Μαρία Κώνστα - Πυρετός

Arduinna

RetroActive
Joined
27 Ιουλ 2006
Μηνύματα
340
Αντιδράσεις
16
Την κυρία δεν την ξέρω και δεν είμαι γνώστης των φωνητικών-υποκριτικών της δυνατοτήτων όμως το θέμα είναι 80's δαγκωτό και είπα να το μοιραστώ με την ρετροπαρέα... :)

[edit]share files [edit] Μαρία Κώνστα - Πυρετός

Και είναι και παρακμή που τη γουστάρω...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
LOL "to GRAMMA", "to THLEFWNHMA"... (αγοράκια ακούστε τα από το σπίτι, ΜΟΝΟΙ!!!)

μέσα στην άγνοιά μου, το βαλα να το ακούσω στο γραφείο και οι συνάδελφοι ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ ΝΑ ΜΙΛΑΝΕ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΜΕ ΚΟΙΤΟΥΣΑΝ ΑΠΟΣΒΟΛΩΜΕΝΟΙ!!!! (νόμισαν πως ΕΓΩ έπαθα κάτι)

ΚΑRA LOL
 
Πολύ καλά κομμάτια ρε παιδιά...!

Ταλέντο η δεσποινίδα...! :biglaugh: :biglaugh: :biglaugh: :biglaugh:

Και πολύ πλούσιο ρεπερτόριο..!! :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
 
Υποκλίνομαι......

(ΟΤ:Που χάθηκες ρε ψυχή Arduinna?)
 
Γνωστη και μη εξαιρεταια milfου η οποια επαιζε και στο "ακαταμαχητος πιλοτος" με τον Ψαλτη, και αν θυμαμαι καλα και στο "Ηταν καποτε παρθενες" (οχι δεν ηταν κωμωδια, ουτε περιπετεια...) με τον Νικο Νομικο..... Αυτα ειναι..........
 
Χάθηκα ξε-χάθηκα εσένα σε διαβάζω supersonic. Ή μάλλον κάνω "αφαιμάξεις" απο το blog σου!
 
aetos131 δεν εχει κατι να κατεβασεις απο εδω.

Τραγουδακια της Μαριας Κωνστα μπορεις να δεις στο youtube
 
Μαρία Κώνστα - Πυρετός

Το πε και το κανε η Caprice. Ξεροντας την αγαπη μου για τα καλτ Ελληνικα πονηματα του 70-80 μου δωρισε το βινυλιο του Πυρετος της Μαριας Κωνστα!

Ανεβαζω μερικες προχειρες φωτο.

attachment.php


Η επιτομη της 80s γκαρσονιερας της χλιδας. Μπαρακι, ανιμαλ πριντ ταπετσαρια, πρασινο "ορυκτο" ποτηρι, αναμμενα πασχαλιατικα κερια, εμπριμε κουρτινα και γεματη φοντανιερα. Η αμφιεση πραγματικα τα σπαει.

attachment.php


Εδω υπηρξε ατυχημα διοτι καποιος με Παρκινσον ανακατευε την τραπουλα καθως φωτογραφιζα. :p Τον εστειλα να ριξει τυρι στα μακαρονια για τιμωρια...

attachment.php


Το βινυλιο αυτο καθ αυτο. Εταιρεια Venus

attachment.php


Εκεινη την εποχη νομιζω οτι το στησιμο του οπισθοφυλλου παρουσιαζει την ιδεατη φαντασιωση καθε ανδρα της εποχης που μιλουσε με μια αγνωστη στο τηλεφωνο (μπλεξιμο γραμμων, παρε το 0 και λοιπες eighties ομορφιες).

Σεξυ κυρια, με τηλεφωνο ονυχα εναμιση τονου (ο Exetlaios θα λιποθυμουσε), πανω σε Βετλανς Ναουσα και γkλιτερατο μαξιλαρι...

Προσοχη στα στορια και τον προβολεα θερμου φωτος που προηγουνται πολλων ετων του κινηματογραφικου ευρηματος του Εννιαμιση Βδομαδες

Θα επανελθω με δισκοκριτικη
 
Ειχα την τυχη να δω απο κοντα αυτο το 'αριστουργημα', οταν το ειχε φερει η Caprice στου Στρεφη...

Πλακα-πλακα, ειναι αρκετα προσεγμενη η 'εκδοση'...(Με το 'concept της, το εσωφυλλο...)

Ανυπομονω για την δισκοκριτικη!

Σιγουρα η Μαρια Κωνστα,αν κρινω απο τις φωτογραφιες, κατι εχει να "πει"!... :)
 
εχω δει την ερωτικη τελετη που επαιζε (την unrated εκδοση) χωρις ομως να ξερω αν εχουν βαλει προσθετα της σκηνες παντως βρηκα ενα καλο remix ενος τραγουδιου της

 
Δυναμίτης η Κώνστα στην εποχή της. Στο top 5 άνετα...
 
Η Μαρία Κώνστα υπήρξε σύζυγος του Μιχάλη Μόσιου (ταμτάκου)
 
Κ. Wally

Εχει περασει αρκετος καιρος απο τοτε, που μας υποσχεθηκατε δισκοκριτικη.

Αφηστε τα αστυνομικα μυθιστορηματα και βρειτε λιγο χρονο για ποιοτικη Μουσικη...

:p

[edit] yt deadlink [/edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Χαχαχαχα

Η θερμοκρασια ειναι υψηλη και ο δισκος της Κωνστα too hot to handle.

Περιμενε να ερθει ο κυριος Φθινοπωρος χαχαχαχαχα

Σοβαρα τωρα θα προβω σε εκτενες review ;)
 
Πίσω
Μπλουζα