Μπέτυ Μοσχονά-Σοφία Ολυμπίου κ.α.

Mandrake

RetroDB Feeder
Joined
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.550
Αντιδράσεις
166
Θα ήθελα και πάλι την βοήθειά σας για την ταυτοποίηση ορισμένων φωτογραφιών που δεν συμφωνούμε με τον Νάσο για το που ανήκουν. Η δεξιά φωτογραφία της Μπέτυ Μοσχονά μου κάνει λίγο για την Σοφία Ολυμπίου! Μπορεί κανείς να καταλάβει για ποια ηθοποιό πρόκειται;

Ομοίως στην φωτογραφία της Γιώτας Φέστα, μου κάνει για την Ελευθερία Ρήγου! Αν και θα μπορούσε να είναι και η Γιώτα Φέστα. Η ανάλυση είναι πολύ μικρή και μου είναι δύσκολο να καταλάβω... :banghead: Μα τόση ομοιότητα πια;
 
Σωστές είναι οι φωτογραφίες. Η δεξιά φωτογραφία είναι της Μοσχονά από την μαντάμ Σουσού, και στην άλλη είναι σίγουρα η Γιώτα Φέστα (μα δεν μοιάζει καθόλου με την Ελευθερία Ρήγου).
 
Για τη Μπετυ Μοσχονα δεν τιθεται θεμα καν. Ειναι σωστη η φωτογραφια και απο τη Μανταμ Σουσου, οπως πολυ σωστα επεσημανε η Rapide.

Η αλλη φωτογραφια ειναι οντως λιγο δυσδιακριτη, αλλα πιστευω κι εγω οτι ανηκει στη Γιωτα Φεστα.
 
Rapide είπε:
Σωστές είναι οι φωτογραφίες. Η δεξιά φωτογραφία είναι της Μοσχονά από την μαντάμ Σουσού, και στην άλλη είναι σίγουρα η Γιώτα Φέστα (μα δεν μοιάζει καθόλου με την Ελευθερία Ρήγου).
Γενικά δεν μοιάζουν αλλά στην συγκεκριμένη φωτογραφία μου έφερνε στο πρόσωπο.

Σας βλέπω πολύ σίγουρους, οπότε σας ευχαριστώ και τους δύο για την βοήθειά σας!! Μένουν ως έχουν, λοιπόν!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα