Founder
Joined
26 Σεπ 2006
Μηνύματα
14.881
Αντιδράσεις
3.854
Καποια κουτατα με τα μανουαλ τους και ολα τα παρελκομενα.


Ελληνικα απο την Νορτεκ.


102839.jpg102840.jpg102841.jpg102842.jpg102843.jpg102844.jpg

Να το βαλω και αυτο μην μεινει παραπονουμενο,Νιντυ 64 ειναι.

102845.jpg
 
Το Majora's Mark αξιζει κατιτις παραπανω απο 10?! Προσοχη στη κατασταση του!
 
Ωραια πραγματα!
 
Cool.. Μπορούμε να επιβεβαιώσουμε και το Destruction Derby πως ήρθε επίσημα στην Ελλάδα..
 
Ωραία πράματα βλέπω κε mod. Μιας που βλέπω το transfer pak να πω ότι ήταν αρκετά χρήσιμο για τα Pokemon games όμως στην αρχή νόμιζα που θα μπορούσα να παίξω GB Color games μέσω του Ν64 με αυτό το εξάρτημα. Δυστυχώς, το Ν64 δε συνδεόταν με τις κασέτες του Gameboy όπως ο προκάτοχός του και ο αντικαταστάτης του.
 
Kαι εγω με αυτον τον σκοπο το ειχα παρει lol το Transfer Pack ,μετα εμαθα...

 

 




Το Majora's Mark αξιζει κατιτις παραπανω απο 10?! Προσοχη στη κατασταση του!
 


Μαλιστα ,good to know.


 


 
Kαποια που ανακαλυψα προσφατα ...οχι στις αγορες αλλα στις κρυπτες μου.

Ολα και τα πανω και τα κατω ειναι αγορασμενα πανω απο 15 χρονια απο Ελλαδα.


Να ξεκινησουμε με το καλο το Resi 2 ,o λογος που αγορασα Ν64 κατι αιωνες πριν.

115160.jpg

Συνεχιζουμε με το Hybrid Heaven ,ο λογος που το'χα παρει αυτο ητανε οτι το Resi 2 δεν μου εφτανε ,καπου σε καποιο Games ειχα δει ωραιο Review για αυτο με συνοδεια ακομα πιο ωραιων γραφικων και πειστηκα.

115159.jpg
Στο τελος δεν μου αρεσε καθολου.






Και ενα περιφερειακο απο τοτε που οι κονσολες ητανε συναρπαστικες και με την προσθηκη hardware μεταμορφωνοντουσαν.
115158.jpg
 
Όλα τα λεφτά οι κρύπτες σου! :cool:

Όπως καταλαβαίνεις το RE2 σε αυτή την κατάσταση είναι το πιο ακριβό από αυτά που έχεις ποστάρει!
 
borellus είπε:
Όλα τα λεφτά οι κρύπτες σου! :cool: Όπως καταλαβαίνεις το RE2 σε αυτή την κατάσταση είναι το πιο ακριβό από αυτά που έχεις ποστάρει!
Nα σου πω την αληθεια δεν ειχα ιδεα,παρολα αυτα χαιρομαι.


Εχω και το μανουαλ του που ειναι σαν αφισα μεγαλη,απο πισω εχεις τις οδηγιες και απο μπροστα ,παιχνιδια κουτατα της Νοrtec.



Θα το βαλω και αυτο καποια στιγμη!



 
Α είναι από την Νόρτεκ δηλαδή και έχει και τις οδηγίες μέσα?

Το λέω γιατί δεν έχει ταινία Νόρτεκ στο κουτί..
 
Koιτα επειδη δεν γνωριζω πολλα απο εταιριες διανομης,υποθετω οτι επειδη ειναι στα ελληνικα το μανουαλ και επειδη η Nortec ηταν αποκλειστικος αντιπροσωπος οτι θα ειναι και απο αυτη.


Αν υπηρξε και αλλη εταιρια ελληνικη που τα διενεμε η ητανε καμμια παραεισαγωγη...αγνωστο.
 
Λογικά μέσα έχει το manual κανονικά και επίσης ένα άσπρο χαρτί της Nortec με οδηγίες στα Ελληνικά.. δεν υπάρχει άλλη εταιρία διανομής..

Απλά μου έκανε εντύπωση πως και δεν έβαλαν και ταινία γύρω από το κουτί..
 
Χμμ δεν ξερω,παιζεται το ασπρο χαρτι της Νορτεκ να μην το κρατησα μιας και δεν το θεωρησα σημαντικο,το μανουαλ παλι ναι,οπως και θυμαμαι ητανε το μοναδικο παιχνιδι απο ολα τα παραπανω που το πηρα σφραγισμενο απο κεντρικο καταστημα οταν βγηκε (νομιζω και το Ηybrid Heaven αργοτερα),η κονσολα μτχ και το παιχνιδι new το ιδιο μου κοστισε,lol.

 


 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ωραία και αυτή η συλλογή με το RE2 να είναι ξεχωριστό. Το Roadsters μου έκανε κλικ πριν λίγο καιρό. Είναι καλό;
 
Johnny επρεπε να το γκουκλαρω για να το θυμηθω,εχω να την αναψω κατι χρονια μπολικα την κονσολα,καλο ραλακι φαινεται.


Και αυτο δεν πρεπει να το πολυεπαιξα οταν το ειχα παρει.
 
Κι εγώ μάλλον πρέπει να αρχίσω ξανά τους emulators πριν τις αγορές :p
 
Πολυ ωραία παιχνίδια και σε πολύ καλη κατάσταση. Συγχαρητήρια!
 
borellus είπε:
Α είναι από την Νόρτεκ δηλαδή και έχει και τις οδηγίες μέσα?Το λέω γιατί δεν έχει ταινία Νόρτεκ στο κουτί..
Έχουν πιάσει κι εμένα τα χέρια μου κουτάτα N64 ή Snes που κυκλοφόρησαν από τη Νόρτεκ χωρίς ταινία γύρω γυρώ, τίτλους κυρίως της περιόδου 1997 που άλλαξε η εταρεία.
 
geo2004z είπε:
Έχουν πιάσει κι εμένα τα χέρια μου κουτάτα N64 ή Snes που κυκλοφόρησαν από τη Νόρτεκ χωρίς ταινία γύρω γυρώ, τίτλους κυρίως της περιόδου 1997 που άλλαξε η εταρεία.
Τελικά το RE2 είχε ταινία Nortec αλλά ήταν πάνω από τη ζελατίνα..

Όπως με ενημέρωσε ένα παιδί, τα κομμάτια του RE2 τα έφερε η Nortec από Ισπανία.. όπου η Ισπανική Nintendo τα έκλεινε με ζελατίνα.. (αντίστοιχα είχα πάρει και εγώ 2 παιχνίδια με ζελατίνα που ήρθαν από Ισπανία παραεισαγωγή).

Απλά έκοβαν στην άκρη την ζελατίνα χωρίς να την βγάζουν, πέρναγαν τις ελληνικές οδηγίες και μετά έβαζαν την ταινία πάνω από τη ζελατίνα.
 
Πίσω
Μπλουζα