Κούκλα HANNY από την LYRA VS ΠΟΥ ΠΟΥ της EL GRECO

bibi-bo

Retro Member
Joined
14 Φεβ 2008
Μηνύματα
124
Αντιδράσεις
5
Καλησπέρα στη ρετροπαρέα! :) Ηθελα να μοιραστώ μαζί σας ενα υπέροχο εύρημα. Η κούκλα αυτη λέγεται Hanni και είναι απο την εταιρεία Lyra! Την Που Που της el greco την έχουμε δει αλλα αυτήν εδώ ποτέ τουλάχιστον εγώ προσωπικά. Εχουνε την ίδια ιδιότητα με τα μαλλια τους. Απλά η κούκλα του Lyra έχει αληθινά ματάκια αντι για τα ζωγραφιστά της el greco. :eek:











Προβολή συνημμένου 125614Προβολή συνημμένου 125615Προβολή συνημμένου 125616Προβολή συνημμένου 125617Προβολή συνημμένου 125618
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Φοβερό εύρημα.... :thanx2: :thanx2: Πιο προσεγμένη και πιο εντυπωσιακή σίγουρα από την "Που Που" της El Greco και απ ότι βλέπω πρέπει να είναι και πιο μεγάλη σε μέγεθος...!! Και στα ρούχα είναι σαφώς πιο όμορφη.. Και με διάφορα χρώματα μαλλιών γράφει το κουτί... :) Νομίζω έχουμε καθαρή "νίκη" της Lyra εδώ :D

Και στο εξώφυλλο να πούμε ότι το κοριτσάκι που παίζει με τη κούκλα είναι η Μαρκέλλα Λύρα :) :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Και εκεί που με παρέπεμψες makisime βρήκα και αυτήν... Εμένα ρούχα δεν μου άλλαξαν πάντως κατά τη διάρκεια της φωτογράφησης...και που να παραπονεθώ τώρα...

10906011_10204962771484957_5363465744635026910_n.jpg
 
makisimos είπε:
Και στο εξώφυλλο να πούμε ότι το κοριτσάκι που παίζει με τη κούκλα είναι η Μαρκέλλα Λύρα :) :D

MARKELLALIRA είπε:
Και εκεί που με παρέπεμψες makisime βρήκα και αυτήν... Εμένα ρούχα δεν μου άλλαξαν πάντως κατά τη διάρκεια της φωτογράφησης...και που να παραπονεθώ τώρα...
Βρίσκω καταπληκτικό το γεγονός! Ένα παλιό παιχνίδι, με τη φωτογραφία ενός μικρού κοριτσιού που βρίσκεται τώρα εδώ και μας τα λέει live. Ζωντανή ιστορία στο πιάτο μας (οθόνη)!!

ps: Μαρκέλλα (όσο μπορείς) μη χάνεσαι pls. :)
 
bibi bo πολυ γλυκια η κουκλα σου!!μαθαμε και κατι καινουριο: οτι κυκλοφορησε και η Lyra κουκλα αντιστοιχη της Που-Που

συμφωνω κι εγω με το μακισιμο: ειναι πιο ομορφη η Hanni,το προσωπο της ειναι φτιαγμενο απο πορσελανη;

ξερουμε αν κυκλοφορησαν την ιδια περιοδο οι δυο κουκλες;
 
MARKELLALIRA είπε:
Και εκεί που με παρέπεμψες makisime βρήκα και αυτήν... Εμένα ρούχα δεν μου άλλαξαν πάντως κατά τη διάρκεια της φωτογράφησης...και που να παραπονεθώ τώρα...Προβολή συνημμένου 125682
Θέλω να δω που αλλού θα σε βρω εξώφυλλο :p Απ οτι βλέπω αυτη η Hanni εχει άλλα μαλλιά, κόκκινα εε?? Νομίζω με τα ξανθά είναι πιο 'ομορφη..!! Εξάλλου κι εσυ μια ξανθιά κούρευες... Κρίμα που δεν ειδαμε και το τελικό αποτέλεσμα πως να την έκανες την κουκλίτσα τότε.. :p
 
PT8 είπε:
Βρίσκω καταπληκτικό το γεγονός! Ένα παλιό παιχνίδι, με τη φωτογραφία ενός μικρού κοριτσιού που βρίσκεται τώρα εδώ και μας τα λέει live. Ζωντανή ιστορία στο πιάτο μας (οθόνη)!! ps: Μαρκέλλα (όσο μπορείς) μη χάνεσαι pls. :)
Μιλαμε για κανονικη μηχανη του χρονου!!! :D :eek: :D
 
Πίσω
Μπλουζα